Dołącz do ERLI Klub i odbierz voucher na DARMOWE WAKACJE!

Kamery internetowe

Kamera internetowa XIAOMI IMILAB CMSXJ22A

Parametry:
Stan
Nowy
Faktura
Wystawiam fakturę VAT
Waga (z opakowaniem)
1 kg
Marka
inna
Opis:

Kamera internetowa Xiaomi IMILAB CMSXJ22A

W czasach, gdy bezpośrednie spotkania biznesowe przeniosły się z sal konferencyjnych do zacisza domowego i zdalnego prowadzenia rozmów, niezbędne stały się narzędzia, które to ułatwią.

Xiaomi IMILAB CMSXJ22A to kamera internetowa, która umożliwi Ci prowadzenie rozmów w rozdzielczości Full HD 1080p. Dzięki niej, Twoi rozmówcy zobaczą Cie wyraźnie, a także usłyszą za sprawą wbudowanego w kamerę mikrofonu. Kamerę wystarczy podłączyć do komputera, a dzięki technologii plug and play jest ona natychmiast gotowa do użytku. Przytwierdzisz ją na górnej części pokrywy laptopa, ustawisz na biurku lub zamontujesz na dedykowanym mini-statywie (do nabycia osobno).

Grafika w opisie produktu

Rozmawiaj w rozdzielczości Full HD

W czasie prezentacji, rozmów biznesowych, ale również podczas pogawędki z rodziną istotna jest wysoka jakość połączenia internetowego, a co za tym idzie - bogaty w szczegóły obraz, na którym rozmówca jest dobrze widziany.

O jakość obrazu nie musisz się martwić, gdy posiadasz kamerę internetową Xiaomi IMILAB CMSXJ22A. Przy jej pomocy obraz rejestrowany na żywo będzie w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Kąt widzenia 85 stopni jest wystarczający, aby uchwycić w obiektywie nie tylko Ciebie, ale również część Twojego otoczenia, co jest szczególnie istotne w czasie prowadzenia prezentacji online.

Grafika w opisie produktu

Algorytm ulepszający jakość obrazu

Obiektyw 3.6M oraz rejestrowanie obrazu w jakości Full HD to nie jedyne funkcje kamery Xiaomi IMILAB CMSXJ22A, które sprawiają, że przesyłany obraz tak dobrze wygląda.

Zastosowano tutaj specjalny algorytm, który potrafi tak przetworzyć rejestrowany obraz, aby odpowiednio go rozjaśnić, wydobyć z niego więcej szczegółów i kolorów. W rezultacie użytkownik przed kamerą będzie lepiej widoczny, a prezentowany materiał bardziej czytelny.

Grafika w opisie produktu

Specyfikacja

Rozdzielczość połączeń wideo: FullHD (1920 x 1080)

Rozdzielczość nagrań wideo: FullHD (1920 x 1080)

Kompresja wideo: H.264

Mikrofon: Wbudowany, mono

Łączność: USB 2.0

Ustawienie ostrości: Stałe

Dodatkowe informacje: Uniwersalny klips

Wysokość: 35 mm

Szerokość: 120 mm

Głębokość: 72 mm

Waga: 138 g

Gwarancja: 12 miesięcy (gwarancja producenta)

Kod producenta: CMSXJ22A