ERLI

Akcesoria samochodowe

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Artykuły samochodowe niezbędne do komfortowej i bezpiecznej jazdy

Samochód już od wielu dekad jest w większości gospodarstw domowych przedmiotem powszechnego użytku, niezbędnym zarówno do codziennego przemieszczania się, jak i do wykonywania pracy zawodowej, przewożenia rzeczy czy doświadczania przyjemności z jazdy. Koncerny samochodowe oraz firmy produkujące akcesoria motoryzacyjne oferują szereg rozwiązań, wśród których znajdują się funkcjonalne i ułatwiające utrzymanie pojazdu w pełnej sprawności i dobrym stanie artykuły samochodowe.

Produkty zaliczane do tej kategorii można podzielić na kilka grup. Z jednej strony są to elementy, w które producenci wyposażają autoakcesoria umożliwiające korzystanie z rozmaitych funkcji pojazdu czy zainstalowanych w nim urządzeń. To między innymi czujniki i kamery cofania, a także linki holownicze oraz sztywne hole. W innej grupie znalazły się przedmioty, które w znacznym stopniu poprawiają komfort podróżowania lub wpływają na estetykę wnętrza. Do takich zaliczają się dywaniki samochodowe, organizery i siatki do bagażnika czy też akcesoria przeznaczone do tuningowania. Te i wiele innych produktów zapewniają sklepy z akcesoriami samochodowymi, których ofertęznajdziesz na platformie zakupowej ERLI.pl.

Akcesoria do samochodu, które musisz mieć, aby poczuć się pewnie

Codzienna jazda samochodem, często również z dziećmi, wiąże się z ryzykiem wypadków i niespodziewanych awarii. Dlatego tak ważne jest zadbanie o maksymalne bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i wszystkich pasażerów. Najmłodsi, zgodnie z wymogami prawa, powinni podróżować w foteliku. Wiele ich wariantów znajdziesz na ERLI.pl. Foteliki samochodowe spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i uzyskały odpowiednie atesty. Sklepy z akcesoriami samochodowymi oferują modele przeznaczone dla dzieci o różnej wadze. Wszystkie produkty są wyposażone w opatentowany system montażu Isofix.

Artykuły samochodowe gwarantujące bezpieczeństwo najmłodszym pasażerom nie są jedynymi, jakie musisz mieć w swoim pojeździe. Do przedmiotów, które zapewnią Ci poczucie pewności podczas prowadzenia samochodu i gwarancję, że w kryzysowej sytuacji znajdziesz odpowiednie rozwiązanie, zaliczają się też:

Artykuły samochodowe, które poprawiają komfort podróżowania

Obok elementów wyposażenia, które pomogą Ci w uporaniu się z problemem na drodze, wśród produktów przeznaczonych do samochodu znajdziesz też artykuły poprawiające komfort kierowcy i pasażerów. Są to przedmioty, których nie musisz mieć, aby czuć się pewnie za kierownicą. Jednak ich obecność w pojeździe pozwoli np. sprawniej poruszać się po drogach w nieznanym terenie lub też umożliwi rozmowy przez telefon podczas jazdy. W tej grupie znajdziesz zarówno uchwyty, wieszaki czy pokrowce do przewożenia odzieży, jak i wspomniane wcześniej organizery czy bagażniki dachowe.

Na uwagę zasługuje również elektronika samochodowa. Na ERLI.pl oferują ją sklepy z akcesoriami samochodowymi wyspecjalizowane w sprzedaży uchwytów do telefonów i GPS, zestawów głośnomówiących i słuchawkowych czy kamer i ładowarek samochodowych. W ofercie nie brakuje też lodówek turystycznych, czajników, wentylatorów i innych przydatnych produktów.

Gadżety samochodowe

Jeśli lubisz otaczać się drobnymi przedmiotami, przyjemnymi zapachami i przebywać w przyjaznej atmosferze, w stworzeniu sprzyjającego klimatu pomogą Ci gadżety samochodowe. Na platformie ERLI.pl możesz znaleźć ofertę funkcjonalnych drobiazgów takich jak oczyszczacz powietrza czy kosz na śmieci do auta. Przydatne w podróży okażą się notesy, organizery, latarki warsztatowe i wiele innych drobiazgów. W asortymencie znajdziesz też podstawki pod plecy z masażerem, ściągaczki do szyb czy kolorowe breloczki. Każdy gadżet samochodowy jest z pozoru banalnym drobiazgiem, który jednak może znacznie uprzyjemnić jazdę i usprawnić wykonywanie prostych czynności.

Inne przydatne akcesoria do samochodów

ERLI.pl jest platformą zakupową, na której artykuły samochodowe stanowią bardzo szeroką gamę produktów przeznaczonych do wyposażenia wnętrza kabiny, organizacji bagażu, utrzymania czystości czy poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Polecamy też artykuły skierowane do tych kierowców, którzy kochają swoje samochody i marzą o personalizacji ich wyglądu.

Produkty dla pasjonatów to przede wszystkim akcesoria tuningowe, czyli charakterystyczne elementy wyposażenia, które mogą w znaczący sposób zmienić design auta, dodając mu sportowego stylu. Są to m.in. folie do przyciemniania szyb, nakładki progowe, listwy ozdobne, zewnętrzne systemy oświetlenia, takie jak diody LED czy paski świetlne w określonym kolorze.

Poza tym na ERLI.pl również zawodowi kierowcy znajdą coś do auta. Asortyment obejmuje m.in. akcesoria do tachografów, CB radia oraz wciągarki samochodowe różnych typów. Sprawdzą się one podczas umieszczania pojazdu na platformie w serwisie pomocy drogowej, jak i na naczepie prywatnego samochodu przeznaczonego do transportu łodzi czy quada.

Interesują Cię produkty oferowane przez sklepy z akcesoriami samochodowymi? Znajdziesz je na ERLI.pl!