ERLI

Sprzęt do obserwacji

(534 wyniki)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Do podglądania ptaków i innych zwierząt potrzebny jest odpowiedni sprzęt do obserwacji.więcej

Sprzęt do obserwacji zwierząt – nie tylko dla myśliwych

Lornetki i lunety to przyrządy nie tylko dla myśliwych, ale też dla miłośników dzikiej przyrody. Oglądanie zwierząt może być niezapomnianym przeżyciem. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które umożliwią Ci obserwowanie natury w lesie, na łące, a nawet przez okno. W zależności od tego, czy jesteś myśliwym, amatorem wypraw survivalowych, czy po prostu lubisz przyglądać się przyrodzie, w naszym sklepie znajdziesz sprzęt do podglądania zwierząt, który spełni Twoje oczekiwania.

Sprzęt do podglądania zwierząt

W naszej ofercie dostępne są różne urządzenia do obserwacji zwierząt. Wybierz sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w warunkach, w których będziesz go używać. Znajdziesz u nas między innymi:

  • Lornetki – dwie równoległe lunety umożliwiają obuoczną obserwację odległych obiektów. Dzięki temu obraz zyskuje głębię.
  • Lunety celownicze – upraszczają proces polowania, pomagając precyzyjnie wycelować i umożliwiają oglądanie słabo widocznych obiektów.
  • Monokulary – małe przyrządy optyczne, które pozwalają na oglądanie odległych obiektów z dużą dokładnością. Zajmują znacznie mniej miejsca niż lornetki.
  • Noktowizory – umożliwiają widzenie w półmroku. Wzmacniacz obrazu zwiększa natężenie światła do wartości umożliwiających obserwację. Dzięki temu jest ona możliwa nawet przy słabym świetle gwiazd lub księżyca.
  • Termowizory – urządzenia, które umożliwiają obserwację przy braku światła. Obiektyw czuły na temperaturę pozwala na oglądanie żywych obiektów i ciepłych przedmiotów.
  • Dalmierze – to przyrządy służące do pomiaru odległości bez potrzeby jej przebywania.
  • Kolimatory – profesjonalne urządzenia do celowania i obserwacji. Czerwony punkt ułatwia namierzenie celu w każdych warunkach.

Lornetki myśliwskie

Dobra lornetka pozwoli Ci na obserwowanie celu z dużej odległości. Dostępne w naszej ofercie lornetki myśliwskie umożliwiają wyraźne widzenie w różnych warunkach atmosferycznych. Model wodoodporny z wytrzymałego materiału sprawi, że poradzisz sobie w każdej sytuacji. Lornetki, które znajdziesz w naszym sklepie, są bezpieczne dla wzroku – nie męczą oczu – zapewniając przy tym bardzo dobrą jakość widzenia. Dobrze leżą również w dłoni, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że urządzenie nie wyślizgnie Ci się, płosząc zwierzęta.

Wygodna lornetka powinna być również lekka. Dzięki temu będziesz mógł ją zabrać na każdą wyprawę. W naszym sklepie znajdziesz lornetki, których soczewki chronione są przed zarysowaniem. Specjalne technologie zwiększają jasność obserwacji i umożliwiają oglądanie zwierząt również o zmierzchu, w deszczową lub mglistą pogodę. Urządzenie możesz dopasować pod względem szerokości i odległości od oczu, dzięki czemu w pełni skupisz się na obserwowanych obiektach. Regulacja ostrości pomoże Ci szybko dostosować lornetkę do oglądanego obiektu.

Lunety do obserwacji zwierząt

Luneta celownicza pomoże Ci precyzyjnie wycelować w trakcie polowania. Lunety to kompaktowe urządzenia, które zajmują mniej miejsca niż lornetki. Taki sprzęt zwiększa zdolności strzeleckie na długich dystansach. Znacząco poprawia też jakość widzenia, dlatego idealnie nadaje się do polowań zmierzchowych. Dostępne w naszej ofercie lunety myśliwskie zapewniają duże powiększenie i szerokie pole widzenia. Dzięki podziałkom będziesz mógł jeszcze dokładniej namierzyć cel.

Lunety myśliwskie przymocowywane są do broni. Muszą więc być odporne na liczne wstrząsy i drgania. W naszej ofercie dostępne są lunety wodoodporne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki dodatkowym udogodnieniom unikniesz problemów wywołanych przez trudne warunki atmosferyczne, takich jak parowanie soczewek. Luneta celownicza sprawdzi się nie tylko na polowaniu, ale też w trakcie strzelania rekreacyjnego. W naszym sklepie znajdziesz lunety celownicze do broni myśliwskiej i sportowej. Dzięki takiemu urządzeniu zobaczysz odległy punkt wyraźnie i w powiększeniu.

Sprzęt do obserwacji w trudnych warunkach

W naszej ofercie dostępne są urządzenia, które umożliwią Ci podglądanie zwierząt nawet w najtrudniejszych warunkach. Noktowizor pozwoli Ci na widzenie w półmroku, przy niewielkim natężeniu światła. Dzięki niemu będziesz mógł obserwować zwierzęta nawet w nocy lub w jaskini. Tego typu sprzęt do podglądania zwierząt nawet kilka tysięcy razy wzmacnia delikatne światło, na przykład księżyca i gwiazd. Dostępne w naszej ofercie nakładki noktowizyjne służą do współpracy z lunetami.

Termowizor to sprzęt do obserwacji, który umożliwia namierzanie żywych obiektów bez udziału światła. Obiektyw termowizora jest czuły na temperaturę. Kamery termowizyjne znajdują zastosowanie między innymi w myślistwie, ochronie terenów i budynków oraz w budownictwie. Przy pomocy takiego urządzenia będziesz mógł nagrywać i fotografować dowolne momenty. Dostępny w naszym sklepie sprzęt do podglądania zwierząt jest odporny na wstrząsy, uderzenia i ekstremalne temperatury, dzięki czemu poradzi sobie w każdych warunkach.

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt do obserwacji, który umożliwi Ci podglądanie zwierząt w każdych okolicznościach. Dzięki lornetkom myśliwskim będziesz mógł obserwować je z dużej odległości i w trudnych warunkach atmosferycznych. Lunety celownicze i monokulary to niewielkie urządzenia, pozwalające na obserwację i precyzyjne namierzenie celu. Termowizory i noktowizory to sprzęt do podglądania zwierząt przy częściowym lub całkowitym braku światła. Wybierz urządzenie, które najlepiej spełni Twoje potrzeby.