ERLI

Rowery i akcesoria

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Rowery i akcesoria dla każdego

Rower to współcześnie doskonała alternatywa do pozostałych środków komunikacji. Jest niedrogi w utrzymaniu, pozwala uniknąć korków, a co najważniejsze każdy może kupić model, który spełni jego oczekiwania niemalże w 100-procentach. Odszukanie tego idealnego może jednak okazać się trudne.

Jak wybrać rower?

Rower, jednoślad, składak – to tylko proste słowa, które niewiele mówią o samym pojeździe. W końcu dostępne są one w wielu wersjach. Którą zatem wybrać? Przede wszystkim należy określić cel, w jakim kupujesz jednoślad! Największą popularnością cieszą się rowery miejskie, odznaczając się wyjątkową uniwersalnością. Sprawdzają się na miejskich drogach rowerowych, w parkach, a nawet na niewymagających leśnych ścieżkach. Będziesz przemieszczać się nim bez ograniczeń! Jeżeli jednak poruszasz się wyłącznie po mieście, unikasz parków i nierównych dróg, to niezastąpiony okaże się rower szosowy. Zagwarantuje on większą szybkość przemieszczania się – z łatwością się na nim rozpędzisz! Oczywiście kobiety mogą zawsze postawić na rower damski, z którego na pewno będzie im się o wiele wygodniej korzystało. Nie można też zapomnieć o rowerkach dziecięcych – w końcu maluchy już od najmłodszych lat lubią przemierzać osiedlowe zakamarki na jednośladach!

Wiele jest jednak osób, które na rowerach męskich i damskich przemierzają bezdroża, górskie szlaki i inne trasy o zwiększonym poziomie trudności, poszukując przygód i realizując swoje pasje. W takich sytuacjach zdecydowanie lepiej sprawdzi się rower trekkingowy, który poradzi sobie dobrze z pokonywaniem nawet trudnych przeszkód. W górach oczywiście niezastąpiony okaże się rower górski znany również jako MTB. Jest on przystosowany do przemierzania trudnych, skalistych szlaków, a także pokonywania stromych zjazdów. Warto podczas zakupu zwracać również uwagę na to, z jakich materiałów wykonano elementy jednośladu. Musi on odznaczać się ponadprzeciętną trwałością.

Akcesoria rowerowe – co może się przydać?

Sam rower damski lub męski to jednak nie wszystko! Jeżeli chcesz aktywnie spędzać czas, dojeżdżać do pracy, przemierzać bezdroża, to na pewno będziesz potrzebował przeróżne akcesoria do roweru. Niezastąpione okażą się takie elementy jak bidon, pompka, odblaski, światła rowerowe, pokrowce, błotniki, dzwonki i wiele innych. Można zauważyć, że niektóre akcesoria rowerowe są wręcz niezbędne, jeżeli pragniesz bezpiecznie poruszać się po drogach. Warto często wspomagać się też takimi dodatkowymi elementami jak liczniki i pulsometry, które pozwalają gromadzić dane z każdego treningu. Dzięki nim będziesz mógł dążyć do perfekcji! Jeżeli natomiast będziesz chciał zabezpieczyć jednoślad przed zimą, to na ERLI zamówisz również niezawodny pokrowiec. Ponadto znajdziesz tam mnóstwo mniej lub bardziej potrzebnych gadżetów do rowerów, które uczynią każdą przejażdżkę jeszcze przyjemniejszą.

ERLI powstało w końcu po to, aby dostarczać również pasjonatom rowerowych przejażdżek najlepszych rowerów oraz akcesoriów. Współpracujemy z najlepszymi sprzedawcami i udostępniamy wyłącznie takie produkty, które doceniło już wielu klientów. Dzięki temu każdy rowerzysta może realizować swoje pasje bezpiecznie!