Redmi 9C

(10 wyników)(10)
Sortuj wg:  

Zobacz nasze porady

Smartfon zimą – jak o niego zadbać?

Zima jest trudną porą roku dla sprzętów elektronicznych wystawionych na działanie pogody. Smarfony nie są tutaj wyjątkiem, a nawet można je umieścić na szczycie listy urządzeń codziennego użytku, które zimą wymagają szczególnego zadbania. Dlaczego? Głównym winowajcą jest tutaj bardzo niska temperatura. Obok niej niszczycielami bezpieczeństwa telefonów komórkowych są nagłe zmiany temperatury (np. kiedy przechodzimy z mrozu do ciepłego pomieszczenia), mocne opadu śniegu (lub deszczu), wysoka wilgotność powietrza, a także śliskie chodniki i przemarznięte ręce. Jak poradzić sobie z takimi trudnościami? Poniżej podpowiadamy, jak dbać zimą o smartfon.

Ekspres do kawy do domu – jaki wybrać?

Niemal 75% dorosłych Polaków pije kawę codziennie. Nie będzie dużym nadużyciem powiedzenie, że „wszyscy kochają kawę”. Zatem, kto z nas nie kocha rozpoczynać dnia od kubka ciepłej ulubionej kawy? No właśnie, my też nie wyobrażamy sobie życia bez tego. Poranki mogą być znacznie lepsze, kiedy wyposażymy się w ekspres do kawy, a napar zawsze będzie smaczny i gotowy na czas. Jednak jaki ekspres do kawy do domu wybrać?

Oczyszczacz powietrza dla alergika

Zanieczyszczenie powietrza to jeden z głównych powodów wciąż rosnącej liczby alergików. Nie dość, że zła jakość powietrza przyczynia się do rozpowszechniania choroby, to jeszcze stale uprzykrza życie alergikom. Co można zrobić mając alergię wziewną, żeby poczuć się lepiej? Z pomocą przychodzą oczyszczacze powietrza.
Wszystkie artykuły z kategorii Smartfony i telefony