ERLI

Spinki do mankietów

(769 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Na ERLI.pl znaleźć można atrakcyjne w swoim designie spinki do mankietów.więcej

Spinki do mankietów - obowiązkowe akcesorium mężczyzny

Męskie koszule garniturowe mogą mieć dwa typy zapięć - na guziki lub spinki. Te drugie wymagają zakupu specjalnego akcesorium do mankietów, które jednocześnie może stać się ciekawym elementem stylizacji. Na ERLI.pl znaleźć można atrakcyjne w swoim designie spinki do mankietów, na które zdecydowało się już wielu panów kompletujących elegancką, wizytową stylizację.

Różnorodność materiałów spinek do mankietów

Koszule z mankietami na spinki są coraz częściej wybierane nie tylko do wizytowych stylizacji na rodzinne uroczystości przez gości, ale także jako element stylizacji pana młodego. Pozwalają one na spersonalizowanie outfitu i ukazanie upodobań mężczyzny poprzez dodanie do garnituru niewielkiego, ciekawego elementu w postaci spinek do mankietów.

Co ważne, spinki tego typu mogą być naprawdę różnorodne. Różnić je może materiał wykonania - najpopularniejsze są spinki do mankietów stworzone z wykorzystaniem stali chirurgicznej. Są one bardzo wytrzymałe, odporne na zarysowania i uszkodzenia. Nie odkształcają się, przez co służą lata. Nie można jednak zapomnieć, że stal chirurgiczna jest również materiałem hipoalergicznym, a co za tym idzie, na artykuł tego typu pozwolić sobie może każdy.

Kolejne są srebrne spinki do mankietów. Niektóre dostępne są w klasycznym, srebrnym kolorze, inne natomiast pozłacane. Ich atutem jest trwałość stosowanej próby - przeważnie jest to 925. Są to z pewnością ekskluzywne spinki do mankietów, na które decydują się panowie, którym zależy na trwałości i estetyce.

Wielu producentów tego typu asortymentu stawia także na wysokiej jakości stopy cynku i miedzi. To one gwarantują wytrzymałość spinek, które narażone są na uderzenia, zarysowania i wiele innych uszkodzeń. Przeważnie wzbogacane są one licznymi cyrkoniami lub kryształkami, a nawet kamieniami szlachetnymi. Dzięki temu nie tylko są to ekskluzywne spinki do mankietów, ale i do tego ciekawe, przez wzgląd na swój design. Łatwo także dopasować je własnych upodobań kolorystycznych!

Wśród licznych ofert znaleźć można również spinki z elementami drewna. Coraz więcej osób stawia na naturalne materiały, które znaleźć można już praktycznie w każdej dziedzinie. Tego typu rozwiązanie to z pewnością ciekawe spinki do mankietów, które sprawdzą się, np. podczas rustykalnego wesela, jako podkreślający charakter imprezy element stylizacji pana młodego!

Odmienność w zakresie designu

Przyglądając się ofertom spinek koszulowych, warto także zwrócić uwagę na ich estetykę. Każda z nich będzie inna i dopasowana do mężczyzn o odmiennych upodobaniach, zainteresowaniach i stylu. Współcześnie klienci często sięgają po spinki, które opatrzone zostały motywem z powieści, gier czy innych znanych motywów popkultury. Do takich zaliczyć można popiersia białego wilka z „Wiedźmina”, jak również tarcze Kapitana Ameryki, kask Tony’ego Starka z „Avengers” czy Uszy Myszki Mickey z bajek Disneya. Tego typu ciekawe spinki do mankietów mogą także stanowić jeden z motywów przewodnich wesela czy innej imprezy.

Producenci danych artykułów wychodzą także naprzeciw hobbystom, oferując im dostęp do spinek z motywami ukochanych przedmiotów. Do takich zaliczyć można motocykle, rośliny, piwa, konie, nutki czy wiele innych. Co ważne, wykonane są one z dbałością o szczegóły, zatem rozpoznanie konkretnego hobby mężczyzny je noszącego nie będzie niczym trudnym!

Wśród wielu produktów nie brakuje także ciekawych spinek do mankietów, które dopasować można łatwo do okazji. Największą popularnością cieszą się modele weselne z napisem „Pan Młody” czy temu podobnymi. Niemniej, nie brakuje także produktów z okazji narodzin dziecka „I Love My Dad” czy ukończenia studiów inżynierskich „Trust Me, I’m an Engineer”.

Dużą grupę artykułów stanowią także ekskluzywne spinki do mankietów. Do takich zaliczyć można wszystkie produkty z ruchomymi elementami, stworzone na wzór mechanizmu starych zegarków naręcznych. Innym typem są spinki wykończone drewnem, kamieniami szlachetnymi czy kryształkami. Są one bardzo eleganckie, a do tego prezentują się nad wyraz bogato. Cała stylizacja zyskuje zatem na jakości.

Warto podkreślić, że w licznych ofertach czekają także zestawy obejmujące dwie całkiem różniące się od siebie spinki. Są one dopasowane do siebie motywem przewodnim - filmowym, bajkowym, hobbystycznym, jednak ich wygląd jest całkiem inny. Jest to świetne rozwiązanie dla odważnych mężczyzn, którzy lubią się wyróżniać i nie lubią nudy! Wśród produktów znaleźć można komplety kotwic i sterów, łączące się w całą mapę świata spinki, a także ekierkę i kątomierz!

Spinki do mankietów odpowiedzią na potrzeby różnych mężczyzn

Kupując koszulę na spinki, warto pomyśleć o wyborze ciekawego modelu elementów łączących mankiety. Różnorodność produktów znajdujących się w licznych ofertach dostępnych na ERLI.pl pozwala każdemu na dokonanie satysfakcjonujących zakupów. Co ważne, coś dla siebie znajdą młodsi panowie o luzackim stylu życia, jak i bardzo eleganccy mężczyźni. Różnorodność materiałów spinek do mankietów, jak i ich estetyka są gwarancją znalezienia przez każdego idealnej pary, która urozmaici stylizację.