MK

Parametry:

Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT

Opis produktu:

ALESIS HARMONY 61 MKII

Pełen możliwości

Alesis Harmony 61 MK II to markowy keyboard, który posiada 61 pełnowymiarowych klawiszy, wbudowane głośniki, 300 brzmień szerokiej gamy instrumentów – fortepiany, smyczki, instrumenty dęte blaszane, dęte drewniane, perkusję, gitary, syntezatory, a nawet efekty dźwiękowe! Możesz nakładać na siebie brzmienia w trybie „Dual” lub dzielić klawiaturę w trybie „Split”. Harmony 61 MKII ma również wbudowane 40 piosenek demonstracyjnych i 300 rytmów pozwalających na tworzenie utworów w wielu różnych gatunkach. Możesz nawet nagrywać swoje własne utwory używając trybu „Record”.

Wszytko czego potrzebujesz aby zacząć

Alesis Harmony 61 MKII zawiera wszystkie akcesoria jakie potrzebujesz, żeby zacząć i uczyć się gry. W komplecie dostaniesz: łatwy w montażu statyw klawiszowy, ławę z regulacją wysokości, słuchawki, które po wpięciu wyciszają głośniki (świetne do ćwiczeń!), pulpit na nuty, zasilacz, a nawet mikrofon do śpiewania podczas gry!3-miesięczna subskrypcja Lekcji Online Skoove Premium!Skoove to najlepsza platforma do nauki gry na keyboardzie! Zawiera kursy online, które dostosowują się do Ciebie i analizują Twoje postępy. Poszerzaj swój repertuar dzięki bogatemu katalogowi utworów do nauki - od najnowszych hitów z list przebojów po muzykę klasyczną. W razie wątpliwości zawsze możesz skorzystać z pomocy doświadczonych muzyków pracujących w Skoove - odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Dodatkowo, co miesiąc dodawane są nowe lekcje.

2 miesiące darmowych nieograniczonych zajęć na żywo od TAKELESSONS

Będziesz uczyć się szybciej niż kiedykolwiek dzięki zajęciom na żywo z zespołem prawdziwych ekspertów w nauczaniu z TakeLessons. Podnieś rękę, zadawaj pytania, wchodź w interakcje z innymi członkami klasy i baw się dobrze. Weź tyle zajęć, ile chcesz - każdego miesiąca dostępne są setki zajęć, które pomagają początkującym i średnio zaawansowanym muzykom takim jak Ty! Podnieś rękę, zadawaj pytania, wchodź w interakcje z innymi członkami klasy i baw się dobrze!

Najważniejsze funkcje:

61 pełnowymiarowych klawiszy

Wbudowane głośniki 300 wbudowanych brzmień z trybami Layer i Split Tryb One Touch Sound z wbudowanymi 300 rytmami

Możliwość gry razem z 40 utworami demonstracyjnymi

Możliwość nagrania swojego utworu

Wyjście słuchawkowe jack 3,5mm, wyciszające głośniki do ćwiczenia „po cichu”

W zestawie:

Keyboard Alesis Harmony 61MKII

Łatwy w montażu statyw klawiszowy

Ława z 3-stopniową regulacją wysokości

Słuchawki

Pulpit do nut

Zasilacz

Mikrofon

Specyfikacja:

Zasilanie: zasilacz 9V DC 500mA (w komplecie) lub 6 x baterie „AA” (brak w komplecie)

Szerokość: 94.8 cm

Wysokość: 10.5 cm

Głębokość: 31.5 cm

Waga: 5 kg.

* Tablet nie jest częścią zestawu

Grafika w opisie produktu
Grafika w opisie produktu
Grafika w opisie produktu
Tutaj kupisz na raty
Aktywuj 10 rat 0% lub aż do 50 rat z odroczeniem.
już od 300 zł
100% online
decyzja nawet w 15 min
Więcej informacji o ratach