ERLI

Zabawki ogrodowe

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Chcąc uniknąć deficytu witaminy D, należy przebywać na świeżym powietrzu każdego dnia. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci, które wciąż się rozwijają. Aby zmotywować je do wyjścia na zewnątrz, warto zadbać o odpowiednie zabawki ogrodowe lub inne, sprawiające, że nie będą chciały wrócić do domu.więcej

Najpopularniejsze zabawki dla dzieci do ogrodu

Zabawki dla dzieci do ogrodu to zarówno produkty małe i mobilne, jak i wielkogabarytowe i wymagające montażu. Do tej pierwszej grupy zaliczamy zabawki z kategorii Gry i zabawy. Znajdują się tam przede wszystkim sportowe zabawki na dwór dla dzieci, takie jak piłki, skakanki, zestawy do mini golfa czy produkty do gier zręcznościowych. Miłośnicy gier drużynowych z pewnością znajdą coś dla siebie w naszej ofercie zestawów do piłki nożnej i koszykówki, które umożliwiają trenowanie konkretnych umiejętności od najmłodszych lat. Zadbaliśmy również o kreatywne zabawki do ogrodu dla dzieci wspierające wyobraźnię maluchów: latawce i bańki mydlane to skuteczne sposoby na popołudniową nudę czy urozmaicenie imprezy urodzinowej.

Prywatny park rozrywki w domowym ogrodzie

Zabawki do ogrodu dla dziecka to nie tylko małe, mobilne przedmioty, lecz również efektowne place zabaw czy trampoliny. Te ostatnie to jedne z najpopularniejszych zabawek ogrodowych. Skakanie po ich podłożu, czyli sprężystej siatce, wyzwala mnóstwo endorfin, zmniejsza stres i pozwala rozładować energię. W trening na trampolinie zaangażowane są wszystkie mięśnie, co wzmacnia i wysmukla sylwetkę. Dzięki temu, że zabawa wymaga ciągłego utrzymywania równowagi, rozwijamy zdolności motoryczne i koordynację. Uwielbiane przez dzieci zabawki na ogród to także huśtawki, zjeżdżalnie i dmuchane place zabaw, które zapewnią Twojemu maluchowi mnóstwo radości i codzienną dawkę aktywności fizycznej.

Kreatywne zabawki do ogrodu dla dzieci

W przeciwieństwie do gier komputerowych, które wymagają od dziecka realizowania konkretnych zadań, zabawka ogrodowa wspiera rozwój kreatywności i samodzielnego myślenia. Dzieci mają bogatą wyobraźnię i potrafią bawić się godzinami, wykorzystując wszystko to, co mają pod ręką. Oglądanie telewizji może i przykuwa uwagę, ale też rozleniwia i przyzwyczaja do bierności. Warto więc od najmłodszych lat zachęcać dziecko do uczestnictwa w zabawach na świeżym powietrzu.

Na ERLI.pl znajdziesz zabawki na ogród dla dzieci z kilku popularnych kategorii. Wśród nich nie mogło zabraknąć produktów wspierających kreatywne zabawy. Zaliczamy do nich między innymi domki i namioty, które można wykorzystywać do wielu zabaw na świeżym powietrzu. Namiot sprawdzi się na przykład podczas zabawy w Indian, lecz może także stać się dziecięcym schronem, w którym maluch będzie chętnie ucinał sobie drzemkę, rysował czy czytał książeczki. Domki i namioty stanowią także ochronę przed słońcem i deszczem, dlatego nie może ich zabraknąć w żadnym ogrodzie. Wśród kreatywnych zabawek znajdują się także piaskownice, które rozwijają wyobraźnię przestrzenną, kształtują zdolności manualne i są letnią alternatywą dla budowania z klocków. Urozmaiceniem zabaw w piaskownicy mogą stać się zabawkowe taczki i kosiarki – idealne dla małego ogrodnika.

Zabawki wodne do ogrodu

Najskuteczniejszym sposobem na radzenie sobie z upałami jest wskoczenie do chłodnej wody. Prywatny basen to przywilej, którego pozazdroszczą Wam sąsiedzi! Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by uprzyjemnić swoim dzieciom wakacyjny odpoczynek. W ofercie ERLI.pl znajdziesz małe oraz duże baseny (dla dzieci i dla całych rodzin), materace i piłki, a także akcesoria do pływania idealne dla początkujących pływaków. Zabawki wodne do ogrodu przynoszą ulgę podczas upałów, a przy tym stymulują rozwój koordynacji ruchowej dziecka. Zabawa w wodzie pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż relaksuje i bawi, a także wzmacnia mięśnie, stawy, płuca i serce.

Postaw na aktywność na świeżym powietrzu i wybierz zabawki na podwórko, które staną się dla Twojego malucha synonimami szczęśliwego dzieciństwa!