ERLI

Narzędzia elektryczne

(3 472 wyniki)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Profesjonalne narzędzia do warsztatu samochodowego i mechanicznego

Naprawa samochodów, maszyn czy innych urządzeń mechanicznych nie może się odbywać bez odpowiednich narzędzi elektrycznych. Stanowią one podstawowe wyposażenie warsztatu, usprawniając realizację zadań, a często wręcz je umożliwiając. Specjalną grupę stanowią narzędzia samochodowe wykorzystywane przy naprawach blacharskich, mechanicznych czy usuwaniu usterek elektroniki. Na ERLI.pl znajdziesz wiele takich produktów, dzięki którym stworzysz komfortowe miejsce do profesjonalnej pracy lub wykonywania amatorskich napraw w przydomowym garażu.

Co składa się na podstawowe wyposażenie warsztatu?

Chociaż warsztat samochodowy jest bardzo specyficznym miejscem, to stosowane w nim narzędzia mechanika mają charakter bardziej uniwersalny. Poza przyrządami takimi jak klucze do kół samochodowych, podnośniki kolumnowe czy wyważarki, pozostałe są wszechstronne, a polerowanie czy lakierowanie za ich pomocą można wykonywać w warsztatach produkujących meble, czy sprzęt AGD. Dlatego po szlifierki elektryczne, lutownice czy wkrętarki akumulatorowe możesz się wybrać na ERLI.pl również wtedy, gdy prowadzisz warsztat inny niż samochodowy.

Dostępne w asortymencie produkty to zarówno profesjonalne narzędzia warsztatowe, jak i wyposażenie warsztatu amatorskiego czy narzędzia do garażu. Ich zaletą jest nie tylko uniwersalność, ale też różnorodność, która pozwala na dobranie rodzaju i parametrów sprzętu do intensywności jego przyszłej eksploatacji.

Jakie narzędzia do warsztatu znajdziesz na ERLI.pl?

Wyposażenie warsztatowe, które obowiązkowo powinno znaleźć się w każdym miejscu naprawy i serwisowania samochodów, obejmuje różne urządzenia elektryczne zasilane sieciowo lub z akumulatora. Pierwsze są znacznie wydajniejsze, gdyż mogą bez przerwy pracować przez wiele godzin. Natomiast np. wiertarki akumulatorowe mogą być wykorzystywane w terenie, w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego. Zarówno jedne, jak i drugie znajdziesz na platformie ERLI.pl.

Inne narzędzia do warsztatu samochodowego to między innymi:

Niezbędne akcesoria warsztatowe

Sprzęt warsztatowy stanowi podstawowe wyposażenie każdego serwisu samochodowego czy garażu, ale z pewnością nie jest jedynym, z którego korzystasz podczas wykonywania napraw. Na ERLI.pl znajdziesz też akcesoria warsztatowe. W tej grupie jest wiele przydatnych produktów niezbędnych do zapewnienia ciągłej pracy polerek czy szlifierek lub wykonywania zadań o różnym stopniu intensywności. Przykładem są szczotki szlifierskie czy tarcze do szlifowania, które umożliwiają opracowywanie powierzchni materiału na określonym poziomie.

Do przydatnych akcesoriów zaliczają się też części i oprzyrządowanie do wiertarek, otwornic, polerek i innych narzędzi warsztatowych, a także bity i nasadki udarowe oraz nakładki polerskie.

Przeglądając asortyment na ERLI.pl, znajdziesz w nim zarówno narzędzia warsztatowe profesjonalne, jak i przeznaczone do użytku domowego. Wyposażysz zarówno warsztat elektryka, jak i blacharski czy mechaniczny. W asortymencie znajdziesz narzędzia i sprzęt warsztatowy znanych i cenionych producentów w szerokim przedziale cenowym.

Zapraszamy na ERLI.pl!