ERLI

Sprzęt biurowy

(5 693 wyniki)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Nowoczesne i funkcjonalne urządzenia biurowe

Elektroniczne urządzenia biurowe zdominowały nasze firmy. Według badań w sieci spędzamy średnio niemal 7 godzin dziennie, a praca z komputerem na cały etat w wielu polskich biurach jest po prostu standardem. Jak dobrać sprzęty biurowe, aby zminimalizować koszty eksploatacji i zadbać o jak najwyższą wydajność pracy? Z pomocą przyjdzie ranking urządzeń biurowych ERLI.pl.

Trudno nie zgodzić się z tezą, że przyjazne i optymalnie wyposażone miejsce pracy, zwłaszcza z wydzielonymi strefami do odpoczynku, cichej pracy i odosobnienia z dźwiękoszczelnymi membranami, sprzyja kreatywności, zwiększeniu efektywności i poczucia zadowolenia z przynależności do zespołu.

Coraz więcej firm decyduje się jednocześnie na inwestowanie w sztuczną inteligencję, rozwiązania typu smart, elastyczne godziny pracy lub możliwość pracy hybrydowej, zdalnej, a wszystko to dzięki nowoczesnym technologiom, danym dostępnym w chmurze i bezpiecznej wymianie poufnych informacji.

Dostosowanie środowiska pracy do zmieniającej się rzeczywistości i wirtualnych kompetencji młodych pokoleń wymaga śledzenia nowinek w projektowaniu i produkcji urządzeń biurowych.

W jakie urządzenia biurowe wyposażyć firmę?

Praca w biurze opiera się przede wszystkim na obrocie dokumentami w wersji cyfrowej i papierowej. Ta druga opcja wymaga specjalistycznej obróbki za pomocą dobrej jakości sprzętów. Obok szybkich i wydajnych komputerów oraz biurek z wygodnymi, regulowanymi krzesłami na wyposażeniu nowoczesnego biura powinny znaleźć się zwłaszcza: niszczarki, bindownice, laminatory, gilotyny i trymery, liczarki, sortery, testery, kalkulatory oraz kserokopiarki lub urządzenia wielofunkcyjne.

Na co zwrócić uwagę, wybierając urządzenia biurowe? W przypadku drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych liczy się przede wszystkim minimalizacja kosztów eksploatacji. Im mniej pieniędzy włożysz w serwisowanie i wymianę wkładów oraz materiałów szczególnie narażonych na zużycie, tym więcej zaoszczędzisz.

Jakość nie zawsze musi wiązać się z wygórowaną ceną. Na platformie zakupowej ERLI.pl znajdziesz tanie i niezwykle wytrzymałe urządzenia biurowe. Wystarczy zrobić listę i w spisie kategorii znaleźć odpowiednie elementy wyposażenia.

Elektroniczne sprzęty biurowe – wydajność a oszczędności

Co sprawia, że możesz zaoszczędzić? Urządzenia biurowe powinny działać przy jak najmniejszej ingerencji człowieka – w ten sposób Twój pracownik będzie mógł robić kilka rzeczy jednocześnie, oszczędzając czas. Przydają się zatem wszelkie rozwiązania typu smart, oparte na sztucznej inteligencji.

Od tablic interaktywnych, przez urządzenia do drukowania i kserowania ze specjalnymi podajnikami i możliwością ładowania dowolnego rodzaju papieru z kilku komór, aż do energooszczędnych i szybkich niszczarek – dziś możesz przebierać w inteligentnych urządzeniach z aplikacjami mobilnymi, które usprawniają pracę Twojego biura.

Na ERLI.pl znajdziesz przegląd nowoczesnych sprzętów od wiodących na rynku producentów, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Dobre rozpoznanie obecnego zaplecza sprzętowego i logistycznego pomoże Ci dobrać optymalne rozwiązania.

Niszczarki i inne urządzenia biurowe do pracy z dokumentami

Obok drukowania podstawowym elementem pracy w każdym biurze stało się również dbanie o niszczenie niepotrzebnych dokumentów. Czas i pieniądze pozwalają oszczędzić nowoczesne niszczarki do dokumentów z systemem Auto Feed, dzięki któremu nie musisz stać przy urządzeniu, aby wkładać kartki i usuwać spinacze lub zszywki. Wystarczy załadować dokumenty do automatycznego podajnika.

Wybierając niszczarkę do dokumentów zwróć więc uwagę na takie parametry, jak: zdolność niszczenia zszywek i innych drobnych metalowych elementów, plastikowych kart oraz płyt CD i DVD, jakość i wydajność czasu pracy, odpowiednią pojemność kosza na ścinki papieru.

Przyda się również rozeznanie w klasach niszczenia dokumentów papierowych, które wyznacza obecnie literka "P" oraz cyfry od 1 do 7, przyporządkowane konkretnym typom danych, w zależności od ich poufności.

Filtry prywatyzujące w biurze – ochrona danych i zdrowia

Oprócz urządzeń elektronicznych warto również zadbać o wyposażenie biura w akcesoria, które ułatwiają pracę i zapewniają optymalne warunki. Co ochroni przed spojrzeniami ciekawskich współpracowników i zablokuje szkodliwe dla zdrowia promieniowanie? Sprawdź, na czym polega działanie filtra prywatyzującego! To rodzaj powłoki, nakładanej na monitor lub ekran laptopa, dzięki której obraz widoczny jest wyłącznie dla osoby, siedzącej naprzeciw ekranu.

Zwykle filtry prywatyzujące redukują światło niebieskie, mają warstwę antyrefleksową, działają z ekranami dotykowymi. Sprawdzają się świetnie zwłaszcza w nowoczesnych biurach open space, zapewniając pracownikom maksymalny komfort pracy i ochronę wzroku. Rozwiązania technologiczne do biura, które poprawiają efektywność pracy oraz standardowe elementy wyposażenia firmy i urządzenia biurowe znajdziesz na platformie zakupowej ERLI.pl.