Bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi AirDots S Basic 2

sluchawki-bezprzewodowe-xiaomi-redmi-airdots-s-basic-2sluchawki-bezprzewodowe-xiaomi-redmi-airdots-s-basic-2-stan-nowysluchawki-bezprzewodowe-xiaomi-redmi-airdots-s-basic-2-marka-xiaomisluchawki-bezprzewodowe-xiaomi-redmi-airdots-s-basic-2-model-xiaomi-redmi-airdots
  • sluchawki-bezprzewodowe-xiaomi-redmi-airdots-s-basic-2
  • sluchawki-bezprzewodowe-xiaomi-redmi-airdots-s-basic-2-stan-nowy
  • sluchawki-bezprzewodowe-xiaomi-redmi-airdots-s-basic-2-marka-xiaomi
  • sluchawki-bezprzewodowe-xiaomi-redmi-airdots-s-basic-2-model-xiaomi-redmi-airdots
96,00 zł
5 osób kupiło 5 sztuk

z 45 sztuk
RLI gwarantuje bezpieczne zakupy
Dowiedz się więcej o Programie Ochrony Kupujących
96 e‑punktów na LUKSUSOWE WAKACJE
koszt dostawy
od 7,99 zł
lub darmowa dostawa od 100,00 zł
z
zwrot14 dni na odstąpienie od umowy

Parametry:

Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Marka
Xiaomi
Model
Xiaomi Redmi AirDots
Regulacja głośności
nie
Rodzaj słuchawek
douszne
Mikrofon
tak
Transmisja sygnału
Bluetooth
Kolor dominujący
czarny

Opis produktu:

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi Redmi Airdots S

Bezprzewodowe słuchawki marki Xiaomi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży. Ich konstrukcja została tak przystosowana, by stabilnie trzymały się w uchu nawet podczas aktywności fizycznej.

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi

Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Xiaomi posiadają wiele funkcji, które są istotne w tego urządzeniach. Do najważniejszych należą: odpowiadanie na telefon, bluetooth, mikrofon, redukcja hałasu, kontrola głosu oraz komunikaty głosowe. Nie trzeba mieć więc telefonu pod ręką, by móc przeprowadzić bezproblemowo rozmowę. W swojej ofercie posiadamy dwa kolory do wyboru – słuchawki bezprzewodowe Xiaomi czarne oraz białe. Dzięki temu na pewno wpiszą się w gusta każdego użytkownika.

Decydując się na ten model, kupujący otrzymują etui z funkcją powerbanka, które po włożeniu do nich słuchawek uzupełniają ich baterię. Dzięki temu słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Airdots S mogą bardzo długo działać bez konieczności dodatkowego zasilania.

 Xiaomi Redmi AirDots Basic S są wyposażone w najnowszą generację Bluetooth, 5.0. Nowy moduł Bluetooth 5.0 przynosi nie tylko korzyści, takie jak mniejsze zużycie energii, dłuższy zasięg działania i jest mniej zakłócony przez sygnał WiFi, więc będzie mniej zakłóceń, ułatwiając bardziej stabilny i czysty sygnał.

Zestaw zawiera:

1 x para słuchawek, 1x stacja dokująca, 3x pary silikonowych wkładek