ERLI

Odzież

(6 544 wyniki)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Komfortowa i funkcjonalna odzież górska dla miłośników trekkingu

Wybierając się na szlak, warto w pierwszej kolejności zaopatrzyć się w wygodne ubrania do trekkingu. Od tego, co mamy na sobie, będzie  w głównej mierze zależeć jakość naszej wycieczki. Podstawą będą wygodne spodnie, dobra bielizna i nakrycie głowy oraz nieprzemakalna i wiatroszczelna kurtka. Górska pogoda lubi płatać figle – dlatego ubierzmy się warstwowo, czyli na tzw. cebulkę. Pomoże w tym odzież górska,jaką znajdziesz na ERLI.pl.

Specjalistyczna odzież trekkingowa damska i męska

Czasy, kiedy na wycieczkę w góry zakładało się znoszone jeansy i kreszową kurtkę, dawno już odeszły w niepamięć. Na rynku obecnie nie brakuje specjalistycznych strojów dedykowanych górskim wyprawom. Współczesna odzież górska to funkcyjne ubrania o świetnych parametrach, które skutecznie chronią ciało przed niekorzystnymi warunkami, jak zbyt ostre słońce, wiatr, mróz czy śnieg.

Odzież trekkingowadamska i męska, jaką kupisz na ERLI.pl, to ubrania pozwalające na komfort użytkowania, jeszcze do niedawna niemożliwy do osiągnięcia. Świetna bielizna o doskonałych parametrach cieplnych – swobodnie oddająca wilgoć i w razie potrzeby zatrzymująca przy ciele ciepło – stanowi doskonałą bazę pod każdą górską stylizację. Jeżeli do tego zaopatrzymy się w polar, kurtkę i spodnie z membraną oraz odpowiednią czapkę – sukces udanej wyprawy gwarantowany.

Doskonała, funkcyjna odzież trekkingowa męska i dla pań

Optymalna ochrona przed wiatrem i wilgocią, oddychalność, wygoda, lekkość i swoboda ruchów – nowoczesna odzież outdoorowa spełnia wszystkie te warunki. Odzież trekkingowa męska i dlakobiet przygotowywana jestw taki sposób, by wyeliminować najmniejszy dyskomfort, bez obniżania jakości i wygody użytkowania. Dobre ubranie trekkingowe na wszystkie pory roku i odpowiednie do pogody pozwoli beztrosko oddać się każdej aktywności, zarówno w górach, jak i w centrum miasta.

Aktualnie w outdoorowej modzie dominują polarowe ocieplenia, podszewki i bielizna z wełny merynosa, miękkie koszulki z tkanin przygotowanych do dużego i intensywnego wysiłku fizycznego i membrany, które maksymalnie chronią przed wiatrem i deszczem, pozwalając jednocześnie ciału oddychać. Coraz większą popularnością cieszy się wierzchnia odzież trekkingowa z syntetyczną ociepliną, która, będąc alternatywą dla klasycznych wypełnień puchowych, nawet zmoczona - wciąż doskonale izoluje.

Odpowiednia ochrona głowy, rąk i stóp – potrzebne dodatki

Zaopatrując się w odzież w góry i kompletując trekkingowy zestaw, nie zapominajmy o dodatkach. Potrzebne będą wygodne skarpety, odpowiednie do pory roku nakrycie głowy i chroniące dłonie rękawice. Przydać się mogą trekkingowe stuptuty chroniące stopy przed błotem i śniegiem, pasek taktyczny, który przytrzyma pod ręką praktyczne gadżety oraz – w razie nagłej ulewy – nieprzemakalna peleryna.

Funkcjonalna odzież outdoorowa, jak koszulka, spodnie i kurtka, uzupełniona o te drobne, lecz niezbędne elementy garderoby – stanie się prawdziwą zbroją przed pogodowymi niespodziankami i trudnymi warunkami, jakie mogą nas spotkać na szlaku. A przy okazji pięknie ozdobi każdy outdoorowy outfit. Wszak strój w góry damski czy męska stylizacja to nie tylko praktyczność i funkcjonalność, ale i świetny design i modny, imponujący wygląd.