ERLI

Łazienka i toaleta

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Łazienka i toaleta – higiena i relaks

Kabina prysznicowa lub wanna, a w niektórych przypadkach oba rozwiązania jednocześnie, to niezbędne wyposażenie każdej łazienki. Podobnie jak umywalki, a w przypadku łazienki łączonej z toaletą, również miski WC. Decydując się na wybór powyższych elementów z oferty dostępnej na platformie zakupowej ERLI.pl, zyskujesz ogromny wybór urządzeń sanitarnych. Możesz sprawić, że łazienka będzie dokładnie odpowiadała Twojemu gustowi oraz dostosujesz wyposażenie do metrażu pomieszczenia.

Kabiny i prysznice vs wanny

Asortyment dostępny na ERLI.pl to przekrój zarówno popularnych, jak i ekskluzywnych rodzajów kabin prysznicowych. Kabiny i prysznice dzieli się m.in. z uwagi na kryterium miejsca ich montażu. W ten sposób można wyróżnić kabiny:

  • wnękowe,
  • narożne,
  • wolnostojące.

Istnieje również rozróżnienie kabin ze względu na liczbę i rodzaj drzwi. Mogą posiadać drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe, w wersjach otwieranych na zewnątrz, do środka lub też rozsuwane. Wszelkiego typu kabiny i prysznice znajdziesz w kategorii. Wraz z kabinami klienci nabywają zwykłe baterie łazienkowe, aby właściwie je dopasować. Modele przymocowywane do ściany sprawdzą się w przypadku niewielkich kabin, natomiast gdy masz do dyspozycji więcej przestrzeni, możesz się pokusić o typ stojący. Polecamy baterie z deszczownicą, które - dzięki szerokiemu strumieniowi wody obejmującemu całe ciało – zapewniają podwyższony komfort kąpieli.

Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez kąpieli, podczas której możesz zanurzyć ciało w ciepłej wodzie i oddać się relaksowi, wanny i akcesoria to kategoria, która może Cię zainteresować. Tutaj znajdziesz interesujące Cię produkty. Pamiętaj, że, decydując się na wybór tego rozwiązania, nie musisz rezygnować z walorów, jakie ma kabina prysznicowa - również wanna może okazjonalnie pełnić jej funkcje. Wystarczy, że zamontujesz jeden z dostępnych na naszej platformie parawanów nawannowych.

Miski i kompakty WC – czas na minimalizację

Minimalizm to dominujący trend w urządzaniu łazienki i toalety. Stąd dzisiaj najpopularniejsze są wiszące miski i kompakty WC z wąskim kołnierzem. Do montażu misek wiszących niezbędne są stelaże podtynkowe, umożliwiające ukrycie instalacji. Widoczna pozostaje jedynie część użytkowa, czyli miska i deska sedesowa. W ten sposób możesz zamontować również umywalki czy bidety, dzięki czemu Twoja łazienka stanie się bardziej przestronna.  Na platformie zakupowej ERLI.pl znajdziesz zarówno pełne zestawy podtynkowe WC, jak i stelaże podtynkowe pod montaż wszystkich wymienionych powyżej urządzeń sanitarnych.

Akcesoria uzupełniające

W wielu przypadkach to szczegóły decydują o ostatecznym efekcie wizualnym. Dlatego, urządzając łazienkę, wybieraj dopasowane do miski WC przyciski spłukujące. Możesz też zdecydować się na zakup zestawu. Oferujemy miski i kompakty WC wraz z przyciskami do spłukiwania, a nawet dostosowanymi stelażami podtynkowymi. Na platformie ERLI.pl znajdziesz również wszelkie inne akcesoria niezbędne podczas urządzania oraz remontu łazienki. Wyszukasz u nas między innymi: pokrętła, syfony, taśmy, czy silikony sanitarne.