Decki i boostery (nowe)

2 talie Commander Innistrad Midnight Hunt MtG Magic

2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic
  • 2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic
  • 2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic
  • 2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic
  • 2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic
  • 2-talie-commander-innistrad-midnight-hunt-mtg-magic

Parametry:

Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT

Opis produktu:

Magic The Gathering: Innistrad: Midnight Hunt - 2x Commander Deck

Zestaw zawiera talie Commander:

- Coven Counters

- Undead Unleashed

Magic The Gathering to najpopularniejsza na świecie kolekcjonerska gra karciana osadzona w krainie magii, w której gracze składają talie do gry, a następnie mierzą się z groźnymi przeciwnikami, wykorzystując jak najlepiej zdolności swoich kart i umiejętnie podejmując decyzje taktyczne. Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Kiedy światło gaśnie, a nad Innistrad góruje księżyc w pełni, dla ludzkości nie ma już ratunku. Rodziny wampirów wyszczerzają swoje kły na zapach ludzkiej krwi, a wilkołakami kieruje zwierzęca wściekłość. Po wrzosowiskach przechadzają się hordy żywych trupów, a w laboratoriach ożywają stworzone przez alchemików mutanty. Ghule kryją się w ciemnych ulicach miast i nawiedzają zagubionych podróżników. Z głębi Innistradu potężne demony i psotne diabły planują upadek ludzkości…

Ludzie nie dają za wygraną. Robią wszystko, co w ich mocy, aby zwalczyć mroczne istoty. Tworzą uzbrojone w pochodnie tłumy i oczyszczają ogniem ulice miast. Szkolą wyspecjalizowanych wojowników, aby ci odpierali ataki potworów. Sił dodaje im moc Kościoła Avacyna, który nazwano na cześć potężnego archanioła. Ale czy to wystarczy, aby zapobiec zgubie ludzkości?

Magic The Gathering: Innistrad: Midnight Hunt - 2x Commander Deck to talie dowódców. Każda talia jest gotowa do gry. Talie zawierają po 15 nowych kart oraz kartę dowódcy w wariancie foil.

Jedna talia zawiera:

  • 100 kart (w tym dwie legendarne karty w wariancie foil)

  • kartę dowódcy w wariancie foil

  • 10 dwustronnych kart tokenów

  • licznik życia

  • pudełko na karty

Uwolnij moc archanioła Avacyna i skieruj ją przeciwko potworom ciemności. Stań na czele swojej armii, przywróć spokój i równowagę na świecie. Czy podejmiesz wyzwanie?

Uwaga! Towar w przedsprzedaży - premiera 24 września 2021 r.

Uwaga! W przypadku alokacji produktu przez Wydawcę, zamówienia będziemy realizować w kolejności ich złożenia i opłacenia.

Ludzie nie dają za wygraną. Robią wszystko, co w ich mocy, aby zwalczyć mroczne istoty. Tworzą uzbrojone w pochodnie tłumy i oczyszczają ogniem ulice miast. Szkolą wyspecjalizowanych wojowników, aby ci odpierali ataki potworów.