ERLI

Lodówki

(351 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Wybór lodówki to kluczowy element urządzania kuchni. Na rynku dostępnych jest wiele modeli lodówek, dlatego każdy znajdzie idealny dla siebie wariant.więcej

Lodówki

Jeśli jesteś w trakcie budowy domu lub właśnie ją kończysz, doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest również jego wykończenie. W końcu inwestycja we wnętrze to inwestycja na lata, więc produkty, po które sięgniesz, powinny być wysokiej jakości. A wszystko po to, aby były w pełni funkcjonalne przez długi czas. A może właśnie Twoja lodówka zepsuła się i potrzebujesz nowej? Szukasz może tańszego zamiennika lub wręcz przeciwnie – produktu droższego. Jednak jak znaleźć idealny model?

Znalezienie odpowiedniej szafy, lodówki czy kuchenki może czasami zająć wiele czasu i kosztować dużo pieniędzy. Jednak są to produkty codziennego użytku, które obowiązkowo muszą znaleźć się w każdym domu. Bez nich codzienne funkcjonowanie mogłoby być ciężkie. Jak znaleźć odpowiedni sprzęt, który będzie służył przez długie lata i naprawianie go nie będzie konieczne?

Jaką lodówkę wybrać?

Wśród lodówek wolnostojących znajdują się również takie do zabudowy czy lodówki dwudrzwiowe. Rozmiar, wariant i marka powinny być dostosowane do potrzeb i oczekiwań. Wybór lodówki powinien również zależeć od projektu kuchni, ponieważ to właśnie on uwzględnia jej rozmiar, szerokość czy wysokość.

Zróżnicowanie sprzętu pod względem wyglądu, wykończenia czy również dostępnych w lodówce funkcji sprawia, że każdy klient, nawet ten z najbardziej wyszukanymi potrzebami i oczekiwaniami, znajdzie lodówkę idealną dla siebie. Producenci lodówek wychodzą naprzeciw konsumentom. W sklepie oferujemy Państwu lodówki w różnych kolorach, dlatego dopasowanie jej do wnętrza będzie jeszcze łatwiejsze. Ponadto w lodówkach znajdują się także kruszarki do lodu czy funkcja schładzania napojów. Zróżnicowanie oferty jest naszą odpowiedzią na potrzeby konsumentów.

Jednak jak wybrać lodówkę idealną? Przede wszystkim należy określić, jaką lodówkę potrzebujemy. Będzie ona zabudowana czy może wolnostojąca? To w pewien sposób ułatwi wybór. Dalszym krokiem jest wielkość lodówki, która bezpośrednio jest uzależniona od powierzchni kuchni. W naszym sklepie oferujemy zarówno małe lodówki, jak i większe lodówki dwudrzwiowe. Kluczowa jest również pojemność użytkowa, czyli miejsce, które będziemy mieć do zagospodarowania we wnętrzu lodówki. Jej pojemność powinna być uzależniona bezpośrednio od naszych preferencji i potrzeb.

Wybierając lodówkę do domu, warto również zwrócić uwagę na jej klasę energetyczną. Na ERLI.pl oferujemy produkty w klasie energetycznej od A+++ do F. Należy pamiętać, że im bliżej początku alfabetu znajduje się litera określająca klasę energetyczną, tym lodówka zużywa mniej prądu.

Nie można również przejść obojętnie obok designu i koloru lodówki. W naszym sklepie oferujemy klientom szeroki wybór rozwiązań, stylów czy kolorów. Wśród produktów w ofercie znajdują się lodówki w kolorach standardowych (biały, szary i czarny), ale także w kolorach niestandardowych (na przykład beżowy, niebieski czy czerwony).

Lodówka czy lodówko-zamrażalka?

Kupując lodówkę warto również ocenić czy potrzebujemy samą lodówkę, czy może lodówko-zamrażarkę. Pierwsze rozwiązanie sprawdza się doskonale, gdy w domu znajduje się osobna zamrażarka. Wtedy zakup lodówko-zamrażarki jest niepotrzebny. Jednak to właśnie ta druga – lodówka z zamrażarką, jest najczęściej wybieraną w sklepie. To najwygodniejsze rozwiązanie, dzięki któremu wszystko mamy niemal pod ręką i obok siebie. W tym przypadku masz możliwość zdecydowania, czy zamrażarka znajduje się na górze czy na dole, czy może z boku. W naszym sklepie posiadamy oba warianty. Dzięki temu możemy spełnić Wasze potrzeby.

W nowoczesnych lodówkach stosuje się liczne udogodnienia i rozwiązania technologiczne, które znacznie ułatwiają używanie lodówki. Do jednych z nich zaliczymy z pewnością funkcję No Frost. Lodówka z taką funkcją nie wymaga rozmrażania, co jest nie tylko bardzo wygodne, ale i pozwala zaoszczędzić cenne chwile.

Coraz częściej w domach klientów pojawiają się lodówki z zamontowaną kostkarką lub dystrybutorem napojów na drzwiach. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo wygodne, ale również stanowi fantastyczne urozmaicenie nudnych drzwi lodówkowych.

Wśród ofert w naszym sklepie znajdują się również produkty, które posiadają specjalne wyposażenie. Wśród nich znajdują się: pojemnik na owoce, na nabiał, uchwyt na butelki, a także łopatka do lodu. Sprawnie działająca lodówka to także gwarancja świeżości produktów, dlatego tak ważne jest, aby dbać o jej stan techniczny, a w razie potrzeby wymieniać zepsute elementy. Mając na uwadze dobro naszych klientów, w ofercie znajdują się także wymienne części (jak na przykład termostat do lodówki), dzięki którym możliwa jest naprawa sprzętu, a niekoniecznie jego wymiana.