ERLI

Narzędzia biurowe

(7 905 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Narzędzia biurowe, które zwiększają efektywność pracy zespołu

Nowocześnie urządzona, główna siedziba firmy to nie tylko przeszklona, otwarta przestrzeń z miejscami do wypoczynku, najmodniejsze kolory farb ściennych oraz modułowych mebli, z funkcją regulacji i dopasowania do indywidualnych potrzeb pracowników. Komfortowe stanowisko pracy w biurze musi być wyposażone w uniwersalne narzędzia biurowe, które wpływają na wydajność i efektywność codziennych zadań.

Jak wybrać odpowiednie artykuły biurowe? W jakie sprzęty powinno być wyposażone biuro? Znajdź kilka cennych wskazówek na ERLI.pl. Wiodące marki i innowacyjne rozwiązania, zastosowane w dostępnych produktach, pozwolą zmniejszyć koszty prowadzenia biznesu i zoptymalizować codzienne procesy. Jeśli zastanawiasz się, jak poprawić warunki pracy w Twojej firmie, zrób analizę stanu obecnego i zrewolucjonizuj swoje podejście do pracy biurowej z ERLI.pl.

Artykuły biurowe, które zawsze powinny być pod ręką

Zacznijmy od zestawu artykułów biurowych, które muszą znaleźć się – dosłownie i w przenośni – pod ręką pracownika w biurze. Należą do nich w pierwszej kolejności:

  • zamontowane na odpowiedniej wysokości biurko,
  • komputer (laptop lub monitor z klawiaturą),
  • myszka o ergonomicznym kształcie wraz z żelową podkładką na nadgarstek,
  • zestaw głośników komputerowych,
  • czuły mikrofon i kamera, co jest szczególnie ważne w dobie spotkań i konferencji online,
  • wygodne, stabilne krzesło biurowe, z podłokietnikami, poduszką lędźwiową, regulowanym zagłówkiem, oparciem i podnóżkiem.

Wyposażone w ten sposób stanowisko pracy to minimum komfortu, które powinieneś zapewnić swojemu pracownikowi. Do tego dochodzi szereg innych, elektronicznych i analogowych gadżetów, które usprawniają pracę w biurze.

Nowoczesne, ergonomiczne i funkcjonalne przybory biurowe

Wytwory pracy biura to przede wszystkim stosy dokumentów. Choć powstają w przestrzeni wirtualnej, w końcu i tak muszą zostać wydrukowane, przeczytane, podpisane, a na koniec zniszczone. Co więc powinno znaleźć się na wyposażeniu biura? Wielofunkcyjne drukarki, laminatory, niszczarki i wszelkiego rodzaju modemy, routery i rozdzielacze do kabli (w tym USB i HDMI), aby móc wygodnie przełączać się pomiędzy komputerami w sieci.

Gdy dokument jest wydrukowany i gotowy do dalszej obróbki, do gry wchodzą artykuły biurowe do zadań specjalnych. Są to m.in.:

Dzięki nim pracownik biura posegreguje i przygotuje dokumenty do wpięcia w odpowiednie segregatory. Przydadzą mu się również:

Wybierając narzędzia biurowe, zwróć szczególną uwagę na ich obudowę. Weź pod uwagę możliwość regularnego kupowania i uzupełniania zapasów (wkładów). Jednorazowe materiały biurowe, zwłaszcza wykonane z plastiku, nie sprzyjają ochronie środowiska i generują dodatkowe koszty. Ekologiczne artykuły biurowe wpływają również na pozytywny wizerunek Twojej firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych.

Dlaczego warto zainwestować w dobre akcesoria biurowe?

Zminimalizowanie kosztów eksploatacji w biurze ma szczególne znaczenie w przypadku drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Jakość druku, w tym odwzorowanie kolorów, często schodzi na dalszy plan, gdy przychodzi do rozliczenia za wymiany tuszów, tonerów oraz ryz papieru. Optymalnym rozwiązaniem w dużym biurze wydaje się więc zakup drukarki igłowej – nieco głośnej, ale taniej w utrzymaniu.

Bezpieczna utylizacja dużej liczby dokumentów biurowych, w zgodzie z przepisami prawa, wymaga z kolei zastosowania niszczarki o odpowiednio dużej mocy, z dłuższym czasem pracy i pojemniejszym koszem na ścinki papieru. Warto również zwrócić uwagę na normy, określające dopuszczalne wymiary i powierzchnię ścinków, w zależności od zawartych w nich informacji drażliwych i tajnych. Obecnie wyróżnia się siedmiostopniową skalę bezpieczeństwa (wcześniej DIN).

Funkcjonalne, wytrzymałe i tanie artykuły biurowe

Dobry sprzęt biurowy nie musi być drogi. Na platformie zakupowej ERLI.pl znajdziesz szeroki wybór artykułów biurowych, które świetnie spełniają swoje podstawowe zadanie – przyspieszają pracę biura i zapewniają minimalizację kosztów utrzymania. A biznes to przecież zrównoważone gospodarowanie przychodami i rozchodami, prawda?

Wiele kosztów da się ograniczyć dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zamiast tradycyjnego flipchartu, który wymaga wymiany mazaków i papieru, wybierz zwykłą tablicę suchościeralną lub innowacyjną tablicę interaktywną, dzięki której ograniczysz zapotrzebowanie na duże monitory lub telewizory do prezentacji w firmie.  Funkcjonalne, wytrzymałe i tanie artykuły biurowe pozwalają sprawnie realizować codzienne zadania. Przeniesienie uwagi z zaspokajania potrzeb na optymalizację procesów i efektywne prowadzenie biura zagwarantuje oszczędnościami, które będziesz mógł przeznaczyć na rozwój firmy.