ERLI

Bransoletki męskie

(343 wyniki)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Panowie coraz częściej wybierają bransoletki męskie.więcej

Bransoletki męskie - gwarancja ciekawej stylizacji

W świecie utarło się przekonanie, że biżuteria jest tylko dla kobiet. Nic bardziej mylnego. Dostępne na ERLI.pl bransoletki męskie nie ujmują męskości, a raczej podkreślają indywidualny charakter każdego pana. Nic więc dziwnego, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem mężczyzn o różnych upodobaniach.

Bransoletki męskie jako atrakcyjny dodatek do stylizacji

Biżuteria męska jest niezwykle często pomijana podczas zakupów, a to ona może nie tylko dodać klasy stylizacji, ale i podkreślić charakter mężczyzny. Odpowiedni jej dobór zagwarantuje zadowolenie, ale i nie będzie źle się prezentować. Dzięki temu, że wybór bransoletek męskich jest niezwykle duży, każdy dopasuje je do ulubionych outfitów. Choć z pozoru bransolety nie różnią się od siebie niczym, to jednak każda z nich jest inna, a to oznacza, że nie trudno znaleźć model idealny dla siebie. Najpopularniejszą grupę bransolet stanowią bransolety męskie srebrne, które odznaczają się wytrzymałością i estetyką. Srebro to kruszec, który jest trwały, w większości przypadków nie uczula, a do tego świetnie komponuje się z prawie wszystkimi stylizacjami. Pasuje do garniturów, ale i casualowych outfitów, gwarantując tym samym dopełnienie każdego ubioru.

Wśród licznych ofert nie brakuje także złotych bransoletek męskich. Cieszą się one dużym powodzeniem, zwłaszcza pośród panów, którzy cenią sobie trwałe materiały. Złoto to także kruszec podkreślający status majątkowy, a to z kolei jeden z motywów, którym kierują się bogaci mężczyźni. Podobnie jak srebrne, złote bransoletki męskie dostępne są w kilku próbach kruszcu, a to oznacza, że każdy może dobrać dla siebie taki wyrób jubilerki, który odpowie jego potrzebom. Bardzo dużą grupę produktów stanowią również bransoletki męskie skórzane. Są one niezwykle designerskie i przeważnie wybierane przez panów o mocnych charakterach. Świetnie łączą się z casualowymi stylizacjami, które skutecznie uzupełniają. Dostępne są one w czerniach, ale i brązach, dzięki czemu znalezienie idealnego dla siebie modelu nie będzie trudne.

Na ERLI.pl nie brakuje także ofert obejmujących bransolety magnetyczne. Ich głównym atutem są prozdrowotne właściwości, o których przekonują producenci tego typu biżuterii dla panów. Wykonane są one przeważnie ze stali chirurgicznej i możliwe do zakupu w różnorodnej kolorystyce - od czerni, przez złoto, aż po srebro. Znaczącą grupę produktów stanowią również bransolety męskie wykonane ze sznurka. Niektóre powstają z materiału bawełnianego, inne nylonowego. Niemniej jednak wszystkie są plecionkami, które bardzo dobrze dopełniają stylizacje letnie - krótkie spodenki, polo, czy luźny sweter, to coś, co na pewno skomponuje się z tego typu biżuterią. Gdy chodzi o naturalne materiały, to na pewno na uwagę zasługują bransoletki wykonane z kamieni. Są one delikatne, ale zarazem niezwykle męskie. Ich największym atutem jest fakt, że dostępne są w wielu kolorach, co pozwala na dobranie ich względem stylizacji czy własnych upodobań. Najpopularniejsze wśród panów są bransoletki męskie z onyksem, hematytem czy lapisem lazuli.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu bransolety męskiej?

Chcąc dokonać zakupu biżuterii dla mężczyzn, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Pierwszym z nich jest na pewno dobór odpowiedniego materiału do oczekiwań. Sznurki czy skóra będą z pewnością mniej trwałe, aniżeli srebro czy złoto, jednak gwarantują one całkiem inną stylistykę.

Ponadto, bardzo ważna jest wielkość bransoletki męskiej. Przy każdej ofercie podane są przeważnie dwie lub trzy wielkości, które umożliwiają dopasowanie biżuterii do obwodu na wysokości nadgarstka. Jest to ważne, gdyż za duża bransoleta będzie spadać, a za mała z kolei uciskać. Odpowiednio dopasowany produkt będzie swobodnie zwisać na nadgarstku, jednocześnie blokując się w miejscu, w którym zaczyna się dłoń. Gdy chodzi o bransolety wykonane ze srebra czy złota, należy zwrócić także uwagę na ich grubość. Przeważnie podawana jest ona w milimetrach i odnosi się do szerokości poszczególnych ogniw. Wielu mężczyzn decydujących się na pancerki, stawia na szerokie bransolety, które są mocno widoczne na nadgarstku.

Sposób zapięcia powinien być także jedną z tych kwestii, która przyświeca podczas zakupu. Niektórzy wolą bowiem klasyczne rozwiązania, gdy innych zadowolą zatrzaski. Te drugie także występują w różnych formach - zatrzask zakładkowy czy też wkręcany. Aby noszenie bransolety męskiej było komfortowe, sposób jej zapinania nie powinien być uciążliwy! Wielu panów zwraca także uwagę na splot. O ile w przypadku skórzanych czy sznurkowych produktów jest on prosty i przeważnie taki sam, to gdy chodzi o modele z kruszców, różnice są duże. Najpopularniejsze są męskie bransoletki złote w stylu pancerki. Spłaszczone ogniwa na zmianę ze sobą przeplatane prezentują się męsko i bardzo wyraziście. Nie brakuje jednak mężczyzn, którzy szukają subtelniejszych rozwiązań. Na uwagę zasługuje splot typu Figaro czy kostka. Niektóre z nich posiadają dodatkowo blaszkę, na której może znaleźć się dodatkowy grawer.

Bransoletka męska, czyli biżuteria nie tylko dla pań

Coraz więcej mężczyzn stawia na podkreślenie swojego stylu. Prócz ciekawych outfitów wybierają oni bransolety męskie, dzięki którym stylizacja nabiera charakteru. Różnorodność dostępnych na ERLI.pl produktów gwarantuje, że każdy jest w stanie dokonać satysfakcjonujących zakupów, niezależnie od tego, czy lubuje się w złocie, czy może sznurkach, kamieniach i stali chirurgicznej.