Szkoła średnia - Biologia

Biologia na czasie 2 Podręcznik ZP Nowa Era 2020 LO

6,0
1 ocena produktu
biologia-na-czasie-2-podrecznik-zp-nowa-era-2020-lo
 • biologia-na-czasie-2-podrecznik-zp-nowa-era-2020-lo
37,01 zł
1 osoba kupiła ten produkt

RLI gwarantuje bezpieczne zakupy
37 e‑punktów na LUKSUSOWE WAKACJE
koszt dostawy
od 10,99 zł0 zł za dostawę
przy zakupach powyżej 500 zł od beepl
wysyłamy do 2 dni
zwrot14 dni na odstąpienie od umowy

Parametry:

Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Klasa
2
Rodzaj
tradycyjny podręcznik
Okładka
miękka
Rok wydania
2020
Tytuł
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy
Autor
Anna Helmin, Jolanta Holeczek
Wydawnictwo
Nowa Era
Liczba stron
328

Opis produktu:

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Autor: Anna Helmin, Jolanta Holeczek

Wydawca: Nowa Era

Oprawa: broszurowa

Ilość stron: 328

Wymiary: 240 x 170

Rok wydania: 2020

EAN: 9788326738562

Grafika w opisie produktu

"Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" wydawnictwa Nowa Era to pozycja, która daje możliwość realizacji wymagań podstawy programowej z biologii. Pozycja umożliwia skuteczną i przyjemną naukę.

Oferowany tu podręcznik "Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" jest kierowany do uczniów klasy drugiej liceum ogólnokształcącego oraz technikum. Książka zawiera treści z podstawy programowej w zakresie podstawowym.

Uczniowie korzystający z podręcznika, zdobędą informacje na temat poszczególnych układów narządów, budujących organizm człowieka. Wiadomości te pozwolą zrozumieć, w jaki sposób funkcjonuje ludzkie ciało. W podręczniku znalazły się zarówno elementy przypominające wiedzę zdobytą w szkole podstawowej, jak i rozmaite ciekawostki, zachęcające dzieci do pogłębiania wiedzy.

Wyszczególnienie głównych treści na początku każdego tematu ułatwia znalezienie najważniejszych wiadomości. Autorki podpowiadają, jak najłatwiej zapamiętać ważne informacje. W książce są też zadania kontrolne, pozwalające sprawdzić wiedzę i utrwalić zdobyte wiadomości, a także ukazują, w jaki sposób wiedza biologiczna jest stosowana w praktyce. Obowiązkowe obserwacje i doświadczenia zostały opisane w taki sposób, by można było dokładnie przeanalizować wszystkie ich etapy.

W podręczniku znalazły się również opisy wybranych chorób (objawy, przyczyny, profilaktyka). Najważniejsze informacje z danego działu podane zostały w sekcjach zatytułowanych "Podsumowanie", a powtarzaniu wiadomości oraz doskonaleniu umiejętności rozwiązywania zadań służą zadania umieszczone po każdym dziale w sekcjach "Sprawdź, czy już umiesz!".

Materiał podręcznika podzielony został na 12 działów, każdy z nich zawiera kilka tematów. Wszystkie dotyczą funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz układów w nim występujących. Na końcu publikacji zamieszczono klucz odpowiedzi do ujętych w nim zadań, przydatne terminy oraz indeks.

Opinie kupujących o produkcie:

Biologia na czasie 2 Podręcznik ZP Nowa Era 2020 LO

Fantastyczny

6,0 / 6
1 ocena
 1. 6
  1
 2. 5
  0
 3. 4
  0
 4. 3
  0
 5. 2
  0
 6. 1
  0
Gabriela
Potwierdzony zakup
Fantastyczny
Polecamy
Czy opinia była pomocna?00
zgłoś naruszenie