ERLI

Akcesoria samochodowe - Elektronika samochodowa

(4 619 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Elektronika samochodowa – bezpieczeństwo, komfort i komunikacja w podróży

Elektronika na stałe wkroczyła do naszego życia, a słuchawki Bluetooth i inne akcesoria z tej dziedziny można znaleźć w każdym domu. Nie brakuje ich też w samochodach, w których pełnią różne funkcje - od usprawnienia komunikacji głosowej, po wypełnianie czasu muzyką czy możliwość słuchania radia w czasie jazdy. Elektronika samochodowa to w większości produkty, które nie są niezbędne do podróżowania. Mimo to ich obecność zdecydowanie pozytywnie wpływa na komfort, a niekiedy też poprawia bezpieczeństwo i usprawnia komunikację.

CB radia, słuchawki Bluetooth – elektronika do komunikacji

Bez względu na to, czy podróżujesz na długich dystansach, czy też codziennie dojeżdżasz do pracy lub do klientów, z pewnością wyzwaniem jest dla Ciebie możliwość komunikacji podczas jazdy. Prowadzenie rozmów przez telefon trzymany w dłoni podczas kierowania pojazdem rozprasza uwagę i zagraża bezpieczeństwu na drodze. Użytkowanie przez kierowcę komórki w niedozwolony sposób może skutkować nałożeniem wysokiego mandatu. Dlatego, jeśli masz taką potrzebę lub w długich trasach po prostu czujesz monotonię i chcesz porozmawiać przez telefon, pomoże Ci w tym elektronika samochodowa.

Do dyspozycji masz zarówno zestawy głośnomówiące, jak i wygodne słuchawki Bluetooth – douszne, nauszne, przewodowe i bezprzewodowe oraz zestawy słuchawkowe w wielu wariantach. Dzięki nim nie tylko możesz rozmawiać bez odrywania dłoni od kierownicy. Posłuchasz również muzyki czy wiadomości bez zakłócania spokoju innych pasażerów. Na ERLI.pl znajdziesz też coś dla profesjonalistów. W asortymencie są CB radia, antyradary, a także alkomaty i ustniki, które pomogą w kontrolowaniu stanu trzeźwości przed wyruszeniem w trasę.

Elektronika samochodowa dla turystów i nie tylko

Podróżowanie na długich dystansach, zarówno w celach turystycznych, jak i zawodowych, wiąże się z ograniczeniem podstawowego komfortu. Po kilku godzinach spędzonych za kółkiem chcesz napić się ciepłej herbaty czy – w okresie upalnego lata – ochłodzić zimnym napojem. ERLI.pl to idealne miejsce, aby wyposażyć auto w przydatne gadżety, które nie tylko poprawią komfort kierowcy i pasażerów, ale usprawnią też podróżowanie. W asortymencie znajdziesz m.in.:

Każdy z wymienionych produktów sprawdzi się zarówno podczas rodzinnego wyjazdu nad morze czy kilkudniowy biwak, jak i w trasie, którą przemierza zawodowy kierowca. Lodówki turystyczne czy czajniki turystyczne pozwolą na szybkie przygotowanie posiłku. Nawigacje i akcesoria GPS pomogą dotrzeć w nieznane miejsca bez błądzenia. Przetwornice napięcia czy ładowarki samochodowe dostarczą energię do wielu przydatnych urządzeń.

Odrobina komfortu w trasie, czyli maty masujące i inne gadżety

ERLI.pl to platforma zakupowa, która zapewnia dostęp do asortymentu wielu sklepów z elektroniką samochodową. Obok przetwornic napięcia i ładowarek znajdziesz tu również produkty, które podniosą komfort przebywania w kabinie podczas wielogodzinnej jazdy. Pomogą też uniknąć wielu problemów na drodze. Obok produktów takich jak maty masujące czy odkurzacze samochodowe na platformie znajdziesz też wspomniane wcześniej antyradary, wentylatory samochodowe czy kamery samochodowe. Specjalną grupę produktów stanowi tzw. kategoria car audio – znajdziesz w niej transmitery, odtwarzacze i radia samochodowe.