ERLI

Odzież

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Odzież BHP dla branży przemysłowej – ochrona pracowników

Troska o zdrowie pracowników jest jednym z najważniejszych wymogów działania firm z branży przemysłowej. Gdy w grę wchodzi BHP, odzież wierzchnia robocza damska i męska musi pojawić się w twoim sklepie, warsztacie, na budowie czy w innym miejscu służbowym, gdzie pracownik narażony jest na zabrudzenie, uszkodzenie lub skażenie własnych ubrań. Dotyczy to głównie stanowisk pracy przy urządzeniach i wszelkiego rodzaju maszynach.

Po analizie sytuacji i ocenie potencjalnych zagrożeń, warto wspólnie z pracownikami wybrać odpowiednie ubrania BHP i artykuły, które pozwolą w komfortowych warunkach spełniać obowiązki zawodowe.

Sklep z odzieżą roboczą online – zamów bez wychodzenia z domu!

Zastanawiasz się, gdzie kupić odzież BHP w dobrej cenie? Czym kierować się, wybierając ubrania BHP dla pracowników? Na platformie zakupowej ERLI.pl znajdziesz nie tylko wskazówki, dotyczące wymogów, jakie muszą spełniać ubrania robocze, ale przede wszystkim trafisz na idealnie zaopatrzony sklep z odzieżą roboczą online. Bez wychodzenia z domu zamówisz komplet najpotrzebniejszych artykułów BHP, aby zapewnić pracownikom optymalne warunki do pracy.

Odzież wierzchnia dla pracowników gastronomii, mechaników, budowlańców,  oprócz walorów estetycznych, wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi. Ubrania BHP mogą być:

  • drelichowe – wykonane z bawełny, w stu procentach naturalne i przewiewne,
  • nieprzemakalne, czyli wodoodporne,
  • ocieplane i wyposażone w elementy odblaskowe,
  • pokryte powłoką, utrudniającą zabrudzenia.

Ubrania BHP – wygoda i bezpieczeństwo pracy

Ubrania BHP wyróżniają się ciekawym designem i wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami. Zwłaszcza kombinezony robocze i malarskie z dostępnością małych, poręcznych kieszeni, wzmocnieniami na łokciach i kolanach. To również firmowe fartuchy i wygodne ogrodniczki, spodnie monterskie, bluzy i koszule ocieplane, mocne rękawice oraz wiele innych wierzchnich elementów odzieży sprawia, że praca mija szybko, przyjemnie i bezpiecznie.

Znalezienie dobrych, wytrzymałych i ciepłych ubrań BHP ma szczególne znaczenie w firmach, gdzie pracownicy muszą przebywać przez większą część dnia pracy na świeżym powietrzu. Kurtki softshell, zimowe, z odpowiednimi wzmocnieniami na szwach, przeszyciami w newralgicznych miejscach, a przy tym z wentylacją za pomocą systemu otwieranych na suwak wywietrzników pod pachami – odzież robocza jest przemyślana i stworzona z myślą o komforcie pracowników, którzy muszą zachować precyzję ruchów w najtrudniejszych warunkach Do tego obuwie robocze – krótkie, do kostki, półbuty, z ochraniaczami na palce, antypoślizgową, gumową podeszwą, wygodnym kołnierzem – w najdrobniejszym szczególe zaprojektowane tak, aby chronić stopy przed urazami i działaniem szkodliwych substancji.

Obuwie robocze do pracy w warunkach ekstremalnych

Jak wybrać dobre i bezpieczne buty robocze? Dopasuj rodzaj obuwia do wykonywanych zadań i panujących w miejscu pracy warunków. Liczy się metalowy nosek, który będzie chronił palce przed urazami, czy raczej stabilizacja kostki oraz odporność obuwia na skrajnie wysokie lub niskie temperatury?

Skonsultuj wybór butów roboczych z pracownikami, którzy wskażą odpowiedni kierunek poszukiwań. Pamiętaj, że nawet gumowce muszą spełniać określone normy BHP.