Dołącz do Klubu Erli i odbierz voucher na DARMOWE WAKACJE!

Autoklawy, sterylizatory

Sterylizator UV do dezynfekcji telefonu, maseczek

69,90 zł
Otrzymasz 0 e-punktów na DARMOWE WAKACJE
koszt dostawy od 11 zł
wysyłamy do 24 godzin
darmowy zwrot14 dni na odstąpienie od umowy

sprawdzony sklep Eleosklep
 • 92,9% kupujących poleca ten sklep
 • paragon lub faktura z VAT
Logo sklepu Eleosklep


parametry
parametry
Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT


Opis

Zadbaj o czystość i bezpieczeństwo przedmiotów codziennego użytku. Gdziekolwiek się znajdujesz, możesz być spokojny o brak zagrożeń w najbliższym otoczeniu. Jak wiadomo najwięcej zanieczyszczeń przenoszonych jest z przedmiotów poprzez ręce w prostu do naszego organizmu. Naprzeciw oczekiwaniom, zwłaszcza w obecnym czasie, wychodzą producenci urządzeń sterylizujących.

Oferowany na naszej aukcji sterylizator jest poręczny oraz kompaktowy a jego wygląd przemyślany i designerski, przez co z łatwością wpisze się w każde miejsce przeznaczenia. Za sprawą wbudowanego akumulatora jest także zupełnie mobilny dzięki temu, może być używany w domu, w biurze, lub w podróży. Wykorzystując światło ultrafioletowe gwarantuje skuteczność inaktywacji bakterii i wirusów w ciągu zaledwie 5 minut.

Główną zaletą promieniowania ultrafioletowego jest jego właściwość dezynfekcyjna, czyli zdolność do usuwania szkodliwych mikroorganizmów takich jak bakterie, wirusy, grzyby itp. Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) wymienia promieniowanie UV jako jeden ze sposobów walki z groźnymi mikroorganizmami - światło ultrafioletowe niszczy ich cienką warstwę lipidową.

Promieniowanie UV wpływa bezpośrednio na komórki organizmów powodując reakcje chemiczną w ich DNA, co skutkuje uszkodzeniem materiału genetycznego i wyginięcie. Jako dodatkową zaletę promieniowania ultrafioletowego podaje się brak wpływu na chemiczny skład substancji, która została poddana promieniowaniu. Ultrafiolet jest efektywną metodą sterylizacji powierzchni nieosłoniętych przez szkło lub papier.

Duża pojemność komory to zdecydowany atut, sterylizator pomieści nawet 6-calowy, duży telefon komórkowy. Ponad to został wyposażony wbudowaną ładowarkę przez co oprócz sterylizacji masz możliwość naładowania urządzenia bez zbędnych kabli, które uniemożliwiałby szczelne zamknięcie kopuły. Oprócz większych przedmiotów można dezynfekować także mniejsze przedmioty, takie jak maski, okulary, biżuteria, klucze, zegarki, szczoteczki do zębów itp.

Specyfikacja:

 • Napięcie wejściowe: DC 5 V / 1 A.
 • Wbudowana ładowarka
 • Moc dezynfekcji: 1 W.
 • Maksymalna moc: 2 W.
 • Długość fali UV: 254 nm
 • Materiał: ABS + PMMA
 • Wskaźnik czasu dezynfekcji: czerwony = 5 minut, zielony = 10 minut, niebieski = 15 minut
 • Napięcie wyjściowe USB: ≤5 V / 1 A.
 • Temperatura pracy: od -50 ° C do 104 ° C
 • Rozmiar: 22 cm x 12,7 cm x 4,3 cm

Waga: 300g

Czas dezynfekcji:

 1. Zegarek / biżuteria: 5 minut
 2. Telefon / przycisk / pilot: 10 minut
 3. Szczoteczka do zębów / Zastawa stołowa: 15 minut

Pakiet zawiera:

1 x sterylizator telefonu UV

1 x kabel USB

dostawa i płatność

Paczkomaty za 11 zł

punkty odbioru

Siedlce

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy

reklamacja i gwarancja

o sklepie, kontakt

Eleosklep