ERLI

Narzędzia plastyczne

(4 711 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Artykuły plastyczne, które pozwolą Ci tworzyć!

Czujesz w sobie artystyczną duszę? A może Twoi bliscy posiadają talent twórczy? Niewątpliwie narzędzia plastyczne pozwolą rozwijać umiejętności w tym zakresie, dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

Akcesoria plastyczne

Dla ułatwienia poruszania się w obrębie naszej oferty artykuły plastyczne podzieliliśmy na poszczególne podgrupy odpowiadające różnym technikom plastycznym lub przyrządom do tworzenia sztuki. Zebraliśmy je w następujących kategoriach:

  • rysunek – w tej kategorii mieszczą się potrzebne do rysowania ołówki, kredki, bloki, węgiel, a także markery i pisaki. Dzięki nim wyczarujesz prawdziwe cuda na papierze;
  • kaligrafia – sztuka pięknego pisania powoli zanika, dlatego warto do niej wracać. Dla zapalonych kaligrafów mamy kolekcję cienkopisów i pisaków dostępnych w różnych grubościach oraz barwach, żeby kaligraficznie stawiane litery emanowały jeszcze większą finezją i precyzją;
  • malarstwo – każdy plastyk niewątpliwie potrzebuje artykułów malarskich, tj. kompletu specjalnych farb: plakatowych, akrylowych, olejnych czy akwareli. Potrzebne będą też oczywiście pędzle. Należy także zadbać o czystość i porządek podczas procesu twórczego, dlatego przygotowaliśmy folię malarską, dzięki której unikniesz zabrudzeń w pracowni;
  • rzeźbiarstwo – pasjonaci rzeźbienia znajdą tu niezbędne narzędzia do szczegółowego formowania gliny czy gipsu;
  • zestawy – w tej kategorii mieszczą się podręczne zestawy, służące do rysowania albo malowania – przybory do malowania, komplety ołówków, kredek czy mazaków w stylowych walizkach oraz pudełkach. Tego rodzaju zestawy szczególnie przydadzą się przy tworzeniu w plenerze;
  • sztalugi – profesjonalne sztalugi malarskie pozwolą stworzyć komfortową przestrzeń do rysowania i malowania. Dzięki nim obrazy i rysunki staną się jeszcze piękniejsze!

Porządne akcesoria plastyczne umożliwią wygodny proces twórczy wszystkim osobom, które chcą doskonalić swój talent malarski, rysowniczy czy ilustratorski.

Artykuły dla plastyków

Szczególnie osoby zawodowo związane z plastyką powinny regularnie odwiedzać sklepy malarskie, żeby być na bieżąco z nowinkami z tej dziedziny. Dlatego zapraszamy wszystkich nauczycieli rysunku, zawodowych artystów, ale także początkujących amatorów. U nas otrzymasz wysokiej jakości markowe przybory do malowania, rysowania czy rzeźbienia w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Wyroby plastyczne

Wszystko przygotowane? Czas tworzyć! A kiedy już uda nam się osiągnąć oczekiwany efekt: malowniczy pejzaż, gliniane popiersie czy szkic martwej natury, możemy wykorzystać własnoręcznie wykonaną sztukę do ozdobienia naszego mieszkania lub domu. To także doskonały pomysł na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby na niemalże każdą okazję. Tego rodzaju podarunki mają ogromną wartość sentymentalną dla osoby obdarowanej, dlatego z pewnością zostaną szczególnie docenione!

Zatem nie zwlekaj, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych akcesoriów artystycznych. I Ty możesz zostać twórcą!