ERLI

Wiatrówki

(1 045 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Wiatrówki to pistolety, rewolwery i karabinki działające na sprzężone powietrze. więcej

Wiatrówki – trening i rozrywka

Wiatrówki bez zezwolenia znajdują zastosowanie w strzelectwie sportowym i rekreacyjnym. Strzelanie do celu może być treningiem precyzji i uważności, a także stanowić pole do rywalizacji. W naszym sklepie znajdziesz wiatrówki w formie broni krótkiej i karabinków. Poszczególne modele odróżnia od siebie również zastosowany napęd. Broń dobierz do swojego doświadczenia i celu, w jakim zamierzasz używać wiatrówki. W naszej ofercie coś dla siebie znajdą zarówno wyuczeni strzelcy sportowi, jak i amatorzy rozrywkowego strzelania do celu.

Wiatrówki bez zezwolenia

W naszym sklepie dostępne są wiatrówki bez zezwolenia o różnych rodzajach napędu:

 • Wiatrówki sprężynowe – przed wykonaniem strzału konieczne jest naciągnięcie sprężyny. Poprzez naciśnięcie spustu zostaje ona zwolniona. Powoduje to ruch tłoka i wygenerowanie ciśnienia, które wypycha śrut z lufy. Do takiego typu broni nie będziesz musiał dokupywać nabojów CO2, ma więc ona niższy koszt eksploatacji od innych typów wiatrówek.
 • Wiatrówki na CO2 – modele z napędem gazowym zasilane są dzięki jednorazowym nabojom zawierającym sprężony dwutlenek węgla. Jeden nabój wystarcza na 50-70 strzałów. W naszym sklepie znajdziesz wiatrówki na CO2 z zamontowanymi magazynkami na śruty. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł strzelać wiele razy bez konieczności przeładowywania.
 • Wiatrówki PCP – napędzane są sprężonym powietrzem magazynowanym w specjalnym zbiorniku. Takie wiatrówki są bardzo celne, szybkie i wytrzymałe. Jeżeli zdecydujesz się na zakup tego typu broni, będziesz potrzebować dodatkowo celownika optycznego.
 • Wiatrówki PCA – nazywane są pompkami. Pod lufą takiej wiatrówki znajduje się dźwignia, za pomocą której sprężane jest powietrze. Napędza ono śrut. Wiatrówki PCA charakteryzują się, podobnie jak modele na CO2, brakiem odrzutu i dobrą celnością. Ich koszty eksploatacji są jednak przy tym niskie. Te lekkie wiatrówki polecane są dla osób początkujących.

Broń krótka – pistolety i rewolwery

Wiatrówki-pistolety przeznaczone są do strzelania na krótkie dystanse, do 15 metrów. Taka broń będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, jeżeli nie zależy Ci na bardzo dużej celności, a chcesz trenować i relaksować się, strzelając na przykład do puszek. Wiatrówki w formie rewolwerów i pistoletów charakteryzuje bardzo realistyczny wygląd. Dostępne w naszej ofercie wiatrówki bez zezwolenia doskonale imitują broń palną. Ich używanie sprawi Ci przyjemność, jeżeli zależy Ci na realistycznych doznaniach.

Wiatrówki z krótką lufą są niewielkie i lekkie. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł nosić ze sobą broń, przenosząc ją w torbie, plecaku, kaburze lub nawet w kieszeni. Tego typu wiatrówki bez zezwolenia polecane są dla osób, które mają już pewne doświadczenie strzeleckie, ze względu na ich mniejszą moc i celność, niż ma to miejsce w przypadku karabinków.

Wiatrówki-karabinki

Wiatrówki bez zezwolenia w formie karabinków to broń o stosunkowo długich lufach. Mają dużą moc i celność. Zapewniają precyzję na długich dystansach, powyżej 20 metrów. Za pomocą takiej broni oddasz mocny i celny strzał, nawet jeżeli jesteś amatorem. Pamiętaj jednak, że karabinek jest cięższy i zajmuje więcej miejsca niż pistolet. Najlepiej nosić go w specjalnym pokrowcu. Śrut wystrzeliwany z takiej broni ma duże możliwości przebicia celu. Wiatrówka-karabinek sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i na strzelnicy.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaką wiatrówkę wybrać, długą czy krótką, postaraj się odpowiedzieć sobie najpierw na pytanie, do czego będziesz jej używać. Broń krótka sprawdzi się w trakcie zabawy rekreacyjnej we własnym ogródku. Z takiej wiatrówki bez zezwolenia będziesz mógł celować do ustawionych przez siebie obiektów, na przykład do puszek. Jeżeli chcesz strzelać na dłuższe dystanse, do celów wymagających większej precyzji, na przykład do tarcz, lepszym wyborem będzie dla Ciebie długa wiatrówka.

Akcesoria do Twojej wiatrówki

W naszej ofercie oprócz krótkich i długich wiatrówek bez zezwolenia znajdziesz części i akcesoria. Dzięki nim broń będzie służyć Ci dłużej i dostosujesz ją do swoich potrzeb. Dodatki do wiatrówek, które znajdziesz w naszym sklepie, to między innymi:

 • akcesoria PCP: pomki i kompresory powietrza,
 • celowniki optyczne,
 • części wymienne,
 • preparaty do czyszczenia i konserwacji wiatrówek,
 • kabury,
 • magazynki,
 • naboje CO2,
 • pokrowce, kufry i walizki,
 • akcesoria do montażu celowników optycznych,
 • śruty,
 • tarcze, cele strzelnicze i kulochwyty.

W naszym sklepie znajdziesz wiatrówki bez zezwolenia, dzięki którym zrelaksujesz się i spędzisz czas na rozrywce samemu lub z przyjaciółmi. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze strzelaniem, najlepiej sprawdzi się u Ciebie długa wiatrówka w formie karabinka. Taka broń charakteryzuje się dużą mocą i celnością, ułatwia strzelanie na długie dystanse. Najpopularniejsze są modele sprężynowe, które mają najniższe koszty eksploatacji.

Jeśli jesteś bardziej doświadczonym strzelcem, sięgnij po krótką wiatrówkę – pistolet lub rewolwer. Krótka broń jest lżejsza i bardziej poręczna od wiatrówek długolufowych. Możesz wybrać model na CO2 lub wiatrówkę PCA – obie będą szybkie, celne i wytrzymałe. Najbardziej luksusowe są wiatrówki PCP, które dobrze sprawdzają się na długich dystansach. Żeby ich używać, będziesz potrzebować celownika optycznego. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i części wymienne. Wybierz wiatrówkę dostosowaną do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania.