ERLI

Przemysł

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Profesjonalne narzędzia, sprzęty i akcesoria przemysłowe na sprzedaż

Przemysł spełnia kilka ważnych funkcji w naszym życiu. Produkcyjna odnosi się do pozyskiwania i przetwarzania dóbr. Społeczna wiąże się z tworzeniem miejsc pracy, rozwojem technik produkcji, ogólnego polepszenia warunków życia na planecie. Funkcja przestrzenna przemysłu jest związana z rozwojem miast, przyspieszeniem procesów urbanizacyjnych i przekształcaniem środowiska. Ekonomiczna odnosi się do produkcji różnorodnych dóbr, energii lub wydobywania surowców mineralnych.

Dzięki pracownikom branży przemysłowej idziemy do przodu. W trosce o ich komfort i bezpieczeństwo powstało wiele profesjonalnych i specjalistycznych narzędzi, dzięki którym mogą wykonywać swoją pracę szybciej, wydajniej i co najważniejsze – w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Na platformie zakupowej ERLI.pl zebraliśmy specjalistyczne przyrządy i urządzenia, odzież, materiały i akcesoria wiodących producentów przeznaczone m.in. dla budowlańców, mechaników i rolników. W kategorii Przemysł znajdziesz również profesjonalne urządzenia czyszczące, do recyklingu i wywozu śmieci.

Wytrzymała odzież robocza i BHP

Zacznijmy od podstawowego wyposażenia pracowników przemysłu, czyli od ubrań. Odzież robocza obowiązuje wszędzie tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo zniszczenia, zabrudzenia lub skażenia odzieży pracownika. Zadaniem pracodawcy jest więc zapewnienie odpowiedniej odzieży roboczej lub ochronnej.

Rodzaj odzieży musi być dostosowany do wykonywanej pracy i występujących zagrożeń. Jak wybrać odpowiednią odzież roboczą? Czym się kierować przy zakupie odzieży roboczej dla pracowników?

Warto przygotować ocenę ryzyka zawodowego w uzgodnieniu ze służbą BHP oraz pracownikami, a także sporządzić tabelę przydziału odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej. Konsultacja z pracownikami pozwoli dobrać odpowiednie rozwiązania do ich potrzeb.

Warto wiedzieć, że przepisy BHP określają, kiedy odzież robocza jest wymagana. Zazwyczaj dotyczy stanowisk pracy przy maszynach i różnego rodzaju urządzeniach. Wyróżnia się odzież roboczą dla branży ogrodniczej, gastronomicznej, lekarskiej, dla mechaników i budowlańców. W tym wypadku mamy do czynienia m.in. z: koszulkami, bluzami, kurtkami, spodniami, ogrodniczkami, kombinezonami roboczymi i malarskimi, fartuchami lekarskimi i roboczymi.

Poza odzieżą za robocze uznajemy również obuwie i akcesoria, m.in.: kaski, okulary, gogle, czapki, rękawiczki, zatyczki do uszu. Co je wyróżnia? Wzmocnione przeszycia, dodatkowa ochrona palców, antypoślizgowe i nieprzemakalne powłoki.

Branża przemysłowa – specjalistyczne materiały i akcesoria

Wyposażenie dla branży przemysłowej jest niezwykle obszerną kategorią produktów. Profesjonalne materiały i akcesoria na ERLI.pl to oferta dedykowana m.in. pracownikom: gastronomii, przemysłu drzewnego, metalowego i hutniczego, kamieniarzom, spawaczom, a także poligrafom. W zależności od zaawansowania procesu technologicznego wzrasta zapotrzebowanie na określone narzędzia i specjalistyczne akcesoria

Na platformie zakupowej ERLI.pl znajdziesz wszystko, co niezbędne. Od pojemników na żywność i wózków transportowych, przez wiertła do metalu i siekiery, aż po przyrządy pomiarowe i namioty magazynowe, w wygodnych zestawach lub na sztuki.

Wyposażenie pomieszczeń, przyrządy i urządzenia dla przemysłu

Jeśli dbasz o odpowiednie wyposażenie swojego sklepu lub warsztatu, z pewnością potrzebujesz również mebli i organizerów, które pomogą Ci utrzymać porządek. Wyposażenie pomieszczeń przemysłowych przychodzi łatwo z ERLI.pl. Specjalizujemy się w przyrządach i urządzeniach gastronomicznych oraz do magazynów i placówek handlowych.

Meble technologiczne dla gastronomii to przede wszystkim: stoły kuchenne, okapy, baseny, regały, półki, szafy, bemary. Wybierzesz tu również idealne stoliki barowe, bufety i krzesła. Wybierając odpowiednie przyrządy, urządzenia i meble dla branży przemysłowej, zwróć uwagę na jakość wykonania oraz materiał, z którego zostały wykonane, co przekłada się bezpośrednio na koszty eksploatacyjne, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wydajność Twojej pracy.

Budownictwo – profesjonalne narzędzia dla budowlańców

Budownictwo to branża wymagająca od pracowników specjalistycznej wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności doboru i posługiwania się specjalistycznymi narzędziami. Na platformie zakupowej ERLI.pl bez wychodzenia z domu zamówisz m.in.: mieszadła elektryczne, sprężarki i kompresory, przyrządy geodezyjne, zagęszczarki, nagrzewnice, zacieraczki, wiertnice, podnośniki i wyciągarki, agregaty, silniki elektryczne i małolitrażowe, piły, szlifierki do gipsu, osuszacze i pochłaniacze, betoniarki, piaskarki, taczki i miniwywrotki oraz wibratory do betonu.

Dobierz parametry urządzenia odpowiednio do wykonywanej pracy. Zwróć uwagę na jakość materiałów, użytych do wykonania danego narzędzia oraz wydajność. Obok parametrów technicznych ważne są ergonomiczne rozwiązania, dzięki którym narzędzia świetnie leżą w dłoni, są bezpieczne i intuicyjne w obsłudze.