ERLI

Zabawne gadżety

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Często trudno jest znaleźć odpowiedni prezent dla kogoś znajomego. Na szczęście wcale nie tak dawno w sprzedaży pojawiły się przeróżne zabawne gadżety, akcesoria i elementy domowego użytku, które wywołują uśmiech na twarzy każdego. Dzięki nim problem z pomysłami na prezent zniknął na zawsze! Przekonaj się sam, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.więcej

Zabawne gadżety - sposób na odrobinę uśmiechu

W niektórych epokach unikano wręcz epatowania śmiechem, traktując ludzką twarz jako maskę. Średniowiecze przedstawiało człowieka jedynie z delikatnym grymasem na twarzy. Trudno wyobrazić sobie życie w takiej kulturze, jeżeli dziś humor obecny jest wszędzie - mamy nieograniczony dostęp do kabaretów, stand-upów, komedii w kinach, żartów marketingowych, a co najważniejsze - gadżetów, które mają bawić! Te ostatnie na przestrzeni ostatnich lat zyskały ogromną popularność. Trudno dziś znaleźć dom, w którym nie znajduje się choć jeden śmieszny kubek.

Mimo wszystko nadal w wielu domach brakuje humoru, domowego charakteru i dodatków, które opowiedzą więcej o domownikach, a także zdradzą, jakie mają oni poczucie humoru. Właśnie dlatego warto wprowadzić do każdego wnętrza kilka zabawnych gadżetów. Mogą to być magnesy na lodówkę, oryginalne stojaki na noże, spersonalizowane kubki, kieliszki, szklanki i kufle, a także podkładki pod nie i wiele innych elementów. Na ERLI.pl znaleźć można wiele z nich i dobrać takie, które przedstawią charakter twój i mieszkańców domu. Co ważne, śmieszne gadżety to nie tylko elementy do domu, ale również rozwiązania, które świetnie sprawdzą się jako prezent - na pewno będzie dużo śmiechu, radości i niekończących się zabaw.

Śmieszne gadżety na każdą okazję

Z założenia zabawne gadżety mają cieszyć, wywoływać uśmiech i radość, co nie oznacza, że nie mogą oferować również funkcjonalności. Właśnie dlatego tak doskonale sprawdzają się jako prezenty na urodziny, imieniny Dzień Ojca lub Matki, wieczór kawalerski, panieński i wiele, wiele innych okazji. W końcu są to dni, kiedy najważniejszy jest uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby! Warto również dobierać prezenty tak, by korespondowały one z pasjami, zainteresowaniami i cechami solenizanta lub jubilata. Jedno jest pewne - śmieszne gadżety na urodziny to doskonały pomysł! Niezastąpione okażą się:

  • kosze prezentowe np. z miodami, czekoladą, herbatą lub przetworami,
  • organizery na klucze, sprawiające, że już nigdy nie giną,
  • wahadło z kulkami newtona, które przyozdobi biurko każdego fana nauki,
  • oryginalny kubek z ulubionym mottem, grafiką lub z personalizowanym uchwytem,
  • dystrybutor alkoholu lub wiele innych.

Wiele zabawnych gadżetów to elementy typowo imprezowe takie jak wcześniej wspomniany już dystrybutor do alkoholu lub personalizowane kufle, laboratoryjne kieliszki, rozmaite gry towarzyskie i inne. Pozwalają one rozbawić obecne towarzystwo i zmieniają każde nudne spotkanie w niezapomnianą imprezę! Dobrze jednak jest zwrócić uwagę na jakość wykonania produktów, by przetrwały co najmniej kilka spotkań.

Ważna jest też funkcjonalność

Wiele śmiesznych gadżetów to funkcjonalne dodatki, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. W sprzedaży dostępne są m.in. zegarki o przeróżnych formach. Ucieszą one swoim oryginalnym wyglądem, ale mogą także stanąć na biurku, gdzie zawsze wskażą czas lub na szafce nocnej, jeżeli wyposażone są w funkcję budzika. Nie zabrakło również dodatków na biurko, które mogą usprawnić codzienną pracę. Zainteresowaniem cieszą się karteczki samoprzylepne, różne organizery, magnesy do spinaczy, kalendarze, wahadła Newtona, a także powracające do łask przyciski do papieru. Wszelkie tego typu dodatki nie tylko wywołają uśmiech na twarzy, ale pomogą też w zaprowadzeniu porządku na miejscu pracy. Twoja efektywność na pewno wzrośnie! Gadżety można więc podzielić na kilka grup:

  • kuchenne lub kulinarne to te, które ułatwią prace w kuchni, zmieniając ją równocześnie w zabawę - są to rozmaite deski do krojenia, naczynia, stojaki na noże, na butelki, formy do ciastek o zabawnych kształtach, śmieszne rękawice do gorących naczyń i wiele, wiele więcej,
  • elementy dekoracyjne nie odznaczają się funkcjonalnymi zastosowania, mają wyłącznie bawić i ozdabiać wnętrze, zdradzając równocześnie poczucie humoru mieszkańców - są to zabawne poduszki, inne tekstylia, zegarki, a także wspomniane wcześniej rozwiązania do biura,
  • gadżety imprezowe stanowią największą grupę - od gier, przez naczynia, aż po koszulki i inne,

Dlaczego zatem przeróżne elementy nazywane są zabawnymi gadżetami, kiedy często są przedmiotami codziennego użytku? Bardzo ważne jest nadanie im kształtu, który bawi lub opatrzenie grafikami bądź treściami, doprowadzającymi użytkownika do śmiechu. Niezwykle popularne jest nadawanie abstrakcyjnych kształtów przedmiotom codziennego użytku - znaleźć można np. nosidło na trunki w kształcie skrzynki na narzędzia, kubek z różnego rodzaju uchwytami i inne podobne. Niezmiennie od lat często wybierane są również koszulki, poduszki i fartuchy z personalizowanymi napisami. Można przekazać na nich dowolną wiadomość! Na ERLI.pl zgromadziliśmy wszelkie dostępne rozwiązania, abyś mógł trafić w gust osoby, którą masz zamiar obdarować. Co ważne, wszelkie śmieszne gadżety na urodziny, Dzień Ojca, imieniny i inne okazje to sprawdzone rozwiązania, na które postawiło już wielu. Wprowadź w życie swoje, swoich przyjaciół lub bliskich odrobinę uśmiechu!