  • zegarek-damski-casio-la-20wh-4a1ef-box
  • zegarek-damski-casio-la-20wh-4a1ef-box-stan-nowy
  • zegarek-damski-casio-la-20wh-4a1ef-box-marka-casio
  • zegarek-damski-casio-la-20wh-4a1ef-box-typ-nareczny
  • zegarek-damski-casio-la-20wh-4a1ef-box-rodzaj-cyfrowe
  • zegarek-damski-casio-la-20wh-4a1ef-box-mechanizm-kwarcowy
  • zegarek-damski-casio-la-20wh-4a1ef-box-ksztalt-koperty-owalna
Tylko 7 produktów w magazynie
Pozostało tylko 7 szt.
Pozostało tylko 7 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
wawam
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Casio
Typ
naręczny
Rodzaj
cyfrowe
Mechanizm
kwarcowy
Kształt koperty
owalna
Funkcje
Budzik, Stoper
Wodoszczelność
poniżej 20m = WR20
Szkiełko
inne
Opis produktu
Zegarek Damski CASIO LA-20WH-4A1EF Unisex + BOX
Opis produktu:
  • Marka: CASIO
  • Symbol: LA-20WH-4A1EF
  • Mechanizm: Kwarcowy zasilany baterią
  • Tarcza: Cyfrowa
  • Koperta: Materiał żywiczny Resin
  • Szkiełko: Żywiczne szkiełko Resin Glass
  • Pasek: Tworzywo sztuczne
  • Standardowe funkcje: Godzina / Minuta / Sekunda / Tryb AM/PM / Miesiąc / Dzień tygodnia
  • Podświetlenie: Dioda LED
  • Wodoszczelność: Water Resist (WR)
  • Antyalergiczny: Tak - nie zawiera niklu
Wymiary w mm:
  • Koperta: 33 x 29 mm
  • Tarcza: 21 x 20 mm
  • Grubość: 8,9 mm
  • Pasek: szerokość: 16 mm
  • Obwód: 130-195 mm
  • Waga: 16 g
Kolorystyka:
  • Koperta / Pasek / Sprzączka: różowa
  • Tarcza: biała
MECHANIZM KWARCOWY - NIEZAWODNA PRECYZJA KAŻDEGO DNIA
SZKIEŁKO RESINOWE - OPTYMALNA OCHRONA ORAZ CZYTELNA TARCZA
STOPER
WIELOFUNKCYJNY ALARM
KALENDARZ AUTOMATYCZNY
CZAS 12/24H
PASEK Z TWORZYWA - LEKKOŚĆ I WYGODA NA CO DZIEŃ
  • Oryginalny zegarek marki CASIO
  • Firmowe pudełko CASIO
  • Kartę gwarancyjną z instrukcją obsługi
ZEGAREK CASIO - CZAS W NAJLEPSZYM WYDANIU
Opinie o produkcie
0
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym