ERLI

Artykuły szkolne

(ponad 10 000 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry
Tornister szkolny nie powinien ważyć więcej niż 0,5-1 kg. Regulowana długość pasków, usztywnione dno, plecy z oddychającej tkaniny, wyjście na słuchawki oraz kieszeń na napoje stanowią idealne dopełnienie, zapewniając komfort noszenia w każdych warunkach.więcej

Artykuły do szkoły – wyprawka ucznia

Kompletna wyprawka szkolna Twojego dziecka wymaga przemyślenia. Zwłaszcza, że mały człowiek spędza w szkole niemal 40 godzin tygodniowo. Przygotuj listę i krok po kroku wybierz artykuły do szkoły z motywem przewodnim, który uwielbia Twoja pociecha. W ten sposób nie tylko sprawisz jej przyjemność, ale również znacznie skrócisz czas poświęcony na wybieranie przyborów.

Sklep z artykułami szkolnymi ERLI.pl oferuje akcesoria dla dziewczynek i chłopców, w różnych paletach kolorystycznych, z motywami z kultowych bajek i filmów, w tym: artykuły plastyczne, plecaki szkolne, artykuły papiernicze, piórniki, przybory do pisania, worki, pomoce naukowe, tornistry, śniadaniówki i bidony, plecaki przedszkolne, torby szkolne, nerki dla dzieci, portfele, walizki dla dzieci oraz torebki dziecięce.

Wszystko dla łowców prawdziwych okazji. Z ERLI.pl kupowanie artykułów szkolnych może być proste i przyjemne!

Akcesoria szkolne – lista potrzebnych rzeczy

Głodny wiedzy odkrywca świata, zagorzały przeciwnik spędzania czasu w szkolnej ławce, a może sportowiec, który tylko czeka na zajęcia wuefu lub początkujący rysownik, który nie rozstaje się z blokiem i ołówkiem – niezależnie od zainteresowań i umiejętności, każde dziecko potrzebuje przestrzeni i środków do realizowania się. Artykuły do szkoły – od piórnika, przez zeszyty w kratkę, po długopisy i flamastry – to niezbędne wyposażenie plecaka ucznia. Jak wybrać najlepsze produkty? Zwróć uwagę na jakość wykonania rzeczy do szkoły, funkcjonalne rozwiązania oraz nawiązanie do zainteresowań Twojego dziecka.

Jeśli zaczynasz od plecaka, warto wybrać lekki i nieprzemakalny model. Tornister szkolny nie powinien ważyć więcej niż 0,5-1 kg. Regulowana długość pasków, usztywnione dno, plecy z oddychającej tkaniny, wyjście na słuchawki oraz kieszeń na napoje stanowią idealne dopełnienie, zapewniając komfort noszenia w każdych warunkach.

Plecaki z motywami z bajek i komiksów, ozdobione wizerunkami superbohaterów lub filmowych, kultowych postaci biją wśród młodszej i starszej młodzieży rekordy popularności. W ten sposób dzieci pokazują przecież przynależność do pewnych społeczności, łatwiej znajdują przyjaciół i wspólne tematy do rozmów. Posługując się tym kluczem, do plecaka w stylu Star Wars bardzo łatwo i szybko dobierzesz piórniki i worki w sklepie z artykułami szkolnymi ERLI.pl.

Bajkowe przybory szkolne dla dziewczynek

Przybory do szkoły dla dziewczynek najczęściej są różowe i nawiązują do stylistyki lalek Barbie lub bajek o wróżkach i księżniczkach. Tematyczne dobieranie rzeczy do szkoły sprawia, że chętniej pakują plecaki i dbają o to, co znajduje się w środku. Magiczny długopis z ulubioną wróżką pomaga na klasówkach, uśmiechająca się z okładki zeszytu Elza z Krainy Lodu sprawia tymczasem, że żadna lekcja matematyki nie jest trudna.

Dobry sklep z przyborami szkolnymi dba, aby dostępne w ofercie produkty spełniały nie tylko funkcje estetyczne, ale przede wszystkim wyróżniały się jakością i odpornością na intensywne, długotrwałe użytkowanie.

Odwiedzając sklep z artykułami szkolnymi, nie zawsze w jednym miejscu znajdziemy wszystkie produkty, których potrzebuje dziecko. Poszukując wyprawki dla ucznia, warto przejrzeć ofertę ERLI.pl, w której zgromadziliśmy bogaty asortyment artykułów od najlepszych producentów, gwarantując duży wybór oraz wygodny system filtrowania ofert, aby można było w prosty sposób znaleźć pożądane przybory szkolne.

Szkolne rzeczy – co powinno znaleźć się w wyprawce szkolnej?

Wyprawka do pierwszej klasy podstawówki to rzecz najtrudniejsza do skompletowania. Jak znaleźć równowagę między tym, co powinno znaleźć się w plecaku pierwszoklasisty, a jednocześnie nie przeładować malucha rzeczami? Z każdym kolejnym przyborem waga tornistra przecież rośnie. Postaw na minimalizm, nieskomplikowane w obsłudze rzeczy do szkoły, upewniając się, że dziecko poradzi sobie z otwieraniem, zamykaniem oraz użytkowaniem wszystkich artykułów szkolnych.

Jeśli przygotowujesz wyprawkę dla starszego dziecka, postaraj się wysnuć wnioski z poprzednich lat. Co zużywa się najszybciej, co nigdy nie zostało użyte i dlaczego, jak grube powinny być zeszyty do szkoły, jaki piórnik oraz plecak wytrzymały ekstremalne warunki codziennej eksploatacji, jak często trzeba dokupować flamastry, kredki, gumki do ścierania i bloki rysunkowe, a co za tym idzie, ile kupić na start?

Obserwowanie dziecka, które przygotowuje się do szkoły, wspólne odrabianie lekcji oraz korzystanie z pomocy naukowych, analizowanie kłopotów i mocnych stron sprawiają, że z czasem będziesz przewidywać potrzeby ucznia, gwarantując mu doskonałe przygotowanie do pochłaniania wiedzy. Przybory do szkoły czasem pozwalają przecież odkryć ukryte talenty.

Nowoczesne gadżety do szkoły – przybory szkolne dla nastolatka

Wyprawka szkolna nastolatka to już nie przelewki. Zamiast bajkowych motywów, ulubione kolory. Zamiast superbohaterów – naszywki z popularnymi zespołami. Zamiast konwencjonalnych zeszytów – wygodne kołonotatniki. Do lamusa odchodzą przybory szkolne takie, jak kredki i bloki rysunkowe, gdy do dyspozycji mamy elektroniczne gadżety, w tym tablety z rysikami, czytniki e-booków oraz przenośne drukarki i skanery.

Zanim jednak długopisy, zeszyty i inne, tradycyjne rzeczy szkolne znikną zupełnie z ławek minie jeszcze trochę czasu, dlatego zajrzyj do naszej wyszukiwarki i znajdź idealne akcesoria do szkoły dla Twojego dziecka.