ERLI

Repliki broni ASG

(214 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
ASG, czyli Air Soft Gun, to wiernie odwzorowane repliki broni palnej. Bronie na kulki – pistolety, rewolwery i karabinki ASG to sposób na aktywną rozrywkę i treningi militarne.więcej

Broń ASG – realistyczne repliki broni palnej

Zabawa bronią ASG jest realistyczna, a kulki nie zostawiają po sobie śladów, jak ma to miejsce w przypadku paintballu. Taka rozrywka jest też stosunkowo tania. Dostępne w naszym sklepie repliki broni ASG są bardzo trwałe, a zakup kulek stanowi niewielki koszt. Użyte materiały wysokiej jakości sprawiają, że repliki broni ASG robią bardzo realistyczne wrażenie.

Bronie na kulki – trening i rozrywka

Bronie na kulki to o wiele więcej niż zabawki dla chłopców. Pistolety ASG to wierne repliki klasycznych modeli broni palnej. Ich używanie dostarcza wyjątkowych wrażeń. Po broń ASG powinni sięgnąć wszyscy, którzy pragną ćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie, poczynając od podstaw, takich jak odpowiednia postawa ciała. Dostępne w naszym sklepie repliki broni palnej są w pełni bezpieczne – warto zaopatrzyć się jedynie w specjalne okulary chroniące oczy. W naszej ofercie znajdziesz broń ASG w trzech wariantach zasilania:

  • gazowe – zasilanie za pomocą CO2 lub mieszanki green gas (jest to propan z domieszką oleju silikonowego),
  • elektryczne – najczęściej spotykane w przypadku broni ASG, daje możliwość strzelania trybem pojedynczym i ciągłym, sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych,
  • sprężynowe – występuje głównie w przypadku replik karabinków snajperskich.

Repliki broni palnej są wykorzystywane w trakcie treningów taktycznych i rozgrywek airsoftowych. Najpopularniejsze modele elektryczne są bardzo wygodne, szybkostrzelne i mają duży zasięg wystrzału. Airsoft to gra zespołowa, idealna na spotkania towarzyskie i wyjazdy integracyjne - jest tańsza od paintballu i nie wymaga specjalnie przygotowanej przestrzeni. Repliki broni palnej, które znajdziesz w naszym sklepie, zostały wykonane bardzo realistycznie, laikowi może być ciężko odróżnić je od oryginałów. Jeżeli zdecydujesz się na grę z ich udziałem, zapewnisz sobie i swoim znajomym niezapomniane przeżycia.

Pistolety ASG – repliki pistoletów

Pistolety ASG to repliki broni palnej, w których są odwzorowane wszystkie detale. Wiele dostępnych w naszym sklepie pistoletów ASG wyposażonych zostało w system blow-back. Naśladuje on schemat działania broni palnej poprzez odrzut zamka. Wystrzelenie pocisku następuje przez wyrzucenie gazu ze zbiornika do lufy. Gaz trafia jednocześnie do tłoczka znajdującego się w zamku i powoduje jego odrzucenie w tył. Repliki pistoletów z takim systemem dostarczą Ci wrażeń zbliżonych do tych towarzyszących używaniu autentycznej broni palnej.

System hop-up sprawia, że kulka po wystrzale z pistoletu ASG zostaje podkręcona, dzięki czemu porusza się po możliwie płaskiej trajektorii. To tor podobny do tego, który następuje po wystrzale z prawdziwej broni palnej. Dostępne w naszej ofercie rewolwery ASG zaopatrzone zostały w realistyczny system ładowania. Kulki umieszczone są w wysuwanych wkładach, w obrotowym bębenku, jak ma to miejsce w przypadku broni palnej. Rewolwery i pistolety ASG są lżejsze i bardziej poręczne niż długie repliki broni palnej. Najlepiej sprawdzają się na krótkich dystansach, na przykład w trakcie zabawy w ogrodzie, w gronie rodziny lub przyjaciół.

Strzelby ASG i karabinki ASG

Jeżeli chcesz brać udział w rozgrywkach airsoftowych lub wykorzystywać broń do treningów militarnych na rozległym terenie, wybierz strzelbę lub karabinek ASG. Strzelby ASG to repliki broni palnej, które podobnie do ich pierwowzorów należy przeładować przed oddaniem strzału. Tego rodzaju bronie na kulki są mniejsze od karabinków ASG i mają mniejszą prędkość wystrzelonej kuli. Ze względu na to są wykorzystywane w trakcie rozgrywek na niewielkim terenie lub w zamkniętych pomieszczeniach.

Karabinki ASG to popularne repliki broni palnej. Modele dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z dbałością o szczegóły, do złudzenia przypominają więc oryginalną broń palną. W naszym sklepie znajdziesz trzy rodzaje karabinków ASG:

  • Karabinki szturmowe – to połączenie ciężkich karabinów maszynowych z pistoletami ASG. Karabiny szturmowe ASG są uniwersalne – można za ich pomocą strzelać pojedynczym ogniem, seriami lub w trybie automatycznym. Dzięki temu jest to najpopularniejszy rodzaj replik broni ASG.
  • Karabiny maszynowe – to szybkostrzelne modele o dużej pojemności magazynka, a co za tym idzie – wadze. Tego typu repliki broni palnej wyglądają bardzo realistycznie i robią wrażenie, dzięki czemu są wykorzystywane nie tylko w trakcie rozgrywek airsoftowych, ale również podczas rekonstrukcji historycznych i na planach filmowych.
  • Karabiny snajperskie – tego typu karabinki ASG posiadają większy zasięg i precyzję strzału niż karabinki szturmowe. Wyróżniają się również bardzo dużym realizmem.

Broń ASG dostępna w naszej ofercie to bardzo realistyczne repliki broni palnej. Bronie na kulki są w pełni bezpieczne, wystarczy, że zaopatrzysz się w okulary ochronne. Repliki pistoletów pozwolą Ci trenować Twoje umiejętności strzeleckie. Jeśli chcesz brać udział w zawodach airsoftowych, zwróć uwagę na dostępne w naszym sklepie karabinki ASG. Tego typu repliki broni palnej nie tylko wyglądają bardzo realistycznie, ale pozwalają również na oddawanie szybkich strzałów na duże odległości. Dzięki broni ASG przeżyjesz niezapominane chwile w gronie przyjaciół, ćwicząc przy tym swoje zdolności ruchowe, refleks i umiejętności strzeleckie.