ERLI

Akcesoria GSM

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Akcesoria GSM – wszystko dla Twojego smartfona

Z badań GUS wynika, że 9 na 10 Polaków w wieku 16-24 lat ma własnego smartfona. Urządzenie to pełni znacznie więcej funkcji niż klasyczny telefon komórkowy, a dzięki dostępności tysięcy aplikacji jesteśmy w stanie nie tylko dzwonić, korzystać z komunikatorów, surfować po internecie czy słuchać muzyki, lecz także liczyć kroki, ćwiczyć z trenerem personalnym, tworzyć prywatną bazę audiobooków i e-booków, robić szybkie przelewy albo kontrolować sen i produktywność w pracy.

Nie ulega wątpliwości, że smartfony na stałe zadomowiły się w naszym życiu i znacząco ułatwiają wykonywanie wielu codziennych czynności, takich jak komunikacja, szukanie informacji, szybkie rozwiązywanie problemów czy rezerwowanie wakacji. Aby zwiększyć funkcjonalność twojego smartfona i umożliwić ci nieprzerwane korzystanie z urządzenia, zaopatrzyliśmy nasz sklep w akcesoria GSM kompatybilne z wieloma modelami smartfonów. Odkryj nasze akcesoria komórkowe – m.in. etui, kable, szkła ochronne, ładowarki, baterie, uchwyty oraz adaptery – i wykorzystaj wszystkie zalety swojego smartfona!

Akcesoria komórkowe chroniące przed uszkodzeniami

Co robisz po zakupie nowego smartfona? Od razu wkładasz do kieszeni i korzystasz ze wszystkich jego funkcji, czy może dobierasz akcesoria GSM, których zadaniem jest ochrona delikatnego urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi? Mamy nadzieję, że wybierasz tę drugą opcję, która nie kosztuje wiele, a pozwala spersonalizować urządzenie i przedłużyć jego żywotność. Naprawa pękniętej szybki jest kosztowna, ale na szczęście można jej zapobiec, stosując akcesoria telefoniczne, takie jak etui i pokrowce.

  • Back case (tzw. plecki) – etui składające się z jednej części i chroniące tył oraz boki smartfona. Szeroki wybór kolorów, wzorów i materiałów wpływa na dużą popularność tego rozwiązania, a użytkownicy back case’a chwalą etui za szybki dostęp do ekranu.
  • Etui książkowe – dwuczęściowy pokrowiec chroni przód i tył, a po trosze także boki urządzenia. Ten elegancki model wykonuje się najczęściej ze skóry sztucznej lub naturalnej, a jego użytkownicy cenią case za funkcjonalność, którą zapewniają takie elementy jak zakładki na przechowywanie kart czy konstrukcja umożliwiająca postawienie smartfona podczas oglądania filmów.
  • Bumper – silikonowy lub metalowy case chroni jedynie boki smartfona, wzmacniając wytrzymałość konstrukcji. Bumper w najmniejszym stopniu wpływa na zmianę estetyki smartfona.

Etui warto stosować jako dodatkowe zabezpieczenie i element umożliwiający personalizację urządzenia. Spośród wymienionych modeli pokrowców jedynie etui książkowe w pewien sposób chroni ekran smartfona, choć stopień ochrony zależy od jakości wykonania case’a na GSM. Akcesoria zabezpieczające ekran to zupełnie inna kategoria produktów – zaliczamy do nich folie i szkła ochronne.

Te akcesoria na telefon różnią się między sobą rodzajem zastosowanego materiału oraz twardością mierzoną w skali Wolfa-Wilburna. Największą odpornością na zarysowania wyróżniają się szkła hartowane 9H. Inną opcją jest folia ochronna – niemal niewidoczna i znacznie cieńsza niż szkło. Dużą popularnością cieszą się folie ochronne przód+tył, które są alternatywą dla etui książkowych.

Rysy i stłuczenia wyglądają nieestetycznie, a przy tym zmniejszają komfort użytkowania smartfona. Pęknięte szkło hartowane zawsze można wymienić na nowe za cenę nawet kilkanaście razy niższą niż koszt wymiany szybki w smartfonie.

Jak zwiększyć funkcjonalność smartfona?

O tym, jak funkcjonalny będzie twój smartfon, możesz zdecydować sam. Nasz sklep z akcesoriami telefonicznymi to skarbnica praktycznych dodatków GSM, które ułatwiają użytkowanie smartfona. Akcesoria do telefonów komórkowych świetnie sprawdzają się również na prezent dla kierowcy czy miłośnika gadżetów.

Uchwyty i zestawy głośnomówiące to niezbędne akcesoria GSM każdego kierowcy, które ułatwiają korzystanie z nawigacji i prowadzenie rozmów w trakcie jazdy. Wśród naszych akcesoriów znajdziesz także stojaki i uchwyty na tablet, praktyczne uchwyty samochodowe z ładowarką indukcyjną, uchwyty rowerowe oraz kijki do selfie.

Nasz sklep z akcesoriami do telefonów to wyjątkowe miejsce, w którym nie mogło również zabraknąć nowoczesnych gadżetów, takich jak okulary VR, kieszonkowe teleskopy, chłodzące wiatraczki zasilane z portu Micro USB, lampki LED do robienia wieczornych selfie czy słuchawki sportowe do biegania.

Co jeszcze oferuje nasz sklep? Akcesoria GSM, których potrzebujesz na co dzień: sieciowe, bezprzewodowe i samochodowe ładowarki oraz baterie do smartfonów iPhone, Samsung, LG, Huawei, Sony, Lumia, Nokia i HTC.

Oprócz tego znajdziesz u nas adaptery i przejściówki oraz inne praktyczne akcesoria. Telefon służy dziś nie tylko do rozmów – to urządzenie znacząco podnosi jakość naszego życia, ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków i umożliwia szybką komunikację. Na Erli.pl znajdziesz wyłącznie najlepsze akcesoria do telefonu, które sprawią, że korzystanie ze smartfona będzie jeszcze przyjemniejsze!