ERLI

Mycie, pielęgnacja

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Auto kosmetyki do pielęgnacji samochodu – preparaty do myjni i prywatnego użytku

Utrzymanie auta w czystości znacznie wydłuża okres jego eksploatacji. Systematyczne wizyty w myjni są szczególnie ważne zimą, kiedy sól i piasek niszczą karoserię oraz podwozie. Ważne jest też zadbanie o lakier narażony na opady „chemicznych” deszczów, intensywne nasłonecznienie latem i mrozy zimą, a także pyłki roślin czy odchody ptaków. Skuteczna pielęgnacja samochodu będzie możliwa dzięki odpowiednim preparatom chemicznym. Są to auto kosmetyki przeznaczone do mycia, czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji aut.

Płyn do mycia samochodu jako produkt obowiązkowy

Kosmetyka aut powinna się rozpoczynać od utrzymania ich czystości. Mycie samochodu za pomocą specjalnych preparatów nie tylko usuwa fizyczne zanieczyszczenia, ale też tłuszcz i inne osady chemiczne. Pozostawione na karoserii, felgach czy podwoziu, przyczyniają się do rozwoju korozji oraz powodują niszczenie lakieru i ogumienia.

Płyn do mycia samochodu pomaga w doprowadzeniu karoserii do czystości i przygotowuje ją do dalszej pielęgnacji. Po usunięciu brudu możesz ją poddać woskowaniu lub polerowaniu bez ryzyka, że fizyczne drobinki porysują lakier, pozbawiając go blasku. Troszcząc się o nadwozie, możesz też zadbać o jego połysk. Pomogą Ci w tym odpowiednio dobrane auto kosmetyki, które znajdziesz na ERLI.pl. Są to między innymi:

  • płyn do mycia auta w wielu odmianach,
  • woski, glinki, powłoki ceramiczne i kwarcowe,
  • płyny do mycia szyb i niewidzialne wycieraczki,
  • preparaty do mycia silnika,
  • środki do odmrażania i usuwania owadów,
  • chemia do samochodu przeznaczona do konserwacji plastików, dachów kabrioletów, uszczelek,
  • środki do czyszczenia samochodu ze smoły i żywicy.

Auto kosmetyki do pielęgnacji wnętrza

Kabina samochodu jest również narażona na zanieczyszczenia wnoszone do wnętrza przez pasażerów i kierowcę. Dodatkowym powodem do sięgnięcia po auto kosmetyki jest przewożenie w aucie zwierzęcia domowego – psa lub kota. W utrzymaniu czystości nie pomaga jedzenie w aucie, wożenie narzędzi i innych bagaży czy też częste podróżowanie przy niesprzyjającej pogodzie.

Pielęgnacja auta od wewnątrz wymaga stosowania innych preparatów. Na ERLI.pl znajdziesz kosmetyki i środki do czyszczenia samochodu, które pomogą Ci w utrzymaniu tekstylnej lub skórzanej tapicerki, elementów z tworzyw sztucznych czy też w utrzymaniu w dobrej kondycji klimatyzacji. W asortymencie są preparaty do odgrzybiania, środki do regeneracji skóry i zawieszki zapachowe, dzięki którym wnętrze będzie przyjemne i komfortowe.

Chemia samochodowa do kół i dla myjni na ERLI

Mogłoby się wydawać, że koła nie wymagają czyszczenia, bo przecież i tak non stop pozostają w kontakcie z podłożem i ulegają zabrudzeniu. W rzeczywistości ich pielęgnacja jest równie ważna, jak dbanie o inne części auta. Aby myć felgi i opony, należy stosować odpowiednie preparaty. W sprzedaży jest dedykowana chemia do samochodu, w tym specjalne płyny i żele do felg.

Natomiast w utrzymaniu estetyki opon niezastąpione są chemiczne czyścidła i czernidła do gumy, a także preparaty do polerowania i nabłyszczania. Na ERLI.pl nie brakuje też płynów do pielęgnacji opon i mycia kołpaków. Są tu również preparaty profesjonalne, w tym chemia dla myjni – aktywne pianki, proszki i hydrowoski.