ERLI

Ślub i wesele

(5 232 wyniki)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Stylowy ślub i wesele – podziękowania, dekoracje, papeteria i dodatki

Według psychiatrów zawarcie małżeństwa znajduje się na liście 10 najbardziej stresujących sytuacji w naszym życiu – już sama organizacja ślubu i wesela potrafi przyprawić o ból głowy. Na szczęście z pomocą przychodzą nam sklepy z profesjonalnymi dekoracjami i dodatkami, dzięki którym nie musimy się martwić o odpowiednie podziękowania dla rodziców i gości, atrakcyjne ozdoby i piękne ślubne detale na stół czy zaproszenia.

Podziękowania – piękne prezenty na ślub i wesele

Podziękowania dla rodziców, świadków, a czasem innych członków rodziny, wyjątkowo ważnych dla Pary Młodej, to ważny moment podczas każdego wesela. Warto zadbać o to, by podarowany z tej okazji upominek na długo pozostał w pamięci, budził wzruszenie i przywoływał pozytywne emocje. Na platformie zakupowej ERLI.pl znajdziesz szeroki wybór eleganckich prezentów na ślub i wesele, które sprawdzą się doskonale w roli upominku dla rodziców, dziadków, świadków czy gości weselnych.

Mamy dla Ciebie cudowne kosze prezentowe z gustownej wikliny, wypełnione po brzegi ekskluzywnymi produktami: aromatyczna kawa i herbata, czekoladowe praliny, polskie przetwory i inne wyrafinowane przysmaki przypadną do gustu najbardziej wymagającym osobom. Możesz też zdecydować się na personalizowane podziękowania i dołączyć do prezentu tabliczkę z grawerem. Jeżeli pragniesz podziękować wszystkim weselnym gościom, wybierz małe urocze słoiczki na miód lub przetwory czy też sympatyczne zawieszki z wybranym tekstem podziękowania.

Dekoracje ślubne – zadbaj o niepowtarzalną atmosferę

Ślub i wesele to wyjątkowa okazja, wymagająca wyjątkowej oprawy. Dekoracje ślubne pozwalają stworzyć niepowtarzalną, romantyczną atmosferę, stanowiącą idealną scenerię dla tego ważnego wydarzenia. Balony, tasiemki i wstążki, dekoracja stołu czy piękne rozety – w takiej sytuacji każdy szczegół jest na wagę złota! Nie można zapomnieć o odpowiedniej oprawie samej ceremonii, dlatego oferujemy dekoracje samochodu i gustowne poduszki i pudełeczka na obrączki.

Ślub i wesele to także synonim świetnej zabawy do białego rana. Goście czekają miesiącami, by dać się porwać chwili i zaszaleć na parkiecie czy podczas pełnych pikanterii weselnych zabaw. Dekoracje ślubne pomogą wyczarować prawdziwie szampański nastrój i wyciągnąć zza stołu nawet największych sceptyków. Na ERLI.pl kupisz zabawne rekwizyty do modnej fotobudki, zimne ognie i romantyczne lampiony.

Papeteria ślubna – romantyczna, zabawna, a może klasyczna?

Planując ślub i wesele, musimy pamiętać o przygotowaniu zaproszeń dla gości. Wysokiej jakości papeteria ślubna znacznie ułatwi sprawę – powinna być dopasowana do stylu, w jakim będzie zorganizowana cała impreza.

Zaproszenia i zawiadomienia ślubne to nie wszystko. W podobnym stylu powinny być inne elementy, takie jak eleganckie winietki, etykiety i zawieszki na alkohol, karta menu, pudełka na koperty czy w końcu księga na życzenia. Postaw na jakość i jednolity charakter dekoracji – zachwyć gości pomysłem, klasą i spójnością wizji.