ERLI

Sporty wodne

(6 630 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Sporty wodne – zdrowie i forma do kwadratu!

Sport to zdrowie, a sport na świeżym powietrzu to zdrowie do kwadratu! Doskonale wiedzą o tym wielbiciele sportów wodnych, którzy często wykorzystują każdą wolną chwilę, byle tylko wyrwać się nad wodę uprawiać swoją ulubioną dyscyplinę. Warto przy tym zauważyć, że sporty wodne to kategoria stosunkowo szeroka, obejmująca rozmaite aktywności, a przy tym dość elitarna. O ile bowiem samo pływanie to zajęcie sportowe wybierane przez grupę aż 28% naszego społeczeństwa, o tyle sporty wodne (np. żagle, kajaki) zostały wskazane przez relatywnie niewielki odsetek (5%) Polaków ankietowanych przez CBOS w ramach badania Aktywność Fizyczna Polaków z 2013 roku. Z całą pewnością jednak takie aktywności, jak wakeboard i narty wodne czy też windsurfing znajdują się na fali wznoszącej. Natomiast żeglowanie, nurkowanie czy kajakarstwo od lat mają swoich zagorzałych wielbicieli. Niezależnie od tego, od jak dawna trwa ich pasja, na platformie zakupowej ERLI.pl znajdą wszystko to, czego potrzebują, aby realizować ją w sposób pełny i bezpieczny. Warto zresztą regularnie sprawdzać, co w trawie piszczy, bowiem na rynku wciąż pojawiają się ciekawe, przydatne, często innowacyjne produkty czy też akcesoria, które zdecydowanie poprawiają komfort uprawiania sportów wodnych, a także zwiększają przyjemność, z jaką ono się wiąże.

Sporty wodne – wyłącznie sprawdzone produkty

I właśnie takie artykuły znajdziemy, wchodząc na stronę ERLI.pl. To najlepszy, godny zaufania adres w zakresie doboru sprzętu, strojów i akcesoriów związanych z pływaniem. Każdy produkt jest tu dokładnie opisany, dzięki czemu łatwo porównać i ocenić poszczególne parametry, funkcje czy właściwości – i wybrać dokładnie to, czego potrzebujemy. Udanym zakupom sprzyjają też widoczne przy każdym artykule informacje na temat jego dostępności – liczbie produktów w konkretnym rozmiarze będących w danym momencie w magazynie. Podane są również czas realizacji oraz koszty dostawy, czas na odstąpienie od umowy, dane kontaktowe sklepu, z którego produkt pochodzi, a także inne informacje na temat sprzedawcy danego artykułu. Dotyczy to oczywiście również wyrobów znajdujących się w kategoriach związanych ze sportami wodnymi, jak: Pływanie, Żeglarstwo, Nurkowanie, Kajakarstwo, Sprzęt ratunkowy i asekuracyjny, Windsurfing, Wakeboard i narty wodne, SUP, Kitesurfing, Surfing, a także Pozostałe, w której znajdziemy np. różnego rodzaju farby do łodzi i jachtów. Produkty można wyszukiwać m.in. w oparciu o przedział cenowy, dominujący kolor, a w niektórych przypadkach – również płeć i wiek osoby, dla której są przeznaczone (dzieci, młodzież, kobiety, mężczyźni, unisex).

Pływanie – bogactwo przydatnych artykułów

A zatem jakie produkty czekają na nas w najpopularniejszych sekcjach kategorii Sporty wodne na platformie zakupowej ERLI.pl? Jeśli chodzi o Pływanie, możemy zaopatrzyć się w różnego rodzaju stroje pływackie – nie tylko kostiumy czy kąpielówki, ale i tzw. pianki – kombinezony do pływania, pełniące rozmaite funkcje ochronne, np. przed chłodem, ciepłem oraz promieniowaniem UV. W ofercie znajdują się również najnowszej generacji okulary pływackie, czepki, buty i klapki, fajki, maski i płetwy, ręczniki, rękawki, deski i koła dmuchane oraz wiosełka na dłonie, a ponadto ręczniki, zaciski, a także ósemki pływackie, zatyczki do uszu i nosa oraz inne użyteczne produkty tego typu.

Żeglarstwo, nurkowanie, kajakarstwo...

Równie bogata jest też kategoria Żeglarstwo. Znajdziemy tu np. tak wszechstronne i przydatne artykuły, jak liny, worki żeglarskie i inne opakowania wodoszczelne, najnowszej generacji elektronika i sprzęt pomiarowy, a także same łodzie oraz wyroby związane z ich konserwacją i naprawą (farby, lakiery, żywice, tkaniny, kleje i uszczelniacze). Ponadto – czeka tu na nas wysokiej klasy odzież na żagle, osprzęt jachtowy, a także rozmaite pompy, silniki oraz akcesoria do nich. Jeśli zaś naszym hobby jest nurkowanie, na ERLI.pl możemy zaopatrzyć się w fajki, maski i płetwy, butle oraz zawory, a także specjalne buty do wody. Rozmaite przydatne artykuły dostępne są również dla amatorów kajakarstwa. Są to np. wodoodporne plecaki, etui, suche worki o rozmaitej pojemności, a także siedziska kajakowe do deski.

Sporty wodne – inne użyteczne produkty

Platforma zakupowa ERLI.pl to również najwyższej jakości sprzęt ratunkowy i asekuracyjny, w tym bojki i rzutki, a także koła oraz kamizelki ratunkowe i asekuracyjne w różnych wielkościach. Ponadto znajdziemy tu odzież, deski i stateczniki do windsurfingu, a także artykuły z kategorii Wakeboard i narty wodne. Jeśli zaś naszym konikiem jest kitesurfing, na ERLI.plmożemy zaopatrzyć się m.in. w firmowe kombinezony piankowe – pełnowymiarowe i krótkie, damskie oraz męskie, a także potrzebne linki i pompki, znacznie ułatwiające uprawianie tego sportu. Za pośrednictwem tej platformy zakupowej możemy też łatwo uzyskać dostęp do ofert z kategorii Surfing, obejmującej deski surfingowe, a także takie przeznaczone do pływania. Coś dla siebie znajdą tu również wielbiciele coraz modniejszej formy spędzania wolnego czasu, jaką jest Stand Up Paddleboarding – pływanie w pozycji stojącej na dużej desce napędzanej wiosłem. Na ERLI.pl można nabyć

rozmaite deski SUP, a także wiosła do paddleboardów – np. karbonowe bądź też wykonane z włókna szklanego.