ERLI

Części

(4 938 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Niezawodne części do roweru – warto na nie postawić!

Ruch to zdrowie, ale jazda na rowerze przynosi znacznie więcej korzyści - kojarzy się z troską o sprawność fizyczną i wydolność organizmu, ale również z poczuciem wolności, a coraz częściej – także z niemałymi oszczędnościami. Niezależność, samowystarczalność, zew przygody i odkrywanie świata, i to nawet w sędziwym wieku – wszystko to możemy zyskać, wsiadając na cztery kółka. Wykorzystując siłę własnych mięśni i decydując się na regularny wysiłek fizyczny, możemy też podnieść odporność organizmu oraz zrezygnować ze środków komunikacji miejskiej, w których łatwo zarazić się chorobami zakaźnymi.

Nic więc dziwnego, że ten sposób na zachowanie formy i zdrowia preferuje największa grupa Polaków – jazda na rowerze jest w naszym kraju najpopularniejszym ze sportów. Z badań przeprowadzonych przez CBOS w 2013 roku wynika, że aż 51% respondentów wskazało na to, że uprawiało ten rodzaj aktywności fizycznej w ciągu ostatniego roku. Aby jednak można było w pełni korzystać z uroków korzystania z jednośladów, trzeba należycie dbać o sprzęt, m.in. zaopatrzyć się w odpowiednie części do roweru.

Rower – części na każdą okoliczność

Niezależnie od tego, co takiego przydarzy się naszym czterem kółkom, na platformie zakupowej ERLI.pl szybko znajdziemy wszelkie potrzebne części do rowerów. Do wyboru mamy setki produktów, takich jak:

Dostępne opcje wyszukiwania pozwalają nam sprawnie i intuicyjne znaleźć potrzebne artykuły, np. według ceny, dominującego koloru czy nawet przeznaczenia i wykorzystania roweru (np. cross-country, trekking, street, kolarstwo górskie, szosowe oraz przełajowe).

Części do rowerów: bądź gotowy dziś do drogi

Mając tak wszechstronne, bogate zaplecze, możemy śmiało ruszać w trasę! A wybierając się w taką, która ma dziesiątki kilometrów, lub też po prostu eksploatując rower regularnie, należy liczyć się z tym, że w końcu przyjdzie nam sięgnąć po zamienne części rowerowe. Warto dopilnować, by były one odpowiedniej jakości – tak, by rower nie zepsuł się ponownie już następnego dnia, a jego użytkownicy nie tylko mogli użytkować go bez przeszkód, ale i czuć się na nim bezpiecznie.

Części roweru – coraz wyższa jakość

Na szczęście Polacy coraz większą wagę przykładają do tego, by sprzęt rowerowy, z którego korzystają, był wysokiej klasy. Tanie jednoślady dostępne np. w dyskontach czy hipermarketach, ale też starsze, wysłużone modele z minionej epoki, tracą na popularności. Ta tendencja przekłada się również na wybór odpowiednich, firmowych części do roweru, ale i rozmaitych akcesoriów, które mogą zdecydowanie podnieść nie tylko komfort jazdy, ale i właśnie poczucie bezpieczeństwa na drodze. Niezależnie od tego, czy wybieramy krótkie przejażdżki po okolicy, czy też dłuższe i bardziej wymagające eskapady.