ERLI

Narzędzia plastyczne - Malarstwo

(1 701 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Artykuły artystyczne dla malarzy i malarek

Czujesz, że malowanie sprawia Ci niebywałą przyjemność? A może dopiero chcesz spróbować swoich sił ze sztalugą? Chcesz rozwinąć swój talent plastyczny? Nic prostszego! Artykuły malarskie dostępne w naszym sklepie pozwolą Ci rozwinąć skrzydła w tej technice. Wyzwól w sobie artystę i daj się ponieść malarskiej ekspresji! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Artykuły artystyczne

Sklepy plastyczne oferują rozmaite artykuły artystyczne, które są niezbędne do tworzenia własnej, autorskiej sztuki. Tę również można realizować na kilka dostępnych sposobów. Do jednej z najpopularniejszych technik plastycznych należy malarstwo – ludzie od zarania dziejów malują na kamieniu, skórze, pergaminie, płótnie czy papierze, korzystając w tym celu z rozmaitych substancji barwiących. Współcześnie mamy na szczęście lepsze artykuły – sklepy malarskie oferują do tego celu profesjonalne farby różnego rodzaju, które przydadzą się do tworzenia obrazów w konkretnych technikach oraz stylach.

Podstawowe artykuły malarskie

Najbardziej podstawowe artykuły malarskie stanowią farby i pędzle. W naszej kolekcji przyborów do malowania znajdziesz szeroką gamę najróżniejszych materiałów: od plakatówek, przez akrylowe i akwarele, aż po farby olejne. Sprzedawane są w kompletach lub osobno, w tubkach, puszkach czy na tackach. Dzięki takiej różnorodności można w zależności od potrzeb nanosić na płótno farby o różnej strukturze oraz intensywności koloru. Żeby jednak precyzyjnie coś namalować, powinniśmy zaopatrzyć się również w zestaw pędzelków o różnej grubości włosia, czyli o różnych rozmiarach. Dysponując różnymi pędzelkami, można swobodnie malować na przemian centralne elementy obrazu lub jego tło oraz nanosić drobne detale czy kosmetyczne poprawki.

Dodatkowe artykuły malarskie

Każdy malarz czy malarka, tworząc swoje dzieło, z pewnością stara się, żeby pracownia była utrzymana w porządku i czystości. Wiemy, że to niełatwe w szale twórczym, kiedy farby ściekają z obrazu i kapią z pędzelków. Dlatego w tym dziale przygotowaliśmy również praktyczną folię malarską, która po rozłożeniu, ochroni naszą podłogę przed zabrudzeniem. Inny materiał - tektura falista - może posłużyć w tym celu lub można namalować na jej powierzchni ciekawy obraz z organicznym brązowawym tłem w stylu „eko”.

Farbki i pędzle to ciekawy pomysł na prezent dla osoby, która chciałaby spróbować swoich sił w malarstwie. Pamiętajmy, że tego rodzaju podarunek pomoże odkryć lub rozwinąć talent plastyczny, rozbudzi kreatywność oraz uwolni wyobraźnię. Również, kiedy nam samym uda się stworzyć własnoręcznie namalowany obraz, możemy nim udekorować nasze wnętrza lub podarować go komuś bliskiemu na wyjątkową okazję. Tego rodzaju prezenty zawsze mają nieocenioną wartość sentymentalną, przez co stają się prawdziwą pamiątką na długie lata.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją niezbędnych artykułów malarskich – mamy nadzieję, że zarówno zaawansowani, jak i początkujący artyści znajdą u nas coś dla siebie!