ERLI

Dla psów

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Akcesoria dla psów – tysiące produktów dla Twojego pupila!

Czy wiesz, że każdy psi nos jest unikalny, podobnie jak opuszki palców u człowieka? Co ciekawe, struktura nosa czworonoga przypomina linie papilarne, dlatego związki kynologiczne na całym świecie wykorzystują odcisk nosa do identyfikacji psa. Choć psia rzeczywistość jest zupełnie inna niż ludzka, nasze światy bez przerwy się przenikają, a pies nie bez przyczyny nazywany jest najlepszym przyjacielem człowieka. Aby jak najlepiej zadbać o swojego pupila, warto sięgać po akcesoria dla psów dostępne na ERLI.pl. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebuje psiak – od jedzenia, przez zabawki, aż po akcesoria spacerowe i produkty do pielęgnacji.

Artykuły dla psa – spacer, jedzenie, zabawa, pielęgnacja

Pies to nie tylko przyjaciel, lecz przede wszystkim stworzenie wymagające naszej opieki. Nowego domownika należy więc zaopatrzyć w niezbędne artykuły dla psa, które przydadzą się już podczas pierwszych wspólnych dni.

Spacery i podróże

Aby każdy spacer był wspaniałym doświadczeniem, należy wyposażyć pupila w niezbędne dodatki dla psów, takie jak smycze, szelki, obroże i kagańce, które zapewnią bezpieczeństwo zwierzakowi i przechodniom. Dobrym wyborem są również identyfikatory i lokalizatory, które uchronią pupila przed zgubą. Szczeniaki, psy ras miniaturowych oraz starsze i schorowane zwierzęta warto także wyposażyć w ubranka, które ochronią pieska przed chłodem. Jeśli natomiast planujesz wspólne wycieczki, sięgnij po turystyczne rzeczy dla psa, czyli transportery i akcesoria podróżne.

Jedzenie i nauka

Na ERLI.pl znajdziesz ogromny wybór suchej i mokrej karmy dla psów. Nie zapomnij również o pojemnikach na karmę, dzięki którym pożywienie zachowa świeżość na dłużej, a także o miskach na jedzenie i wodę.  Od pierwszych dni warto też trenować z psiakiem dobre nawyki – pomogą w tym smakołyki i akcesoria szkoleniowe.

Odpoczynek i zabawa

Jeśli nie chcesz, by psiak spał w twoim łóżku, zadbaj o wygodne legowisko dopasowane do wielkości pupila. Dla właścicieli psów domowych i podwórkowych przygotowaliśmy też budy oraz klatki i kojce. Jednak nie samym odpoczynkiem pies żyje, a dużą część jego życia stanowi zabawa. Na ERLI.pl znajdziesz setki zabawek dla psa, które uprzyjemnią wspólnie spędzany czas.

Pielęgnacja i higiena

Czysty i zadbany pies to szczęśliwy pies! W myśl tej zasady sklepy z akcesoriami dla psów oferują coraz więcej produktów do pielęgnacji sierści, takich jak szampony i odżywki, grzebienie i szczotki czy maszynki, trymery i nożyczki. Na ERLI.pl znajdziesz także środki na pasożyty oraz akcesoria higieniczne dla psa, w tym woreczki na odchody oraz preparaty do pielęgnacji zębów i oczu.

8 rzeczy, których nie wiedziałeś o swoim psie

  1. Pies czuje mniej smaków niż człowiek. Wszystko dlatego, że na jego języku znajduje się tylko ok. 1700 kubków smakowych, podczas gdy człowiek ma ich ok. 9000.
  2. Psi węch jest nawet 100 tysięcy razy lepszy niż ludzki.
  3. Gruczoły potowe znajdują się na opuszkach łap psów.
  4. Pies chłodzi swój organizm poprzez dyszenie.
  5. Temperatura ciała psa wynosi ok. 38-39°C – to właśnie dlatego pchły atakują psy, a nie ludzi.
  6. Czekolada, ksylitol, winogrona, rodzynki, orzechy makadamia, produkty zawierające kofeinę i gotowana cebula są szkodliwe dla zdrowia psa, a ich spożycie może być niekiedy śmiertelne.
  7. Płaczący człowiek jest przez naszego pupila postrzegany tak samo jak skomlący pies.
  8. Pies potrzebuje 4 sekund, by pozbyć się 70% wody z sierści.