ERLI

Akcesoria do samoobrony

(187 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Dzięki akcesoriom do samoobrony możesz ochronić swoje mienie, zdrowie, a nawet życie.więcej

Akcesoria do samoobrony

Zapewne na co dzień nie lubisz myśleć o nieprzewidzianych, nieprzyjemnych sytuacjach. Warto jednak być na nie przygotowanym. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do samoobrony, których posiadanie w celu obrony własnej jest w pełni legalne. Osoby, które chcą zawsze czuć się bezpiecznie, najczęściej noszą przy sobie gazy pieprzowe. Nie zajmują one dużo miejsca i są wygodne w użyciu. W naszej ofercie dostępne są też kubotany, paralizatory i pałki teleskopowe.

Gazy pieprzowe i pistolety gazowe

Gaz pieprzowy powoduje u napastnika podrażnienie dróg oddechowych, łzawienie i pieczenie oczu. Podręczny miotacz gazu możesz nosić w kieszeni lub w torebce. Dzięki temu będziesz czuć się pewniej w trakcie nocnych powrotów do domu. Gaz pieprzowy może się przydać również na łonie natury jako ochrona przed agresywnymi zwierzętami. Miotacz gazu to najpopularniejszy sprzęt do samoobrony dla kobiet.

W naszej ofercie znajdziesz małe, podręczne opakowania gazu pieprzowego oraz duże, przypominające gaśnice. Możesz wybrać również gaz pieprzowy w żelu, dzięki któremu wycelujesz precyzyjnie, nie narażając się na to, że chmura podrażni Twoje oczy i drogi oddechowe. W naszym sklepie dostępne są też pistolety gazowe. Ich obsługa jest prosta i nie wymaga dużo siły, są dostosowane do niewielkich rozmiarów dłoni, dzięki czemu mogą być używane przez kobiety. Kupując gaz pieprzowy, zaopatrz się również w płyn lub chusteczki dekontaminacyjne, neutralizujące jego działanie. Istnieje niewielka szansa, że w trakcie używania gaz podrażni Twoje oczy, a wtedy bardzo ważne jest, żeby jak najszybciej sięgnąć po coś, co złagodzi jego efekt.

Paralizatory, kubotany i pałki

Paralizatory elektryczne to nowoczesne urządzenia, które nie zajmują dużo miejsca, a są przy tym niezwykle skuteczne. Paralizator poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni i uczucie dezorientacji. Efekt działania urządzenia trwa od kilku do kilkunastu minut. W wypadku napaści da Ci to czas na ucieczkę lub wezwanie policji. Urządzenie, które łączy w sobie paralizator i latarkę daje możliwość obezwładnienia przeciwnika za pomocą prądu i światła o dużym natężeniu.

Kubotany to inaczej długopisy taktyczne, czyli małe, poręczne akcesoria do samoobrony. Długopis taktyczny przypomina zwykły przybór do pisania, ale posiada ukryty zbijak. Dostępne w naszym sklepie kubotany wykonane zostały z trwałych i odpornych na różne warunki atmosferyczne materiałów. Zapewniają też pewny chwyt i możliwość szybkiego korzystania z nich w nagłych sytuacjach.

W naszej ofercie znajdziesz pałki klasyczne, teleskopowe i tonfy. Pałki klasyczne są proste i solidne. Dostępne w naszym sklepie modele wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa i posiadają wygodne rękojeści, zapewniające pewność trzymania. Tonfa to pałka z poprzeczną rękojeścią. Można używać jej na dwa sposoby – do blokowania ciosów i do uderzania. Pałki teleskopowe to jedne z najbardziej skutecznych akcesoriów do samoobrony. Wykonywane są z hartowanej stali i zbudowane z trzech członów. Złożona pałka nie zajmuje dużo miejsca, a do jej rozłożenia wystarczy jeden szybki ruch.

Sprzęt do samoobrony dla kobiet

Akcesoria do samoobrony szczególnie przydają się kobietom, które mogą być narażone na niebezpieczne sytuacje na przykład podczas nocnych powrotów do domu. W naszej ofercie znajdziesz następujący sprzęt do samoobrony dla kobiet:

  • Gazy pieprzowe – najpopularniejsze akcesoria do samoobrony dla kobiet. Miotacz gazu jest niewielki i łatwy w obsłudze, nie wymaga użycia siły fizycznej.
  • Żelowe miotacze kapsaicyny – taka forma niweluje ryzyko, że chmura gazu podrażni osobę, która się broni. Wymagają precyzyjnego wycelowania.
  • Paralizatory – są bardzo skuteczne i nie zajmują wiele miejsca. Nie wymagają użycia siły ani specjalnego przygotowania. W ekstremalnej sytuacji paralizator wystarczy odblokować i nacisnąć przycisk uruchamiający. Spowoduje to przepływ prądu, który chwilowo sparaliżuje napastnika.
  • Długopisy taktyczne – wyglądają niepozornie i nie zajmują dużo miejsca. Taki długopis bez problemu zmieści się w damskiej torebce lub kieszeni. Żeby obezwładnić agresora, trzeba uderzyć końcówką kubotanu, tak zwanym zbijakiem, w czuły punkt. Sprzęt ten jest polecany osobom po kursach samoobrony lub sztuk walki.
  • Alarmy osobiste – emitują dźwięki o wysokich tonach. Mogą odstraszyć napastnika i przywołać inne osoby. Urządzenia te są bardzo małe, żeby je uruchomić, wystarczy wcisnąć przycisk. Dzięki temu skutecznemu i bezpiecznemu rozwiązaniu będziesz mieć pewność, że napastnik nie użyje sprzętu do samoobrony dla kobiet przeciwko Tobie.

Akcesoria do samoobrony to sprzęt, w który powinien zaopatrzyć się każdy z nas. Może on przydać się zarówno w mieście, jak i poza nim – dla obrony przed agresywnymi zwierzętami. W miastach szczególne znaczenie ma sprzęt do samoobrony dla kobiet. Nocne powroty do domu są bezpieczniejsze dzięki takim akcesoriom jak gazy pieprzowe, paralizatory i alarmy osobiste. Jeżeli jesteś osobą wyszkoloną w samoobronie lub sztukach walki, możesz wybrać kubotan, pałkę klasyczną albo teleskopową lub pistolet gazowy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do samoobrony, dzięki którym będziesz przygotowany na nagłe sytuacje.