


Jak ograłem PRL T.2 Z gitarą
Parametry
- Stan
- Nowy
- Faktura
- Faktura VAT
- Tytuł
- Jak ograłem PRL z gitarą. Tom 2
- Autor
- Witek Łukaszewski
- Wydawnictwo
- Wydawnictwo Szara Godzina
- Wydanie
- Standardowe
- Okładka
- miękka ze skrzydełkami
- Wysokość produktu
- 30 cm
- Szerokość produktu
- 21 cm
- Numer wydania
- 1
- Liczba stron
- 344
- Rok wydania
- 2 024
- Język
- polski
- ISBN
- 9788367813563
- Nośnik
- książka papierowa
- Seria
- inna
Opis produktu

Polska lat 70. Na drogi wyjeżdża "maluch", piłkarze Kazimierza Górskiego zdobywają olimpijskie złoto w Monachium, a Piotr Kaczkowski puszcza Pink Floydów w "MiniMaxie" - programie radiowej "Trójki". Towarzysz Gierek zastąpił genseka Gomułkę. W naród wstąpiła nadzieja na lepsze życie w socjalistycznej ojczyźnie. Niby ojczyzna rośnie w siłę, lecz nadal trzeba wszystko załatwiać i walczyć z trudnościami dnia codziennego. Franek Lipa nie daje się zwieść propagandowym hasłom. Trzyma się planu i żyje po swojemu, odnosząc sportowe sukcesy. Jednak los płata mu figla Dzięki przyjacielowi, Zdzichowi, odkrywa nową pasję - gitarę. Granie i śpiewanie dają mu wolność. I przyciągają spojrzenia kobiet. Tymczasem nad jego studencką głową zbierają się czarne chmury Warto wybrać się Z gitarą w podróż do PRL-u - z drugim tomem cyklu Jak ograłem PRL - ponieważ fabuła kipi humorem, ironią i lekkością. Wszystkich rozbawi, ale i wzruszy!
Autor: Witek Łukaszewski
Rok wydania: 2024
Data premiery: 2024-09-30
Oprawa: broszurowa
Format: 562x239 mm
Liczba stron: 344
- Kod ean: 9788367813563

