Szkoła średnia - Matematyka

MATeMAtyka 3 Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony LO NE

matematyka-3-podrecznik-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-lo-ne
  • matematyka-3-podrecznik-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-lo-ne

Parametry:

Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Klasa
3
Rodzaj
tradycyjny podręcznik
Okładka
miękka
Rok wydania
2021
Tytuł
MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe
Autor
Praca zbiorowa
Wydawnictwo
Nowa Era
Liczba stron
376

Opis produktu:

MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Autor: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha, Dorota Ponczek, Jolanta Wesołowska

Wydawca: Nowa Era

Oprawa: Miękka

Rok wydania: 2021

EAN: 9788326742026

Grafika w opisie produktu

"MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe" to wydany nakładem Wydawnictwa Nowa Era podręcznik do nauki matematyki dla uczniów liceów oraz techników. Autorami podręcznika są: Grzegorz Janocha, Dorota Ponczek, Lech Chańko, Jolanta Wesołowska, Joanna Czarnowska oraz Wojciech Babiański. Książka w przystępny sposób umożliwia uczniom naukę matematyki zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

"MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe" jest podręcznikiem do nauki matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym, przeznaczonym dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Zaletami podręcznika są przede wszystkim:

  • rozłożenie teorii matematycznych na małe sekcje, aby ułatwić uczniom zrozumienie i przyswojenie wiedzy,
  • liczne zadania zawarte w podręczniku nawiązujące do życia codziennego, dzięki czemu młodzież może je łatwiej zrozumieć i przyswoić.

"MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe" jest podręcznikiem do nauki matematyki wydanym przez krakowskie Wydawnictwo Nowa Era, które cechuje się nowoczesnym, holistycznym oraz wieloaspektowym podejściem do nauki. Wydawnictwo zostało założone w 1992 roku przez Mariusza Kopera.