ERLI

Produkty dla dziecka

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Produkty dla dziecka powinny łączyć w sobie trzy cechy: praktyczność, bezpieczeństwo i estetykę. To zapewnia ich użyteczność i zadowolenie rodziców z użytkowania. więcej

Produkty dla dziecka

Gdy pojawia się w domu dziecko, wraz z nim przybywa mnóstwo akcesoriów. Niektóre z nich są niezbędne do opieki nad maluchem, inne ułatwiają jego pielęgnację czy karmienie. To różnego rodzaju sprzęty, które z biegiem czasu się zmieniają. Łączy je jedno: na każdym etapie rozwoju malucha, chcemy je mieć, by dziecko mogło wzrastać w maksymalnym komforcie i mogło czerpać radość z zabaw oraz cieszyć się beztroskim, bezpiecznym dzieciństwem.

Wszystko, czego potrzebują dzieci

Dzieci w różnym wieku potrzebują do optymalnego rozwoju różnych akcesoriów. Są to między innymi:

 • artykuły szkolne,
 • foteliki samochodowe,
 • obuwie,
 • odzież,
 • rowery i pojazdy,
 • wózki,
 • zabawki,
 • zabawki ogrodowe.

Wychowując i wyposażając dziecko, trzeba też wziąć pod uwagę takie aspekty jak:

 • zdrowie i pielęgnacja,
 • żywienie dziecka.

W życiu dziecka pojawiają się także ważne uroczystości, jak:

 • urodziny,
 • okazje, imprezy,
 • bale karnawałowe.

Wszystkie rzeczy, w które wyposażamy dziecko, ułatwiają codzienne życie, wspomagają jego rozwój, zapewniają bezpieczeństwo i pośrednio wpływają na przyszłe życie. Tworzą też otoczenie, w jakim wzrasta, a to zapamięta ono na zawsze i z pewnością będzie z rozrzewnieniem do niego powracało myślami.

Zabawa to fajniejsza nauka

Dzieci najlepiej i najszybciej uczą się, wcale o tym nie wiedząc, dlatego dobra zabawa jest najlepszym sposobem na stymulowanie rozwoju malucha. Zabawki dla dziecka są niezwykle różnorodne, ale warto je wybierać, uwzględniając jego zainteresowania oraz uzdolnienia. Choć rodzice czasem czują presję, by wyposażać dziecko wyłącznie w zabawki edukacyjne, trzeba pamiętać, że każda zabawka taka jest, bo każda rozwija w dziecku różnorodne umiejętności: motoryczne, matematyczne, emocjonalne czy społeczne. Przychodzi jednak czas, gdy sama nauka poprzez zabawę nie wystarcza. Dzieci zwykle podchodzą do tych zmian z entuzjazmem, jednak wyposażone w atrakcyjne artykuły szkolne mają jeszcze większy zapał do pracy.

Wózki, czyli pierwsze pojazdy

Wybór wózka dla dziecka to dla większości rodziców ogromna przyjemność. Na co warto zwrócić uwagę przy jego zakupie? Trzeba sprawdzić jego wagę, rozmiary, wielkość i rodzaj kół, sposób składania i wymiary po złożeniu. Wygląd wózka także jest ważny, jednak warto pamiętać, że ma on być przede wszystkim wygodny dla dziecka. Ważne jest, aby noworodek w wózku miał pozycję leżącą, a starszy maluch mógł swobodnie zmieniać swoją pozycję.

Bezpieczeństwo najmłodszych

Foteliki samochowe dla dziecka to jedne z najważniejszych akcesoriów. Od ich standardu i jakości zależy bezpieczeństwo malucha. Wybierając foteliki, nie warto oszczędzać. Należy sprawdzić, jakie testy przeszły i jakie mają oceny bezpieczeństwa. Trzeba pamiętać także, żeby dopasować fotelik do wagi dziecka i nie zapominać o tym, że ono rośnie, więc wymiana jest konieczna, gdy przekroczy ono wagę lub wzrost, określony przez producenta.

Własne miejsce na ziemi

Pokój dziecka to miejsce, które zmienia się wraz z dorastaniem malucha. Jeśli nie chcemy regularnie wymieniać wszystkich mebli, a ograniczyć się do zmiany jego wystroju oraz zakupu coraz większego łóżka, warto wybrać meble do pokoju dziecka o uniwersalnej stylistyce. Jednak trzeba pamiętać, że wraz z dorastaniem malucha trzeba będzie wyposażyć jego pokój w miejsce do nauki i wygodne krzesło. Firanki, oświetlenie i dekoracje do pokoju dziecka to wisienka na torcie całego wystroju, nadająca mu sznyt.

W zdrowym ciele zdrowy duch

O tym, że ruch jest dla dzieci bardzo ważny, przekonywać nikogo nie trzeba. Co więcej, jest on jedną z podstawowych potrzeb maluchów, której zaspokojenie możemy ułatwić, kupując im rowery, hulajnogi, wrotki, łyżworolki, deskorolki oraz pojazdy służące do aktywnej zabawy. Dzisiejszy sprzęt sportowy dla dzieci jest dopasowany optymalnie do ich wieku i wzrostu, zapewniając komfort i wygodę podczas aktywności ruchowej. Zdrowie to także właściwe odżywianie od pierwszych chwil życia. Naukę dobrych nawyków ułatwiają produkty dla dzieci, takie jak butelki, krzesełka, naczynia, sztućce, podgrzewacze czy sterylizatory. Żywienie dziecka to ogromne wyzwanie, dlatego warto ułatwić sobie to zadanie i wspomóc dziecko w nauce samodzielnego jedzenia.

Odzież i obuwie, czyli wygoda i estetyka

Wygodne i odpowiednio dopasowane do potrzeb dziecka obuwie jest fundamentem jego właściwej postawy już od pierwszego kroku. Wybierając obuwie dla dziecka, trzeba zwrócić uwagę na jego wyprofilowanie, by stopa układała się prawidłowo. Oczywiście w przypadku obuwia nie bez znaczenia jest też moda i estetyka. W tej kwestii można kierować się gustem dziecka oraz własnymi upodobaniami. Trzeba pamiętać, że obuwie dla dziecka jest wymieniane bardzo często, ze względu na wzrost stopy i zmieniające się pory roku, jednak nie warto na nim oszczędzać. Wybierając buty z naturalnych materiałów, mamy pewność, że dziecku jest wygodnie i komfortowo. Na wiosnę i lato trzeba zapewnić dziecku buty przewiewne, by stopa się w nich nadmiernie nie pociła. Zimą obuwie musi zapewniać ciepło oraz ochronę przed przemoczeniem.

Bez względu na to, jakie produkty dla dziecka kupujemy, zwykle jest to ogromna przyjemność, która zwielokrotniona jest radością dziecka i obserwowaniem komfortu, w jakim ono wzrasta.