ERLI

Naprawy i zabezpieczenia

(3 626 wyników)
Sortuj wg:  
najlepsze dopasowanie
Kategorie i filtry

Naprawy i zabezpieczenia samochodów – chemia profesjonalna

Samochód jest skomplikowaną konstrukcją złożoną z wielu podzespołów, części stałych i ruchomych oraz detali uzupełniających. Każdy z tych elementów może ulegać uszkodzeniom wynikającym zarówno ze zużycia podczas eksploatacji, jak i na skutek działania różnych czynników zewnętrznych. Usuwanie wielu takich drobnych usterek nie wymaga stosowania skomplikowanych narzędzi czy wymiany kosztownych części. W wielu sytuacjach sprawdzi się chemia samochodowa, za pomocą której można dokonywać naprawy i zabezpieczenia. Są to preparaty przeznaczone do czyszczenia, uszczelniania, klejenia czy smarowania części ruchomych w aucie. Na ERLI.pl znajdziesz bogaty wybór takich produktów.

Czyszczenie części – skuteczne środki chemiczne

Czyszczenie części jest pierwszą czynnością, jaką wykonuje się po stwierdzeniu usterki i podjęciu się jej usunięcia. Nagromadzone resztki smarów, olejów czy innych zabrudzeń zaburzają obraz, często uniemożliwiając precyzyjne określenie uszkodzenia. Preparaty chemiczne dedykowane takim pracom są produkowane z myślą o konkretnych zastosowaniach. W asortymencie na ERLI.pl znajdziesz między innymi:

W grupie chemicznych środków czyszczących oferujemy też pasty do rąk, które pomogą Ci w utrzymaniu czystości po wykonaniu niezbędnych napraw.

Kleje, smary i masy uszczelniające

Jedną z grup usterek, jakie pojawiają się w pojazdach, są wszelkiego typu nieszczelności. Szczególnie problematyczne są takie awarie w przypadku chłodnic. Niesprawność układu chłodzenia zwykle prowadzi do przegrzania i zatarcia silnika, a w dalszej konsekwencji – do jego uszkodzenia i kosztownego remontu. Na ERLI.pl znajdziesz preparaty, których przeznaczeniem jest uszczelnianie i czyszczenie chłodnic. Są to specjalne płukanki, chemiczne uszczelniacze, koncentraty czyszczące, a także odkamieniacze.

W tej grupie są też silikony, masy uszczelniające, kleje, testery szczelności i wiele innych produktów, które służą wykrywaniu i usuwaniu nieszczelności w układach oraz usprawnianiu ich pracy. Wszystkie kleje, silikony i smary są produktami wysokiej jakości, dopuszczonymi odpowiednim atestem do użytku w samochodach.

Pasty do hamulców, środki do naprawy opon i samostarty

Chemia samochodowa, której przeznaczeniem są naprawy i zabezpieczenia, stanowi bardzo szeroką grupę asortymentową. Do wyjątkowo przydatnych zaliczają się też produkty, dzięki którym są możliwe szybka naprawa opon czy rozruch silnika w trudnych warunkach pogodowych. Samostarty znanego producenta sprawdzają się nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Pasty do hamulców używane do smarowania tłoczków skutecznie eliminują piski podczas jazdy. Pasty zaworowe pomagają w docieraniu zaworów w silnikach spalinowych. Wybierając odstraszacze zwierząt, zabezpieczysz się przed wizytą niechcianych gości pod maską podczas postoju na leśnym parkingu. Dzięki ofercie na ERLI.pl będą też możliwe montaż i naprawa wydechu.

Zapraszamy na platformę zakupową wszystkich właścicieli samochodów, mechaników amatorów i właścicieli warsztatów samochodowych po kleje, smary, silikony i inne specjalistyczne środki chemiczne.