ERLI

Naszyjniki męskie

(930 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Odpowiednio dobrany naszyjnik męski sprawi, że każda Twoja stylizacja nabierze klasy.więcej

Naszyjniki męskie - każdy znajdzie coś dla siebie

Biżuteria męska może być równie atrakcyjna, co kobieca, a co najważniejsze noszona jako uzupełnienie praktycznie każdej stylizacji. Na uwagę wśród wielu ofert znajdujących się na ERLI.pl zasługują naszyjniki, które dopasowane do bransolet stworzą spójny komplet dopełniający niejeden outfit. Różnorodność wzorów, materiałów i kolorów na pewno przypadnie do gustu niejednemu panu.

Naszyjniki męskie - różnorodność wychodząca naprzeciw oczekiwaniom

Wielu panów zainteresowanych zakupem naszyjników męskich nie wie, na co postawić. Wybór jest bowiem znaczący, a to z kolei umożliwia zakup dopasowanego do gustu i oczekiwań produktu. Co ważne, wszystkie dostępne na rynku modele sprawdzą się jako dopełnienie stylizacji, ale również jako element, który noszony będzie na co dzień, bez zdejmowania.

Najpopularniejszą grupę produktów stanowią z pewnością naszyjniki wykonane ze złota lub srebra. Kruszce te są trwałe, odporne na uszkodzenia, a do tego niezwykle estetyczne. Gdy chodzi o złoty lub srebrny naszyjnik męski, prym wiodą pancerki. Są to łańcuszki ze spłaszczonymi ogniwami. Przeważnie są one bez dodatkowych elementów, dzięki czemu pasują do praktycznie każdej stylizacji. Dostępne są w różnych próbach kruszców, co umożliwia dobranie najbardziej interesującej dla każdego klienta. Innym rodzajem łańcuszków męskich są nieśmiertelniki. Tego typu biżuteria wzorowana jest na wojskowych nieśmiertelnikach, które zawierają wszelkie dane żołnierzy. Do ich wykonania przeważnie stosuje się stal chirurgiczną, która nie uczula, a dodatkowo jest trwałym i odpornym na uszkodzenia materiałem. Decydując się zatem na biżuterię ze stali, możesz liczyć, że wytrzyma ona lata. Nie brakuje jednak zawieszek nieśmiertelników sprzedawanych wraz z łańcuszkami typu pancerka! Dużą popularnością, jeśli chodzi o naszyjniki męskie, cieszą się produkty na licencji. Największą grupę stanowią modele nawiązujące do biżuterii noszonej przez głównego bohatera powieści Sapkowskiego „Wiedźmin”, którą zobaczyć można na popiersiu postaci z gry cyfrowej o tym samym tytule. Oblicze wilka zawieszone na łańcuszku wybiera wielu fanów literatury, ale i rozgrywek cyfrowych! Dostępne są one w klasycznym wydaniu, jak również w wersji świecącej w nocy!

Wśród wielu ofert nie brakuje także łańcuszków męskich ze stali. Co ważne, dostępne są one w tradycyjnym, srebrnym kolorze, ale i w czerni, co znacząco wpływa na ich atrakcyjność w oczach klientów. Podobnym zainteresowaniem cieszą się sznurkowe lub skórzane naszyjniki z kamieniem, lub innym elementem służącym za wisiorek. Do ich stworzenia wykorzystywane są wysokiej jakości, mocne paski skóry lub plecionych, bawełnianych czy też nylonowych sznurków.

Naszyjnik naszyjnikowi nie równy

Decydując się na zakup łańcuszka męskiego, warto mieć na uwadze fakt, że będą się one od siebie różnić nie tylko materiałem wykonania, ale i innymi kwestiami. Do takich należy z pewnością splot. Najpopularniejszym jest pancerka, którą zobaczyć można w praktycznie połowie produktów. Niemniej, naszyjniki występują również w innych formach, jak splot figaro, rombo czy liny. Jedne są mocniejsze i bardziej widoczne, inne z kolei subtelniejsze, jednak nadal męskie.

Kolejnym aspektem, jakim warto się kierować podczas zakupu naszyjnika męskiego srebrnego czy każdego innego, jest wielkość. W tym zakresie liczy się nie tylko długość, która będzie warunkować, jak wysoko na piersi znajdować się będzie biżuteria, ale i grubość. Pancerki w większości przypadków są dosyć grube, przez co optycznie wyglądają ciężko na ciele. Łańcuszki ze splotem liny są z kolei cieńsze, a to dodaje lekkości. Sznurkowe czy skórzane modele powinny być stosunkowo długie, aby znajdujący się na ich końcu wisior umieszczony był na wysokości mostka lub w przypadku letnich stylizacji w okolicy zagłębienia pod szyją. Wiele produktów z danej kategorii sprzedawanych jest w zestawie z wisiorkami. To właśnie ich design powinien także przyświecać podczas zakupu. Choć można je zdjąć z naszyjnika, to jednak możliwość noszenia łańcuszka z dodatkowym elementem gwarantuje nierzadko lepszy efekt. Najpopularniejsze są z pewnością krzyżyki, jednak nie brakuje także patriotycznych motywów umieszczanych na wisiorkach. Dla licznej grupy panów znaczenie będzie mieć również sposób zapinania naszyjnika. Łańcuszki męskie mogą występować w formie bez zapięcia, mowa tu o skórzanych czy sznurkowych produktach, jak i z klasycznym zapięciem biżuteryjnym. Warto przed zakupem przyjrzeć się jego wielkości, aby nie było problemów z zakładaniem naszyjnika.

Atutem licznych ofert na ERLI.pl jest możliwość wykonania grawerunku na biżuterii. Dzięki temu naszyjnik męski zyska na jakości - spersonalizowany grawer sprawi, że łańcuszek będzie piękną pamiątką na lata. Jest to świetna opcja na prezent dla kogoś bliskiego - taty, męża, brata czy przyjaciela.

Łańcuszek męski produktem dla każdego

Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku czy wolisz styl elegancki, czy raczej casualowy, odpowiednio dobrany naszyjnik męski sprawi, że każda Twoja stylizacja nabierze klasy. Dodatkowym atutem jest fakt, że podkreślisz dzięki niemu swoją niezależność i charakter! ERLI.pl stawia na zadowolenie klientów, oferując im dostęp do wielu produktów o różnorodnej stylistyce!