ERLI

Wkrętarki

(936 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Wkrętarki to urządzenia, które są nieocenione przy skręcaniu oraz rozkręcaniu różnego rodzaju mebli.więcej

Wkrętarki

Majsterkowanie w domu wymaga odpowiedniego przygotowania. Kluczowy jest także dobór odpowiednich narzędzi. Podczas domowych remontów z pewnością przydadzą się wkrętarki, dzięki którym z powodzeniem wykonasz szybkie naprawy, zadania montażowe, czy skręcisz meble. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi z powodzeniem samodzielnie usuniesz usterkę związaną z niedomykającą się szafką, obluzowanymi klamkami czy niedziałającym sprzętem. Jednak po jaką wkrętarkę najlepiej sięgnąć? Czym kierować się podczas jej wyboru?

Wkrętarki – dostępne rodzaje

Oferty wkrętarek są bogate w wiele modeli i elementów wyróżniających. Dodatkowe wyposażenia, różne funkcje dodatkowe, moc i zasilanie to czynniki, którymi najczęściej różnią się wkrętarki. Zatem jak wybrać model idealny? Przede wszystkim należy kierować się swoimi potrzebami i oczekiwaniami. W ten sposób znajdziesz urządzenie, które będzie idealnie wpasowane zarówno w Twoje wymagania, jak i w Twoje pragnienia.

Rodzaje wkrętarek przede wszystkim różnią się mocą. Dostępne modele wkrętarki 3,6V doskonale sprawdzą się jako dodatek do codziennych, domowych napraw. Nie podołają one trudnym zadaniom, ale skręcenie elementów mebli nie będzie dla nich wyzwaniem. Wśród ofert znajdują się także wkrętarki 14,4V, które pomimo mniejszych gabarytów, sprawdzą się przy średnio zaawansowanych zadaniach. Ich kompaktowość będzie niesamowitym plusem zarówno podczas samego remontu, jak i podczas późniejszego przechowywania urządzenia. W zależności od wybranego napięcia, wkrętarka będzie inaczej funkcjonować. Te które wyróżniają się wyższą mocą możesz ze spokojem używać podczas wymagających prac, jak np. wykonywanie otworów oraz umieszczanie wkrętów również w drewnie i metalu. Zaletą wkrętarek jest to, że ich wszechstronne działanie sprawia, że nawet dokładając małych starań i wydatkując małą ilość energii, praca zawsze będzie efektywna. W końcu to wkrętarki wykonują za ciebie te najcięższe i najmniej przyjemne zadania!

W ofercie znajdują się także wkrętarki akumulatorowe. To małe urządzenie, wyposażone są bardzo często w dwa nowoczesne akumulatory litowo-jonowe. Dlatego nawet gdy jeden z nich się rozładuje, to dalej możesz kontynuować pracę z wkrętarką. Ponadto niektóre z tych wkrętarek mają tzw. szybką ładowarkę, która umożliwia naładowanie akumulatora wkrętarki nawet w niecałą godzinę!

Jak dobrać wkrętarkę?

Na pewno zastanawiasz się czy wkrętarki to urządzenie, które powinieneś mieć. Odpowiedź jest prosta. Jeśli lubisz majsterkować, często składasz meble (lub je naprawiasz) to jest to urządzenie dla ciebie. Z kolei jeśli jako majsterkowicz cenisz sobie wygodę i komfort, to wkrętarki akumulatorowe są stworzone dla ciebie! To małe urządzenie pozwoli ci pracować zarówno podczas wiercenia w miękkich materiałach, jak i będzie stanowiło wsparcie podczas skręcania elementów nowego mebla do salonu.

Jeśli kluczowe dla ciebie są rozmiary elektronarzędzia, to możesz sięgnąć po wkrętarki 12V. Ich kompaktowość sprawdzi się podczas małych prac remontowych. Jednak czasami warto mieć pod ręką urządzenie większe (np. wkrętarki 18V), które z łatwością poradzą sobie z bardziej wymagającym zadaniem. W ERLI.pl dostępne są też wkrętarki 20V. Dzięki nim z powodzeniem wykonasz naprawdę trudne i wymagające zadania. Większe modele są dedykowane już profesjonalnym użytkownikom, którzy wykorzystują wkrętarki w sposób profesjonalny.

Zatem jaką wkrętarkę wybrać? Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z majsterkowaniem, warto sięgnąć po urządzenia, które będą możliwie jak najbardziej uniwersalne. Czyli tutaj sprawdzą się doskonale wkrętarki 12V i wkrętarki 18V. Dzięki nim z łatwością wykonasz zarówno niesamowicie łatwe, jak i trochę trudniejsze zadania. Naprawienie zwisających drzwiczek w szafce, dokręcenie klamki, czy zamontowanie półki na ścianie. To i wiele innych rzeczy z powodzeniem wykonasz właśnie dzięki tym wkrętarkom. Jeśli jednak potrzebujesz mocniejszego sprzętu, do tzw. zadań specjalnych, warto sięgnąć po wkrętarki o większej mocy (np. wkrętarki 20V). Dzięki którym zrealizowanie czynności wymagającej wysokiej wydajności narzędzia i funkcjonalności, jest niemal na wyciągnięcie ręki.

Wybierając wkrętarkę do Twojego własnego warsztatu i dla własnego użytku miej na uwadze przede wszystkim własne potrzeby i oczekiwania co do sprzętu. Owocne może okazać się dopasowanie parametrów wkrętarki zarówno do rodzaju materiału, jak i planowanego czasu. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się narzędziem, które w stu procentach będzie spełniało wszystkie, nawet najbardziej wygórowane, oczekiwania i wymogi. Pamiętaj! To czy wybierzesz wkrętarkę akumulatorową, sieciową czy udarową powinno zależeć tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb. Tak szczegółowy sposób doboru elektronarzędzi sprawi, że każdy remont czy naprawa prowadzona w domu będzie przyjemna i niesamowicie owocna.