ERLI

Chemia

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Mycie i pielęgnacja auta – profesjonalna chemia samochodowa

Samochód poprawia komfort życia. Ułatwia przemieszczanie się i przewożenie bagażu, a jednocześnie uniezależnia od środków komunikacji publicznej. Aby służył jak najdłużej i dostarczał nie tylko przyjemności, ale również korzyści, konieczna jest jego systematyczna pielęgnacja. Producenci chemii dostarczają na rynek rozmaite produkty, którymi możesz pielęgnować auto - kosmetyki i inne preparaty, które ułatwiają usuwanie zanieczyszczeń i przywracają lakierowi jego pierwotny blask. Wiele z nich znajdziesz na ERLI.pl.

Chemia do samochodu – nie tylko kosmetyki

Przez chemiczne środki pielęgnacyjne zazwyczaj rozumie się rozmaite szampony, płyny do mycia i czyszczenia oraz odżywki i preparaty poprawiające wygląd. W przypadku samochodów jest podobnie, chociaż chemia do samochodu ma tu nieco szersze zastosowanie. Asortyment można podzielić na trzy kategorie:

  • kosmetyki do samochodu, przeznaczone do zewnętrznej pielęgnacji karoserii oraz wnętrza kabiny, które możesz wykorzystać zarówno w profesjonalnej myjni czy serwisie, jak i prywatnie, na własne potrzeby. Są to również preparaty, których celem jest mycie, pielęgnacja oraz konserwacja auta, czyli ogólnie rozumiane utrzymanie jego estetyki,
  • auto chemia przeznaczona do wykorzystania w warsztatach blacharskich, mechanicznych i innych samochodowych, do której zaliczają się produkty stosowane podczas przygotowania powierzchni do lakierowania czy prac naprawczych,
  • płyny eksploatacyjne i oleje niezbędne do zapewnienia prawidłowej pracy silnika i eksploatacji samochodu.

Każda z tych grup produktów obejmuje preparaty chemiczne niezbędne lub wskazane do utrzymania pełnej sprawności auta.

Kosmetyki samochodowe do pielęgnacji karoserii

Zewnętrzna pielęgnacja auta wbrew pozorom nie ma na celu jedynie nadania mu estetycznego wyglądu. Każdy właściciel pojazdu wie, że unikanie wizyt w myjni samochodowej czy zaniedbywanie czyszczenia kół prowadzi do poważnych konsekwencji. Szczególnie w okresie zimy, kiedy sól i piasek niszczą nadwozie, bardzo ważne jest jego mycie, polerowanie i konserwowanie. Na ERLI.pl znajdziesz bogaty wybór kosmetyków samochodowych, dzięki którym przywrócisz piękny wygląd lakieru i ochronisz blachę przed korodowaniem.

W tej grupie produktów są preparaty przeznaczone do różnych zadań. Znajdziesz tu środki do mycia i usuwania różnych zabrudzeń poszczególnych części samochodu. Są to profesjonalne szampony do mycia karoserii, powłoki ochronne – ceramiczne, kwarcowe i woski, glinki do polerowania, chemia do samochodu przeznaczona do mycia silnika i wiele innych produktów. Wśród preparatów chemicznych nie brakuje też propozycji, dzięki którym utrzymasz w czystości felgi i opony.

Auto kosmetyki do pielęgnacji wnętrza kabiny

Pielęgnacja auta od zewnątrz jest niezwykle ważna dla zachowania go w dobrej kondycji przez wiele lat użytkowania. Natomiast wnętrze kabiny warto czyścić i konserwować po to, aby jego estetyka korzystnie wpływała na komfort podróżowania. Wewnątrz pojazdu problemem są zarówno zanieczyszczenia, jak i nieprzyjemne zapachy, które utrzymują się często przez wiele dni. Dlatego na ERLI.pl możesz wybrać kosmetyki do aut, które pomogą Ci w tworzeniu przyjaznego klimatu w kabinie.

Do najważniejszych grup produktów w tej kategorii zaliczają się preparaty do czyszczenia tapicerki oraz środki do utrzymania czystości klimatyzacji. Profesjonalna chemia samochodowa ułatwi Ci jej odgrzybianie, a dobry preparat pomoże w utrzymaniu skórzanej i tekstylnej tapicerki. Na ERLI.pl znajdziesz też zawieszki zapachowe, pochłaniacze wilgoci oraz środki przeciw parowaniu.

Auto chemia do warsztatów i myjni samochodowych

ERLI.pl to platforma zakupowa, na której wiele niezbędnych produktów znajdą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Jeśli prowadzisz warsztat blacharsko-lakierniczy lub myjnię samochodową, tu możesz zamówić wiele preparatów niezbędnych do wykonywania napraw i profesjonalnego czyszczenia aut. Od wielu lat na popularności zyskuje tzw. auto detailing. Profesjonalna chemia samochodowa i kosmetyki do aut pomogą Ci w realizacji takich usług. Prowadzisz myjnię samochodową? Na ERLI.pl wybierzesz proszki i pianki aktywne oraz hydrowoski i środki uniwersalne APC.

W asortymencie znajdują się też inne produkty dla specjalistów takie jak chemia blacharsko-lakiernicza czy płyny eksploatacyjne. Są to między innymi:

  • oleje silnikowe, przekładniowe, do zawieszenia, hydrauliczne i sprężarkowe,
  • płyny chłodnicze, do układów wspomagania, do spryskiwaczy, hamulcowe,
  • czynniki klimatyzacji
  • smary,
  • kleje i silikony,
  • pasty
  • i dziesiątki innych preparatów przeznaczonych do wykonywania napraw.

Profesjonalna chemia samochodowa przeznaczona do zakładów lakierniczo-blacharskich to preparaty wysokiej jakości, za pomocą których możesz usuwać usterki i uszkodzenia spowodowane warunkami pogodowymi czy powstałe na skutek działania wandali. Z kolei auto kosmetyki doskonale sprawdzą się zarówno w auto detailingu, jak i w domowym użyciu. Wybierając odpowiednie preparaty na ERLI.pl, możesz zadbać o auto we własnym zakresie, przedłużając jego żywotność i poprawiając wygląd.