ERLI

Akcesoria i osprzęt oświetleniowy

(2 692 wyniki)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Akcesoria, osprzęt oświetleniowy i lampy do każdego ogrodu

Osprzęt oświetleniowy to nieodłączny element każdej instalacji świetlnej. Niezależnie od tego, czy mowa o oświetleniu wewnętrznym czy ogrodowym, lampa bez odpowiednich dodatków na wiele się nie przyda. Warto również więcej uwagi poświęcić na wybór lamp ogrodowych pełniących funkcje praktyczne, ale również ozdobne. Na platformie ERLI.pl znajdziesz szeroki wybór rozmaitych lamp i systemów oświetleniowych, które ozdobią Twój ogród, taras czy ganek.

Niezbędne lampy ogrodowe i akcesoria oświetleniowe

Ogród to miejsce wypoczynku, w którym w miłej atmosferze spędzasz wolny czas. Jednak to również wizytówka Twojego domu, ponieważ zwykle to właśnie przydomowa zieleń jest pierwszym, co widzą odwiedzający Cię goście. Dlatego posiadacze ogrodów dbają o ich estetykę, sadząc rozmaite rośliny, wstawiając meble tarasowe czy budując altany. Niezbędnym uzupełnieniem dekoracji są bez wątpienia akcesoria i osprzęt oświetleniowy lub też po prostu lampy. Modele stojące lub wbijane w ziemię tworzą atmosferę oraz wyróżniają najbardziej atrakcyjne miejsca w Twoim ogrodzie. Jednak pełnią one również praktyczne funkcje.

Jeśli dysponujesz dużym ogrodem oraz długim podjazdem do garażu, przydadzą Ci się lampy najazdowe wskazujące drogę po zmroku. Dzięki nim ani Ty, ani Twoi goście nie zniszczą trawnika ani nie spowodują stłuczki na terenie Twojej posiadłości. Odpowiednio dobrane kinkiety czy też lampy LED świetnie sprawdzą się jako oświetlenie ganku lub tarasu. Nie tylko zwiększą wizualną atrakcyjność tych miejsc, ale również uczynią je bardziej funkcjonalnymi. Cóż może być przyjemniejszego niż wieczór z książką spędzony na ławce przed domem.

Stojące lampy ogrodowe i inne rozwiązania

Jeśli chodzi o kwestię oświetlenia ogrodu, masz wiele opcji do wyboru. Jedną z nich stanowią stojące lampy ogrodowe. Na platformie zakupowej ERLI.pl znajdziesz między innymi niskie konstrukcje o nowoczesnym designie, wykonane z metalu i szkła. Część z nich to modele podłączane do sieci, inne natomiast działają dzięki energii słonecznej. Kolejne ciekawe, zdecydowanie niestandardowe rozwiązanie, to latarnia ogrodowa. Do wyboru są tradycyjne modele, dzięki którym poczujesz się jak w zabytkowym parku oraz latarnie dostosowane do bardziej nowoczesnych ogrodów.

Warto nieco więcej uwagi poświęcić oświetleniu zasilanemu energią słoneczną. Lampy solarne do ogrodu to rozwiązanie energooszczędne, przyjazne dla portfela i środowiska. Tego rodzaju lamp nie musisz podłączać do sieci, przez co nie pobierają one energii, za którą płacisz rachunki. Jednocześnie wyposażone są w diody LED, działające nawet przez kilkadziesiąt tysięcy godzin. Wystarczy zatem zamontować i włączyć lampę, aby zapewnić sobie interesujące oświetlenie ogrodu na wiele lat.

Najpotrzebniejsze akcesoria i osprzęt oświetleniowy

Znajdziesz u nas wszelki osprzęt oświetleniowy, niezbędny do działania lamp ogrodowych i nie tylko. Oferujemy takie akcesoria oświetleniowe, jak na przykład: zasilacze modułowe, raki LED, liny do ramek LED, żarówki i wiele więcej. Już dzisiaj zapoznaj się z pełnym asortymentem dostępnym na platformie zakupowej ERLI.pl.