ERLI

Meble biurowe

(7 617 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Nowoczesne meble – biuro lub domowy gabinet urządzony ze smakiem

W pracy spędzamy najczęściej ⅓ doby. Przez 8 godzin dziennie jesteśmy narażeni na skutki przyjmowania nieodpowiedniej postawy ciała i przeciążenia stawów. Obok solidnego wynagrodzenia i pozytywnej atmosfery w miejscu pracy, warto zwrócić uwagę na ergonomiczny wystrój wnętrza i wyposażenie konkretnego stanowiska. Nowoczesne meble do gabinetu muszą być przede wszystkim wygodne i funkcjonalne.

W profesjonalnie urządzonym gabinecie lub przemyślanej przestrzeni biurowej powinny znaleźć się meble uniwersalne, czyli takie, które możesz dostosować do swoich rozmiarów. Stoły biurowe z regulowanymi nóżkami, blaty z wysuwanymi szufladami na klawiaturę, stabilne, wygodne krzesła i fotele biurowe na kółkach, z poduszką lędźwiową, regulowanym zagłówkiem i oparciem, z dodatkowymi podkładkami pod plecy, a do tego możliwość ustawienia monitora na wysokości oczu, w pozycji naturalnej i bezpiecznej dla odcinka szyjnego kręgosłupa.

Jakie wybrać meble do gabinetu lub biura, aby stworzyć niepowtarzalny charakter, podkreślić rodzaj prowadzonej działalności, zapewnić nieskazitelnie pozytywne, pierwsze wrażenie?

Meble do gabinetu – ergonomia pracy w domu

Jeśli dysponujesz odpowiednim budżetem, zdecyduj się za wsparcie profesjonalnego architekta wnętrz, który dokona pomiarów pomieszczenia i zaprojektuje wystrój tak, aby wyznaczyć strefy funkcjonalne i zapewnić optymalne rozstawienie mebli gabinetowych i biurowych.

Jeśli wolisz zaoszczędzić i samodzielnie zadbać o optymalne wyposażenie wnętrza biura, gabinetu, pokoju do pracy, to dobrze trafiłeś. Poznaj kilka ważnych wskazówek, dzięki którym Twoje biuro nabierze profesjonalnego i użytkowego charakteru.

Zacznijmy od tego, że nie powinieneś pracować w pomieszczeniu o powierzchni mniejszej niż 13 mkw. Wówczas powinny zmieścić się w nim wszystkie niezbędne do pracy meble, sprzęty biurowe i akcesoria. Aby miejsce pracy mogło zostać uznane za ergonomiczne, musi spełniać kilka warunków, a przede wszystkim powinno być dostosowane do Twoich możliwości psychofizycznych.

Kluczowe jest przyjmowanie naturalnej postawy siedzącej podczas długotrwałej pracy przed komputerem. Czasem ponad 8 godzin dziennie. Sprawdź, czym różnią się fotele biurowe i krzesła w zależności od ceny i parametrów. Na ERLI.pl znajdziesz solidne, wygodne i odporne na uszkodzenia mechaniczne meble gabinetowe – fotele z podpórkami, poduszkami lędźwiowymi, regulowaną wysokością oraz ustawieniem zagłówka i oparcia, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i bezpieczeństwo pracy.

Oprócz fotela bardzo ważna jest odpowiednia wysokość biurka, dostosowana do Twojego wzrostu, zapewnienie podparcia łokciom i nadgarstkom. Ważne akcesoria, szafki, regały i komody powinny znajdować się w optymalnej odległości od krzesła, aby zapewnić Ci swobodę ruchów, a przy tym łatwy dostęp do niezbędnych w pracy przedmiotów i dokumentów.

O funkcjonalności pomieszczenia świadczą przecież głównie intuicyjne rozwiązania, dzięki którym nie musimy marnować czasu na zastanawianie się, gdzie, co leży i jak się do tego dostać.

Meble do biura domowego – modna i klasyczna elegancja

Czym powinny wyróżniać się meble do biura domowego? Wybierz odpowiedni do wnętrza wystrój pomieszczenia. W gabinetach świetnie sprawdzają się klasyczne meble o regularnych liniach. Prostota, minimalizm i elegancja – duże, solidne biurko z litego drewna, stylowa komoda, szafa i koniecznie biblioteka z ulubionymi, branżowymi publikacjami.

Jeśli chodzi o kolorystykę, postaw na odcienie brązu w męskim gabinecie, pastelowe odcienie szarości i granatu – w damskim biurze domowym. Podążanie za trendami może być kłopotliwe w przypadku przestrzeni przeznaczonej do pracy. Nowoczesne meble gabinetowe i biurowe charakteryzują się modułowością – możesz dowolnie je zestawiać, aranżować według indywidualnych potrzeb, dodawać i odejmować niektóre funkcjonalności, aby zapewnić pewną dozę elastyczności w projektowaniu umeblowania gabinetu domowego lub w biurze.

Meble do biura – modułowe zestawy lub dedykowana ergonomia

Praca w dobrze zagospodarowanej, funkcjonalnej przestrzeni sprzyja generowaniu kreatywnych rozwiązań, wpływa energetyzująco na zespół i pozwala Ci zaoszczędzić. Dlaczego? Jedna inwestycja w dobrej jakości sprzęt i meble – solidne, wytrzymałe, idealnie dopasowane do wnętrza i potrzeb pracowników – sprawi, że przez lata nie będzie trzeba martwić się o naprawę lub wymianę meblowych bubli.

Biurka, stoły biurowe i konferencyjne, szafki biurowe, komody do biura, regały – wybór połączeń, jakie zapewniają Ci modułowe meble biurowe nowoczesne, jest niemal nieograniczony. Postaw na uniwersalne rozwiązania, jeśli dysponujesz dużą przestrzenią i licznym zespołem specjalistów. W mniejszym biurze możesz pozwolić sobie na pewną dozę personalizacji mebli biurowych pod konkretnych pracowników. Zwłaszcza, jeśli planujesz urządzić na nowo gabinet dla zarządu lub prezesa firmy.  W dużej przestrzeni biurowej sprawdzą się doskonale dedykowane zestawy mebli biurowych, a w tym: biurka, stoły, szafki, komody, szafki i regały. Wystarczy, że sprawdzisz ich parametry, a właściwie możliwość wprowadzenia zmian w zależności od potrzeb pracowników i… gotowe. Na platformie zakupowej ERLI.pl zebraliśmy nowoczesne meble biurowe, dzięki którym urządzisz siedzibę firmy w zgodzie z trendami, podziałem na strefy funkcjonalne i wymaganiami Twojego zespołu.