ERLI

Narzędzia ręczne

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Narzędzia ręczne dla amatorów i profesjonalistów

Narzędzia ręczne należą do tej grupy produktów, które można znaleźć w każdym domu i firmie. Stanowią tak zwane „zestaw obowiązkowy” nie tylko każdego warsztatu, ale też pracowni hobbystycznych, a nawet szafek w łazienkach i garażach, w których przechowuje się podręczne przyrządy. Do najpopularniejszych akcesoriów zaliczają się wkrętaki, klucze płaskie i oczkowe oraz młotki i kombinerki. Bez nich trudno wyobrazić sobie naprawę cieknącej rury, zawieszenie obrazka na ścianie czy wymianę gniazdka elektrycznego.

Klucze, młotki, wkrętaki – narzędzia w podstawowym asortymencie

Chociaż narzędzia ręczne stanowią bardzo szeroką kategorię produktów, w rzeczywistości można je podzielić na dwie grupy. Do jednej zaliczają się narzędzia podstawowe, uniwersalne. Są one wykorzystywane do prowadzenia wielu prac naprawczych czy montażowych, zarówno w warunkach domowych, jak i w warsztatach czy dużych firmach. Do grupy uniwersalnych przyrządów zaliczają się:

Wymienione wyżej narzędzia ręczne można znaleźć w wyposażeniu każdej osoby, która od czasu do czasu zajmuje się amatorskimi naprawami. Wszystkie są dostępne na ERLI.pl w wielu wariantach, mniej lub bardziej profesjonalnych. Ponadto produkty takie jak klucze czy wkrętaki można też kupić w zestawach.

Gwintowniki, wybijaki, piły i inne narzędzia specjalistyczne

Poza narzędziami o uniwersalnym zastosowaniu w większości warsztatów wykorzystuje się też inne przybory, które pozwalają na wykonywanie prac o wąskim zakresie. Zaliczają się do nich np. cięcie czy gwintowanie. Dlatego sklepy zajmujące się dystrybucją narzędzi ręcznych dostarczają też klientom produkty, które uzupełniają podstawowe wyposażenie i pozwalają na realizację konkretnego hobby czy usługowe wykonywanie napraw.

Wśród narzędzi dedykowanych na ERLI.pl znajdziesz m.in. piły, ściągacze, chwytaki, ściski, pilniki i wiele innych. Do wyposażenia wielu warsztatów zaliczają się też imadła, a w pracach montażowych powszechnie wykorzystuje się grzechotki i bity. W gronie mniej popularnych, ale też niezbędnych, warto wymienić łyżki, punktaki, dźwignie, łomy, gwintowniki czy specjalistyczne zaciskarki konektorów. Na uwagę zasługują też dostępne w wielu wariantach cenowych nitownice.

Zestawy mieszane i komplety

Na potrzeby wyposażenia domowego warsztatu czy garażu samochodowego, w którym od czasu do czasu wykonujesz jakieś amatorskie naprawy, z pewnością dobrym wyborem będą zestawy mieszane narzędzi oraz komplety kluczy i wkrętaków. Poszczególne propozycje są skompletowane tak, aby zaspokajały potrzeby klientów o różnych potrzebach.

W małych zestawach znajdziesz klucze w podstawowych rozmiarach czy komplety nasadek z uchwytem i grzechotką. Większe zestawy mieszane to kilkadziesiąt, a niekiedy nawet ponad sto elementów o różnym przeznaczeniu. W ofercie nie brakuje też kompletów specjalistycznych np. do ściągania łożysk i piast czy do usuwania wgnieceń. W niektórych z nich znajdziesz też noże, piły, śrubokręty czy szczypce i kombinerki.

Wyposażasz amatorski warsztat lub garaż? Potrzebujesz narzędzi do wykonania półki czy montażu mebli? Na ERLI.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!