ERLI

Rowery i akcesoria - Kaski

(2 466 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Kask rowerowy – droga ku bezpieczeństwu

Kask do roweru to jeden ze sposobów na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa użytkownika jednośladu. Dla wielu zapalonych cyklistów jest to zresztą podstawowy punkt na liście zakupów związanych z ich pasją. Dotyczy to zarówno tych osób, które przygodę z czterema kółkami dopiero zaczynają, jak i takich, które z jednośladami są za pan brat już od lat. Kaski na rowery znajdują użytkowników we wszystkich grupach wiekowych i niezależnie od płci. Kask rowerowy zakładają więc wszyscy ci, którym leży na sercu troska o własne zdrowie – dzięki coraz wyższej świadomości w kwestii kultury jazdy wśród dzieci, młodzieży i dorosłych ochronne nakrycie głowy noszą z chęcią zarówno dziewczynki, jak i chłopcy oraz kobiety i mężczyźni. Wystarczy spojrzeć na polską ulicę, by stwierdzić, że kwestia bezpieczeństwa w czasie jazdy na jednośladzie jest coraz bliższa rosnącej liczbie osób.

Kask do roweru – ogromna różnorodność produktów

Na platformie zakupowej ERLI.pl znajdziemy kaski na rowery o bardzo zróżnicowanym poziome zaawansowania technicznego – począwszy od wyrobów najbardziej podstawowych aż po te przeznaczone dla osób ceniących artykuły najwyższej jakości, innowacyjne, inteligentne, dopracowane w każdym celu i oferujące niezwykły komfort użytkowania. Do tej ostatniej grupy z pewnością należą kaski rowerowe męskie, damskie bądź unisex, które wyposażone są w takie udogodnienia, jak umożliwiający bezproblemową komunikację zestaw głośnomówiący (głośniki stereo i mikrofon odporny na wiatr), zwiększające widoczność na drodze oświetlenie LED (w tym światła kierunkowe), głosowa nawigacja GPS, detektor upadków i funkcja alertu SOS czy też sterowanie pilotem montowanym do kierownicy. Bardzo przydaje się również wielowarstwowa, a przy tym ultralekka konstrukcja, niezwykle skutecznie chroniąca głowę z każdej strony i zapewniająca wysoką odporność na uderzenia. Dodatkowe zalety ultranowoczesnych kasków to: innowacyjne systemy otworów wentylacyjnych, system szybkiej regulacji rozmiaru, a także intuicyjny system zapinania i odpinania.

Kask rowerowy – dostępne rodzaje

W ramach platformy zakupowej ERLI.pl możemy wybrać odpowiedni model kasku nie tylko według jego funkcjonalności, ale i wyglądu czy stylu – tak, by kolor czy kształt po prostu odpowiadały nam pod względem wizualnym. Znajdująca się na stronie ERLI.pl wyszukiwarka pozwoli nam dobrać produkt w naszym ulubionym kolorze, kask damski rowerowy, męski, dziecięcy bądź uniwersalny, a także taki o optymalnym rozmiarze, dopasowanym do wielkości głowy użytkownika. Znajdziemy tu pełne spektrum rozmiarów, począwszy od XS aż po XXL oraz wielkość uniwersalną. W sprzedaży są kaski na rower dla cyklistów w każdym wieku; możemy wybierać również produkty według ceny, a także ulubionej marki oraz typu i przeznaczenia kasku, np. do downhillu.

Piękne i bezpieczne kaski dla dzieci

Szczególną uwagę warto zwrócić na kaski dla dzieci. Kask rowerowy tego typu często występuje w atrakcyjnych dla najmłodszych, żywych barwach, dzięki czemu łatwiej przekonać ich do noszenia tego typu ochrony głowy. Bardzo istotne jest to, by kask do roweru miał regulowaną wielkość, dzięki czemu będzie mógł służyć maluchowi przez kilka sezonów, a wydatek poniesiemy tylko raz. Odpowiednio rozmieszczone otwory powinny zapewniać optymalną wentylację i odprowadzanie ciepła na zewnątrz. Skorupa zewnętrzna musi być oczywiście odpowiednio gruba i trwała, aby pochłonąć energię związaną z upadkiem z jednośladu bądź zderzeniem z innym. Ciekawym produktem są też przeciwdeszczowe osłony na kaski na rowery, często w wyrazistych barwach i z odblaskowymi elementami, zdecydowanie zwiększającymi widoczność dziecka na drodze.

Sprawdź ofertę dostępną na ERLI.pl!