Zestawy do manicure hybrydowego

(177 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Zestawy do manicure hybrydowego są dedykowane kobietom, które chcą rozpocząć stylizację paznokci w warunkach domowych.więcej

Zestawy do manicure hybrydowego

Na zestawy do manicure hybrydowego decydują się zazwyczaj osoby, które dopiero planują rozpocząć przygodę z samodzielnym nakładaniem lakierów hybrydowych. Komplety do zdobienia paznokci wyposażone są we wszystkie akcesoria i produkty niezbędne, aby rozpocząć stylizację. W ofercie znajdują się zarówno podstawowe zestawy do manicure hybrydowego, jak i te rozszerzone, w skład których wchodzi szeroka paleta lakierów i produktów do ozdabiania. Niezależnie od zasobności portfela, każdy znajdzie zestaw odpowiedni dla siebie.

Zestawy do manicure hybrydowego – co powinny zawierać?

Zestawy do manicure hybrydowego wychodzą cenowo znacznie korzystniej, niż gdyby trzeba było kupować każdy produkt osobno. Dodatkowo samodzielne kompletowanie zestawu wiąże się z ryzykiem, że zapomni się kupić jakiś niezbędnych akcesoriów lub produktów. Komplety są więc idealnym pomysłem, jeśli zaczyna się domową stylizację paznokci. W skład kompletnego zestawu do manicure hybrydowego wchodzi kilka podstawowych produktów.

  • Baza – nakłada się ją pod lakier hybrydowy. Przygotowuje ona płytkę paznokcie, aby lakier dobrze się trzymał, był trwały i nie odpryskiwał. Warto wybierać produkt, który łatwo rozpuszcza się w acetonie, ponieważ w warunkach domowych jest to najpopularniejszy sposób ściągania hybryd.
  • Lakier hybrydowy – warto wybierać sprawdzone, polecane produkty. Wysokiej jakości lakiery potrafią utrzymać się na paznokciach nawet 3 do 4 tygodni.
  • Top – dołączony jest do każdego zestawu do manicure hybrydowego. Nakłada się go na lakier. Odpowiedzialny jest za utwardzenie i utrwalenie lakieru.
  • Lampa LED/UV – jest to niezbędny element wyposażenia kosmetyczki paznokciomaniaczki. Bez lampy nie jest możliwe utwardzenie stylizacji. Dostępne są lampy tradycyjne oraz mini modele, które bez problemu można zabrać w podróż.
  • Cleaner – jest niezbędny zwłaszcza w przypadku tłustej płytki paznokcia. Używany jest również do usuwania warstwy dyspersyjnej lakieru.
  • Remover/ Aceton – są to środki, które służą do zdejmowania lakieru hybrydowego i jest obowiązkowym elementem każdego zestawu do manicure hybrydowego.
  • Dodatki – zestawy często wyposażone są również w elementy dodatkowe, które ułatwiają stylizację, takie jak polerki, pilniczki, radełka czy waciki bezpyłowe.

Wybierając dla siebie startowy zestaw do manicure hybrydowego, kieruj się nie tylko ceną i ilością dołączonych elementów, ale również zwróć uwagę na producenta.

Jaką lampę do manicure hybrydowego wybrać?

Jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym elementem zestawu do manicure hybrydowego jest lampa, dlatego dokonując wyboru, warto poczytać opinie o danym modelu. Dobrze byłoby, gdy miała, np. możliwość wymiany żarówek. Przede wszystkim należy jednak zwrócić uwagę na jej bezpieczeństwo oraz moc, która wpływa nie tylko na szybkość, ale i na jakość utrwalania. Koniecznie zwróć uwagę, czy lampa posiada atesty, które gwarantują bezpieczeństwo. W ofercie znajdują się zestawy do manicure hybrydowego z lampami o mocach znamionowych 9 W, 24 W, 36 W oraz 48 W. W warunkach domowych sprawdzą się lampy o mocy 9 czy 24 W, jeśli jednak planujemy zająć się stylizacją paznokci zawodowo, lepszym wyborem będą te o mocy 36 czy 48 W. Lampy o mocy 9 W to zazwyczaj małe, kompaktowe urządzenia, które bez problemu nadają się do podróży. Mieszczą się w kobiecej torebce i charakteryzują się ciekawym designem. Pamiętaj jednak, że im mniejsza moc lampy, tym dłużej należy lakier utrwalać.

Zestawy do manicure hybrydowego – czy manicure hybrydowy się opłaca?

Najczęściej na zakup zestawu do manicure hybrydowego decydujemy się w celu zaoszczędzenia pieniędzy. Porządny zestaw można kupić już za 200 zł, a to oznacza, że zwróci się on już po 2 do 4 samodzielnych stylizacjach, w zależności od ceny usługi, z której do tej pory się korzystało. Koszt lakieru to 30 zł, a wystarczy na bardzo długo, dlatego warto rozważyć manicure w domowych warunkach. Zestawy do manicure hybrydowego są mniej opłacalne w przypadku osób, które lubią za każdym razem mieć inny kolor paznokci, czy zdobić paznokcie. Takie kobiety muszą liczyć się z większą kwotą inwestycji, a lakiery mogą się przeterminować, zanim zostaną użyte. Jednak nawet wtedy nie przestaje to się opłacać, po prostu wydłuża się czas zwrotu inwestycji. Dodatkowo samodzielna stylizacja pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy i ewentualne oczekiwanie, a także zapewnia możliwość malowania, kiedy tylko zechcesz, bez dostosowywania się do odgórnych terminów.