Zamienniki

(8 448 wyników)
Kategorie i filtry
Oryginalne tusze oraz tonery są często drogie, dlatego producenci drukarek dopuszczają używanie różnego rodzaju zamienników. Warto jednak przed zastosowaniem takiego rozwiązania zapoznać się z gwarancją urządzenia. Zastosowanie odpowiedniej jakości zamiennika nie spowoduje żadnej szkody!więcej
Z ratami

stać Cię na więcej

Skorzystaj z 10 rat 0% lub aż do 50 rat z odroczeniem.

PayU ilustracja
RRSO 0%

Zamienniki tonerów do Twojej drukarki

Zamienniki tonerów

Czy zdarzyło Ci się kupić oryginalny toner, po czym okazało się, że produkt był mniej wydajny niż zamiennik? Stało się tak dlatego, że w większości przypadków oryginalne tonery czy tusze nie są wypełnione do maksimum. Zamienniki tonerów wypełniane są do końca, co sprawia, że ich użytkowanie zwiększa prawdopodobieństwo Twojego zadowolenia z zakupionego produktu.

Drukarka to urządzenie wykorzystywane w niemal każdym w biurze i w domu. Jednak okazuje się, że zakup nowych materiałów eksploatacyjnych takich, jak np. tonery do drukarki, potrafi być trudny. Dzieje się tak szczególnie wtedy, gdy chcemy kupić idealnie dopasowany produkt. Może się na przykład okazać, że cena oryginalnego tonera do drukarek czy tuszu będzie większym wydatkiem niż się spodziewaliśmy. W tej sytuacji z pomocą spieszą producenci dużo tańszych, a równie (a nawet bardziej) wydajnych zamienników. Przygotowaliśmy je dla Ciebie w naszej ofercie.

Zakup zamienników

Wybór odpowiedniej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego zależy od wielu czynników. Często niestety zapominamy, że oprócz ceny urządzenia, należy wziąć pod uwagę koszty jego eksploatacji. Niejednokrotnie powodują one, że zakup danego modelu drukarki okazuje się nieopłacalny. Zwykle powodem jest koszt oryginalnych tuszów i tonerów, które należy regularnie uzupełniać. Na rynku dostępne są wysokiej jakości zamienniki tonerów, które znajdziesz również w ofercie ERLI.pl. Szansa na odróżnienie tego, co wydrukował oryginalny toner, a co zamienniki, jest praktycznie niemożliwa. Nie należy się obawiać jakości wydruku w czasie stosowania tańszego niż oryginalny toner zamiennika, wystarczy tylko pamiętać, by sięgać po sprawdzone produkty, oferowane m.in. w naszym sklepie.

A może zastanawiasz się, dlaczego zamiennik dobrej jakości jest nawet o kilkadziesiąt procent tańszy od oryginału? Oryginały są zwykle droższe dlatego, że producenci ponoszą znaczne koszty związane z marketingiem i działaniami promocyjnymi. Poniesione koszty są wliczone w cenę oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Oryginalne tonery podlegają również restrykcyjnym testom jakości.

Zamienniki tonerów to równie dobre materiały eksploatacyjne, ale są znacznie rzadziej reklamowane, dzięki czemu cena produktu bardziej odpowiada kosztom wydatkowanym na jego wyprodukowanie i dystrybucję. Niska cena sprawia, że wielu użytkowników drukarek - zarówno tych domowych, jak i biurowych - sięga właśnie po zamienniki, a nie tonery.

Jeżeli nie zależy Ci na oryginalnym produkcie, a chcesz obniżyć koszty materiałów eksploatacyjnych, to zdecydowanie wybierz zamienniki tonerów kupione w naszym sklepie, które dorównują jakością droższym odpowiednikom. Jesteśmy przekonani, że docenisz szeroki asortyment, którym dysponujemy.

Toner czy zamienniki?

Większość producentów drukarek dopuszcza używanie zamienników oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Jeśli obawiasz się wybrać zamiast tonera zamiennik, bo Twoją drukarkę jeszcze obejmuje gwarancja, sprawdź jej warunki. Prawda jest taka, że sytuacje, w których dobrej jakości zamiennik powoduje szkodę, zdarzają się stosunkowo rzadko. Warto zatem zdecydować się na zastosowanie wydajnego zamiennika doskonałej jakości, który na ERLI.pl znajdziesz w bardzo przystępnej cenie. Potrzebujesz kupić zamienniki tonera? Znajdziesz je właśnie u nas!

Jak kupować zamienniki tonerów?

Każda drukarka w pewnym momencie sygnalizuje, że toner lub zamiennik niebawem się wyczerpie. Należy wówczas zaopatrzyć się w odpowiedni materiał eksploatacyjny. Można zdecydować się na oryginał i zamówić go na naszej stronie w dziale z oryginalnymi tonerami. Można też sięgnąć po zamiennik. Dostępna na naszej stronie oferta zamienników tonerów jest bardzo szeroka – są wysokiej jakości i w korzystnych cenach. Przed wyborem konkretnego produktu sprawdź dokładnie, jakiego modelu będziesz potrzebować. W pierwszej kolejności sprawdź, który kolor w danym momencie musisz wymienić, czasem wystarczy uzupełnić tylko jeden, by drukarka działała poprawnie.

Dobrej jakości zamienniki

Stosowanie niskiej jakości zamienników z niesprawdzonych źródeł jest ryzykowne. Najczęściej skutki są widoczne w jakości wydruku. Kolory mogą być mniej intensywne, a na wydrukach mogą pojawiać się zanieczyszczenia. Wydajność takich tonerów również może okazać się niższa od deklarowanej. Zawsze upewnij się co do rodzaju tonera, który zamierzasz kupić. Jeśli nie potrafisz ocenić jakości produktu, kupuj zamienniki tylko znanych producentów, obecnych od dłuższego czasu na rynku. Szukaj produktów na sprawdzonych stronach internetowych.

W ofercie ERLI.pl znajdują się także zestawy tuszów do samodzielnego napełniania, czyli do tzw. regeneracji kartridżów. W komplecie znajduje się zazwyczaj kilka (2-4) buteleczek atramentu, specjalny płyn do udrożnienia oraz strzykawka z igłą do aplikacji. Zestawy te są kompatybilne z wieloma popularnymi modelami drukarek atramentowych. Można je stosować także do urządzeń firmowanych przez topowe marki.

Pamiętaj również o tym, by tonery do drukarki posiadały odpowiednie certyfikaty, m.in. ISO 9001 lub ISO 14001, gwarantujące kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Najlepiej wybierać zamienniki profesjonalnych producentów oferujących całą gamę tonerów. Powinieneś również sprawdzić wydajność konkretnego zamiennika. Informacja o tym powinna znajdować się na opakowaniu produktu. Warto poszukać rzetelnych informacji na stronie producenta lub specjalistycznych blogach. Możesz również porównać opisy produktów na naszej stronie.