ERLI

Wyposażenie szpitali i gabinetów

(7 147 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich

W 1890 roku chirurg William Stewart Halsted po raz pierwszy w historii zastosował gumowe rękawiczki podczas zabiegu. Choć trudno to sobie dziś wyobrazić, dopiero pod koniec XIX wieku lekarze zaczęli stosować rękawiczki jako sposób na zapobieganie zakażeniom. Wyposażenie gabinetów lekarskich w rękawiczki i inne produkty medyczne jednorazowego użytku jest dziś standardem i skuteczną metodą chroniącą personel przed groźnymi zakażeniami. Na platformie zakupowej ERLI.pl zgromadziliśmy ogromny wybór produktów przeznaczonych do szpitali i gabinetów lekarskich.

Wyposażenie medyczne jednorazowego użytku

W branży medycznej wiele produktów nadaje się wyłącznie do jednorazowego użytku – po zastosowaniu maseczki, rękawiczek, podkładu czy igły produkty te poddawane są utylizacji. Takie działanie pozwala zachować sterylność i chroni przed groźnymi zakażeniami. W związku z dużym zapotrzebowaniem na produkty jednorazowego użytku działy zaopatrzenia, które dbają o wyposażenie szpitali, szukają wysokiej jakości akcesoriów w konkurencyjnej cenie. Na ERLI.pl zapewniamy jedno i drugie – doskonałą jakość idącą w parzę z atrakcyjną ceną. Co więcej, nasza oferta jest skonstruowana w taki sposób, by klienci mieli dostęp do produktów z różnych półek cenowych.

Na platformie zakupowej ERLI.pl znajdziesz wszystkie niezbędne produkty jednorazowego użytku:

  • rękawiczki – lateksowe, winylowe, nitrylowe, foliowe, pudrowane, bezpudrowe,
  • maseczki chirurgiczne,
  • podkłady higieniczne i prześcieradła,
  • igły i strzykawki,
  • akcesoria operacyjne (serwety, obłożenia),
  • cewniki, dreny, zgłębniki, wenflony i kaniule,
  • pojemniki na odpady medyczne,
  • ochraniacze na obuwie.

Odzież i obuwie medyczne dla kobiet i mężczyzn

Obuwie medyczne jest obuwiem zawodowym, które musi spełniać normę PN-EN ISO 20347. Oznacza to, że buty medyczne muszą być w pełni przystosowane do codziennego użytkowania w taki sposób, by chronić użytkownika przed urazami, które mogą zaistnieć w miejscu pracy. Obuwie medyczne nie musi mieć osłony palców, za to powinno wyróżniać się właściwościami antypoślizgowymi i antybakteryjnymi.

Oprócz szerokiej oferty obuwia medycznego dla kobiet i mężczyzn na ERLI.pl dostępna jest także odzież medyczna, w tym produkty ochronne przeznaczone do jedno- i wielorazowego użytku. Odzież medyczna dostępna na ERLI.pl nadaje się do profesjonalnych zastosowań w gabinetach lekarskich i szpitalach. Dobierając odzież i obuwie medyczne, należy zwrócić uwagę na rozmiar i rodzaj produktu, zastosowany materiał oraz dodatkowe funkcje.

Jak urządzić gabinet medyczny?

Prywatny gabinet można prowadzić w placówce medycznej, w wynajętym lokalu lub w domu. Niezależnie od wybranej lokalizacji gabinet należy wyposażyć w niezbędne akcesoria, przybory i meble. Gabinet jest wizytówką lekarza, a jego wyposażenie znacząco wpływa na komfort pacjenta. Większość osób nie przepada za wizytami u lekarzy, gdyż konsultacje często wiążą się ze stresem, dyskomfortem i wstydem. Warto więc jak najlepiej zadbać o dobre samopoczucie pacjenta, wybierając nowoczesne meble medyczne.

Urządzając gabinet, należy także pamiętać o bezpieczeństwie i funkcjonalności wybranych mebli, które powinny być wykonane z wytrzymałych materiałów – odpornych na zabrudzenia, częste czyszczenie i korozję. W żadnym gabinecie nie może zabraknąć leżanki lub fotela zabiegowego. Do profesjonalnych zastosowań w gabinetach i szpitalach przeznaczone są również lampy medyczne do sterylizacji czy zabiegów z użyciem podczerwieni. Produkty dostępne na ERLI.pl sprawdzą się zarówno w gabinetach lekarskich, jak i salonach kosmetycznych czy salonach masażu.

W gabinetach lekarskich nie może również zabraknąć modeli anatomicznych, które stanowią dekoracyjne wyposażenie medyczne, a przy tym są niezastąpione podczas omawiania leczenia z pacjentem. Modele anatomiczne szczęki, kręgosłupa, szkieletu czy stawu barkowego sprawdzą się w szpitalach, gabinetach stomatologicznych i fizjoterapeutycznych, a także w salach lekcyjnych oraz na uniwersytetach medycznych i sportowych.

Niezbędne wyposażenie gabinetów lekarskich i szpitali

Wyposażenie szpitali i gabinetów lekarskich obejmuje zarówno elementy stacjonarne (m.in. meble i aparaturę), jak i jednorazowe środki ochrony osobistej. Wszystkie te produkty są niezbędne do funkcjonowania placówki medycznej w sposób bezpieczny i profesjonalny. W dzisiejszym świecie szczególnie ważna jest ochrona przed groźnymi wirusami, które wykazują się wysoką zaraźliwością. Nieustannie monitorujemy stan magazynowy produktów medycznych dostępnych na ERLI.pl, aby zapewnić naszym klientom stały dostęp do najlepszych akcesoriów i przyborów, które przeznaczone są do jednorazowego lub krótkotrwałego użytkowania.

Rękawiczki, maseczki i środki do dezynfekcji adresujemy również do osób prywatnych, które szukają dobrej jakości akcesoriów medycznych do codziennego użytku. Produkty te służą przede wszystkim do ochrony zdrowia, lecz znajdują swoje zastosowanie również podczas domowych zabiegów kosmetycznych czy gotowania.